مورگان سه چرخ نیست شاید انتخاب اول برای از 5600 کیلومتر رانندگی در سراسر هند است. اما 73 ساله پت Braithwaite و آلن از Suffolk, انگلستان در غیر این صورت فکر و پریدند به two-seater, باز, بالا, قدیمی, ماشین های ورزشی. آنها در حال انجام آن را برای بالا بردن آگاهی و بودجه برای سازمان غیر دولتی Goonj که با این نسخهها کار برای رفاه زنان, امداد رسانی و upcycling. آنها امید به افزایش £200,000 برای این سازمان بخشی از آن خواهد بود با توجه به پژوهش های علمی.

سفر جاده ای آغاز شد و در فوریه 1 از بمبئی. “این یک پر از دست انداز شروع به عنوان ما تا به حال به صرف بیش از هفت ساعت تلاش ما برای دریافت خودرو از گمرک می گوید:” آلن. زن و شوهر, بازدید از یک مرکز از Goonj در بمبئی که در آن لباس های قدیمی جمع آوری شده از نقاط مختلف شهر فرآوری و حمل به مراکز دیگر برای دوچرخه سواری. “ما همچنین در بازدید از مدرسه ای که در آن ما تعامل با کودکان و نوجوانان و به آنها توضیح داد که همه ما در مورد تور و نیاز به یک دایره اقتصاد که در آن محصولات قابل بازیافت و استفاده مجدد می گوید:” پت.

از بمبئی این تیم را از طریق Pune Solapur, Khamman و راجاماهندری قبل از ساخت یک pitstop در ویساکاپاتنام.

ملکه زنبور عسل به عنوان آنها از روی علاقه تماس خود را ماشین حساب خود را سیاه و سفید و زرد ظاهر شده است طراحی توجه زیادی بدیهی است. او تبدیل می شود سر مردم آهسته به نگاهی نزدیک تر به او و تصرف او را در تلفن های خود را. که با این نسخهها کار به استفاده از پت و آلن و ماموریت خود را. “هر زمان که ما توقف برای یک نیش سریع ما صحبت کردن با مردم و اطلاع رسانی آنها در مورد ابتکار عمل ما. مردم عشق به دانستن بیشتر در مورد ماشین. آنها می خواهند بدانند که چه مقدار از آن هزینه و آنچه در آن مسافت پیموده شده است” می خندد پت.

یک بار روایت آلن با رغبت پلیس کشیده و آنها را بیش از. “زمانی که او متوقف شد و ما من scuried برای همه لازم اسناد و مدارک تفکر او می خواست برای بررسی اگر مقالات ما را در جهت بودند. معلوم شد او تنها می خواستم برای گرفتن عکس از ماشین!” از طریق سفر این زوج نیز یادگیری بیشتر در مورد فرهنگ هند و آن را به غذاهای مختلف. “مواد غذایی هند ما در انگلستان بسیار متفاوت از آنچه ما از اینجا دریافت کنید. من عاشق انواع ادویه های کاری موجود در شهرستانها متفاوت است. همچنین bhindi سرگرمی است که قطعا یکی از مورد علاقه های شما” می گوید پت.

در نقشه

  • یک فیلم مستند به کارگردانی دیوید کمپبل است که در سفر خود را (از زن و شوهر در سفر با یک فیلمبرداری خدمه).
  • لباس های غول پیکر رالف لورن است که پشتوانه علت با اهدای تی شرت از این شرکت زمین چوگان محدوده — مجموعه ای از لباس های ساخته شده از نخ تهیه شده از بازیافت بطری های پلاستیکی و با استفاده از رنگ بی آب روند.
  • در دور دوم سفر خود را با سفر به کلکته دانباد, بوده گایا, Patna, Varanasi, Lucknow آگرا دهلی جیپور Udaipur Ahemdabad و بمبئی

ماشین تحت چند تغییرات را با توجه به جاده های هند قبل از حمل به هند است. “به اطمینان حاصل شود که ماشین سوار به راحتی بیش از سرعت قطع ما تا به حال به افزایش زمین ترخیص کالا از گمرک توسط 50 میلی متر و رسیدن آن به بیش از 170 میلی متر است. در ابتدا footplate از ماشین بود با فرش پوشیده شده ما این تغییر و ثابت فلزی footplate برای کمک به ما از طریق جاده خاکی” توضیح می دهد که آلن.

آلن دارای ریشه دار اتصالات با هند است. مادر بزرگ او متولد Mysuru و پدربزرگ و مادربزرگ او ازدواج کردم در بمبئی. مادرش متولد شده بود در Belgavi و پدر و مادر خود را بحباله نکاح در اوردن, در شیملا. “در سال 2017, ما رانندگی از Belgavi بعد از دیدن مادر خود را زمانی که ما شنیده در مورد بنگلور-فصل هارلی دیویدسون سواران در سفر. آلن به من نگاه کرد و گفت: “هند نیاز به شنیدن سر و صدا از یک مورگان”. من او را به طور جدی در آن زمان چون ما حتی یک Morgan, اما زمانی که ما به عقب Suffolk او خریداری خودرو در سال 2018 و شروع به برنامه ریزی سفر. زمانی که متوجه شدم او جدی می گوید:” پت.

کار بعدی بود که برای استفاده از این سفر برای یک علت. “پس از چند ماه تحقیق متوجه شدم کار Goonj که از نزدیک با این نسخهها کار میکند و برای زنان در مناطق شهری و روستایی. آنها مدافع یک دایره اقتصاد است که من شده اند در دفاع از یک مدت زمان طولانی” می افزاید: Alan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su