تورنتون را نقطه عطف قدرت سان خوزه را به نفع خود

CALGARY, Alberta — کوسه مرکز جو Thornton شد 14 بازیکن در تاریخ NHL برای رسیدن به 1,500 حرفه امتیاز و سن خوزه ضرب و شتم کلگری 3-1 در سه شنبه شب.

Evander کین برنت سوختگی و کوین Labanc به ثمر رساند برای کوسه ها (23-27-4) که فقط دو برد در هفت بازی گذشته خود. هارون دل از نزدیک ایردری و که بازی خود را در تاریخ هاکی در کلگری متوقف 30 عکس. سن خوزه 8-11-2 پس از موقت سر مربی باب Boughner جایگزین اخراج پیتر Condoleo on Dec. 11.

جانی Gaudreau به ثمر رساند برای شعله های آتش (27-21-6) که 1-3-1 در گذشته خود پنج. دیوید Rittich به پایان رسید با 23 موجب صرفه جویی در.

تورنتون به حال دو کمک به رسیدن به نقطه عطف در 1,620 بازی. او مسیرهای پل Coffey با 31 امتیاز برای 13th تمام وقت در NHL به ثمر رساند. Thornton, در 22nd, NHL فصل 415 اهداف و 1,085 کمک می کند. او به نقطه عطف در 7:45 سومین دوره زمانی که او به کمک یک هدف Labanc به کوسه 3-1 منجر شود.

کلگری کاپیتان علامت جوردانو چپ بازی در دوره دوم. این defenseman مجروح پای راست خود را lunging برای راه اندازی یک تیز و زاویه ضربه. بعد از تست پا خود را با اسکیت طی یک مهلت فصل گذشته نوریس برنده جایزه رهبری به اتاق پانسمان.

شعله های آتش شدند هر دو به دنبال یک bounce-back بازی و امتیاز با ارزش پس از چهار 8-3 دست دادن به ادمونتون. کلگری بود در میان پنج تیم جدا شده و تنها با شش امتیاز در بالای اقیانوس آرام در بخش های آینده به شنبه.

Labanc ضرب و شتم Rittich با پشت دست ضربه زدن در 7:45 از دوره سوم به مهر و موم برنده شوید.

شعله های آتش outshot سن خوزه 16-9 در یک بدون گل اول دوره است.

کلگری افتتاح دوره دوم در بازی قدرت به دلیل کین را بالا چسبیده جزئی. پس از کوسه ها flubbed یک shorthanded 3-در-1 شانس شعله های آتش به ثمر رساند در سفر بازگشت. Gaudreau و الیاس Lindholm در ترکیب بده و برو در 59 ثانیه برای قرار دادن کلگری تا 1-0.

می سوزد و آن را در 3:57 گرفتن خود را حرفه ای 500 نقطه به عنوان یک کوسه, با کف دست زدن شات بیش از Rittich را مسدود کننده. تورنتون دستگیر جن در منطقه بی طرف و تغذیه سوختگی در بالای رو کردن دایره.

سن خوزه رفت جلو در 8:02 زمانی که کین مسقف جن در پشت-net خوراک از بارکلی Goodrow.

به طور خلاصه: کین را 700th حرفه ای بازی. … Gaudreau نقل مکان کرد و به یک کراوات برای نهم در حرفه امتیاز با شعله های آتش پیوستن به هاکان Loob با 428.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme