این کانال یوتیوب توسط هند کشاورز-سرآشپزها ویژگی های اعیاد از ایجاد کرد و فراتر از

Ellarum vaangaهمیشه از شما استقبال!’ طرفداران پخت و پز روستای کانال (VCC) تامیل کانال یوتیوب است که بیش از 3 میلیون مشترک می دانم که این کلمات فریاد شوق و ذوق آن تیم از پنج سرآشپزها و فیلمبرداری هستند شروع به چیزی ارزش جشن گرفتن اگر نه حداقل با یک چشم.

این برنج کشاورزان و آشپز موفق به گران روستای خود Chinna Veeramangalam در پودوککتی منطقه به مخاطبان بین المللی است. عموزاده V سوبرامانیان V Murugesan V Ayyanar G Tamilselvan و T Muthumanickam رهبری خود را پدربزرگ و سابق وراج M Periyathambi و در حال حاضر در حال مشاهده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین توسط رفتن هوا.

“اما برای نگه داشتن طرفداران ما خوشحال ما ارسال شده جدید, تصویری که ما در زمان قبل از این مستند در vathal kuzhambu (یک آلوچه مبتنی بر استفاده نا مشروع با, rehydrated سبزیجات خشک). آن را با سنجش زمان 1,405,637 انداز” می گوید سوبرامانیان VCC را متخصصین و اهل فن و فیلمبرداری.

قبل از این مستند VCC استفاده می شود برای پست سه تا چهار فیلم در هر هفته بیشتر از غیر غذاهای گیاهی. این تیم بدست آورده ₹7 لاخ در هر ماه از درآمد حاصل از تبلیغات تولید شده توسط یوتیوب viewings. “این ما صرف ₹2-3 لاخ در نشان می دهد. بقیه مشترک بین اعضای” می گوید سوبرامانیان. “پس ما نیز کسب درآمد از زمینه های ما, ما نمی درخواست حمایت مالی و یا کمک های مالی. ما همچنین کاهش off-camera پخت و پز تکالیف است.”

شور و شوق برای پخت و پز

مواد غذایی نقش مهمی در زندگی روستایی و مردان را بیش آشپزخانه وظایف هنگامی که جماعت زنان هستند و در این زمینه می گوید سوبرامانیان. “پس از, تلویزیون, پخت و پز بزرگترین شکل از سرگرمی برای ما که در حال رشد است. در Chinna Veeramangalam من می گویند هر انسان آموخته است به عنوان بسیاری از دستور العمل های از مادر خود به هر کاری از سنین پایین است.”

این در دستی آمد در سال 2018 زمانی که سوبرامانیان که یک M Phil در تجارت و قبلی طراحی وب سایت, تجربه, تصمیم به تولید آنلاین آشپزی ویدئوها. “من عموزاده بين شغل و امید به خارج از کشور. زمانی که من تصمیم به نمایش گذاشتن غذا خوردن ما پخته شده را در سبک منحصر به فرد ما با thatha (پدربزرگ) پیشرو ما. VCC را به بینندگان زمانی که شروع به رشد ما متوقف تقلید از دیگر برنامه های” او می گوید.

خود را در نزدیکی تئاتر تولید شده است و برنده آن بسیاری از تمجید های اخیر که گوسفند سیاه و سفید, جایزه بهترین برنامه غذایی در ماه فوریه است.

سوبرامانیان سه دوربین تمرکز نه تنها در آشپزی بلکه سبز رنگ محیطی که در آن هیزم و اجاق در حال راه اندازی از ابتدا. این تیم معمولا شاخه در نزدیکی رشته در 10 کشور همسایه روستاها حمل و نقل تجهیزات آن (از جمله سنگ سنتی جرندرس) در یک ون. پس Periyathambi است مورد استفاده برای پخت و پز برای کمتر از 100 نفر تیم را می چیند رایگان ضیافت خیریه خانه برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی آنها آماده کند.

“ما در آغاز با دستور العمل های رایج در روستای ما مانند موریانه های بالدار سرخ شده با برنج اغراق شده و خرچنگ و حلزون و ماهی گرفتار در زمینه میباشد می گوید:” سوبرامانیان. “این ظروف باید دلتنگ ارزش برای ما تامیل بینندگان به خصوص برای کسانی که مهاجرت از روستاها به مناطق شهری است.”

اما این همه روستایی آشپزی; Muthumanickam مورد مطالعه غذا در دانشگاه و مغز در پشت برخی از غذاهای عجیب و غریب مانند عربستان گوسفند بریانی پخته شده با دو بز که به دست آورد بیش از 21 میلیون بازدید پس از آن آپلود شده بود در ماه مارس گذشته.

وجود دارد برخی از حقیقی صحنه های بیش از حد مانند یک غول پارچه توپ از chenna (پنیر دلمه شده با تقسیم کردن شیر با آب لیمو) حلق آویز کردن به تخلیه مانند یک عجیب و غریب میوه بر روی یک درخت در حالی که این تیم آماده می شود به rosogollas در زمینه.

مخاطبان بازخورد نقش بزرگی در کار خود می گوید سوبرامانیان. “همه چیز از کیفیت صدا به نوع برنج (برنج) استفاده می کنیم که برای بریانی شده است در نتیجه ما بینندگان, نظرات,” او می گوید. پس از گرفتن سه روز به تحقیق و شلیک سوبرامانیان و تیم ویرایش بعد. “آپلود یک 10 دقیقه ای کلیپ را می توانید بین دو ساعت و نیم بعد بسته به اتصال به اینترنت.”

برخی از سرآشپزها خود را زیر فن — Ayyanar مهارت با سنگ چرخ (ammi) می شود بسیاری از نظرات در حالی که Muthumanickam کارشناس پیاز سفت نیز محبوب است. تیم اجتناب با استفاده از امکانات مدرن مانند اجاق گاز فشار الکتریکی و میکسر.

آنچه در کارت های یک بار این مستند است برداشته است ؟ “Muthumanickam عروسی که تاخیر کردم می گوید:” سوبرامانیان. “Thatha و همه ما خواهد بود پخت و پز مراسم عروسی خود را جشن.”

تماشای پخت و پز روستای کانال ها در دستور https://www.youtube.com/watch?v=Tpr1yfRw-gg&t=18s

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>