این نوجوان در آهنگ با e-مسابقه

2012 F1 هندی جایزه بزرگ افروخت شیفتگی برای اتومبیل های مسابقه در Amith Kutty. او تنها هشت هنگامی که او به همراه پدرش به آهنگ در گریتر نیدا شاهد اتومبیل های سریع whizz گذشته است. آن را نمیگیرد طولانی برای این شیفتگی به نوبه خود به وسواس; هنگامی که او به خانه بازگشت و به Chennai, در, دوست, اصرار, Amith در زمان به بازی Codemasters’ F1 2012 بازی های ویدئویی.

در حالی که او با آغاز فروتن جوی استیک و صفحه کلید Amith به زودی انتقال با استفاده از یک مسابقه چرخ به منظور ارتقاء بازی خود را تجربه. در کمتر از یک سال پسر از چنای شد besting برخی از سریع ترین در جهان مجازی روروک مخصوص بچه ها و برنده شدن در یک تعداد انگشت شماری از e-مسابقه مسابقات.

در ماه مه Amith برنده فصل سوم از هند Sim Racing League (ISRL) یک مسابقه مجازی سری که در ماه آوریل آغاز شد. او در آغاز فصل چهار از لیگ (در حال حاضر تغییر نام هندی eRacing قهرمانی) آغاز شد که در تاریخ 28 ژوئیه با یک پیروزی است. او همچنین شرکت در نهایی E همه ستاره مسابقه که ویژه سابق F1 مسابقه Narain Karthikeyan و لومان سری راننده Arjun Maini.

This teenager is on track with e-racing

در کلاس دوازدهم در این سال Amith می گوید: “من نژاد (تقریبا) برای حدود دو ساعت در هر روز است. این مستند اجازه داده است من در این زمان است.” خود را کوتاه و در عین حال موفق e-مسابقه حرفه ای به ذهن او جوایز نقدی و سفر به سریلانکا و از همه مهمتر ایجاد یک دروازه ورود به جهان از مسیر مسابقه.

می گوید Amith که این فرصت را برای ورود به یک karting برنامه در Karthikeyan مسابقه آکادمی در Coimbatore علاوه بر آموزش از روی لئامت دادن و تست با فولکس واگن موتوری هند “من تا به حال برنامه ریزی برای انتقال از مجازی به مسیر مسابقه این سال است.”

Amith رویاهای مسابقه در فرمول یک. اولین آهنگ تجربه در Coimbatore این در ماه مارس زمانی که او سوار فرمول LGB 1300. “آن را بیشتر به چالش کشیدن به رانندگی یک ماشین واقعی است. در مسابقه مجازی شما احساس نیرو تنها در دست های خود را. در یک ماشین واقعی شما احساس نیروی خود را در کل بدن است و خطر تصادف را,” او می گوید:, و اضافه کرد که مسابقه مجازی است اما “مجهز شده او را با اصول اولیه رانندگی” به سرعت تنظیم برای ماشین.

Amith این پیشرفت شده است به طور موقت متوقف با توجه به همه گیر. در حالی که او امیدوار است آن را به زودی به طوری که او می تواند به عقب بر گردیم در مسیر شور و هیجان در اطراف e-مسابقه است ، با توجه به همسرم 2019 F1 Esports سری جذب 58 لاخ بینندگان آنلاین.

مسابقه مجازی است ابتلا در هند بیش از حد. Sirish Vissa رئیس فولکس واگن موتوری هند می گوید: “با توسعه مداوم از این پلت فرم در نظر دارد به ارائه یک تجربه واقعی همراه با رسیدن به مخاطبان گسترده تر از پتانسیل مسابقه رانندگان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر