هزاران نفر جمع آوری برای ‘Black Trans زندگی از ماده” تجمع در بروکلین

هزاران نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در شهر نیویورک در روز یکشنبه برای حمایت از سیاه نما آمریکایی در یک “سیاه ترانس زندگی ماده” مارس در مقابل موزه بروکلین.

تصویری از این رویداد را نشان می دهد هزاران نفر از rallygoers بیشتر با پوشیدن ماسک به علت جاری COVID-19 شیوع راهپیمایی از طریق شهر نیویورک در خیابان ها پس از جمع آوری اولیه در موزه.

تبلیغات

حضور در روز یکشنبه تجمع خانواده Layleen Polanco سیاه نما زن که فوت در Riker جزیره در سال 2019 به گفته NBC News. خانواده او تا به پرونده یک قتل غیر عمدی کت و شلوار در برابر شهر جدید تصویری نشان می دهد که سپاه پاسداران منتظر برای بیش از یک ساعت برای دریافت کمک های پزشکی پس از Polanco منطقه دچار تشنج مبتلا به صرع در حالی که در بازداشت است.

“این تصویری است که آخرین قطعه از پازل” دیوید Shanies یک وکیل برای Polanco خانواده گفت NBC News. “این آخرین بیت از بی تفاوتی به زندگی است که ما دیدم و بی مبالاتی به کسی که بدیهی است که نیاز به کمک.”

سیاه نما آمریکایی ها صورت گسترده تبعیض به گفته کارشناسان در ملی LGBTQ نیروی کار و بی خانمانی رنج می برند آزار و فقر در نرخ بسیار بالاتر نسبت به دیگر نما آمریکایی یا آمریکایی های سیاه و سفید.

“از آموزش و پرورش به اشتغال و مسکن تبعیض از خشونت پلیس به مراقبت های بهداشتی نابرابری سیاه نما مردم رنج می برند در نرخ بسیار بالا با توجه به تعصب و تراجنسی” گفت: ملی, سیاه, عدالت, ائتلاف, مدیر اجرایی, شارون Lettman-Hicks, در بیانیه ای.

روز یکشنبه تظاهرات می آید هفته بعد از تظاهرات در شهر و در دیگران در هر امور خارجه ایالات متحده بیش از مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در برخورد با پلیس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>