این رمضان رستوران ها در سراسر چنای پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ارائه ‘افطار’ وعده های غذایی

رمضان به نظر می رسد بسیار متفاوت این سال است. این رستوران در سراسر شهر در حال پیدا کردن راه های مبتکرانه برای خدمت به افطاربا ملاحظه سرپرستی بسته است که می تواند از تحویل به مشتریان خانه. به مقابله اقتصادی و عملی بی شمار چالش های مطرح شده توسط COVID-19 منوها مقرون به صرفه و متمرکز بر سنتی راحتی مواد غذایی است.

عابد را

This Ramzan, restaurants across Chennai find innovative ways to deliver ‘iftar’ meals

“این سال ما مطمئن ساخته شده است که قیمت های ما کمتر از سال گذشته عمدتا به دلیل بحران می گوید:” عابد زاهد از عابد است.

این رستوران تنها دور و محدود کرده است افطار جعبه دسته کوچک موسیقی جاز به چهار گونه های این سال است. آنها هم می آیند تا با یک nombu کانجی دسته کوچک موسیقی جاز. “در چنای شکستن رمضان سریع با nombu کانجی است که این سنت و این مغذی برنج خوشمزه-و-عدس فرنی را معمولا در مسجد رایگان از هزینه. اما این سنت به طور قطع در این سال ما باید آمد تا با nombu کانجی دسته کوچک موسیقی جاز,” او می گوید.

قیمت ₹150 این شامل 350 میلی لیتر از کانجی, اسپرینگ رول و سمبوسه. آنها همچنین پیشنهاد حلیم, Hyderabadi دام بریانی و khubani ka meetha.

در حالی که این رستوران معمولا ارائه می دهد یک جشن, گسترده, منو این سال با توجه به مستند آنها چسبیده به امضای خود ظروف. سعی کنید pathar ka gosht, مرغ, سمبوسه و کباب.

“پس ما حیدرآباد آشپز مشغول به کار تمام وقت در چنای سال گذشته تمام موارد تخصص از جمله حلیمدر دسترس هستند در تمام روزهای سال می گوید:” عابد. او می افزاید: “اما تنها تفاوت امسال این است که ما را محدود به جشن منو.”

عابد را Spurtank جاده Chetpet. تماس با ما: 9841284703. موجود در Dunzo, Swiggy و Zomato.

Souk Al

از افطار جعبه در اینجا مجموعه ای از ترکیه و عربستان و مصر ظروف مانند مرغ kabsaمصر مرغ sambusek, mahalabia (خامه پودینگ شیر) و karkadeیک نوشیدنی ساخته شده با ترش.

“در طول این دوره از قطعیت من می خواستم افطار جعبه به ویژه مقرون به صرفه و ارزش برای پول است. بدون اولویت بندی ما سود ما ثابت هزینه در ₹375 به علاوه مالیات و از آن کافی خواهد بود برای دو نفر می گوید:” محمد Moiz شریک مدیریت. تمام سفارشات قرار داده شده قبل از 5.30 pm.

آل سوق Nungambakkam. تماس با ما: 9884995557. موجود در Dunzo, Swiggy و Zomato.

شیراز کافه هنر

This Ramzan, restaurants across Chennai find innovative ways to deliver ‘iftar’ meals

ایرانی آشپز نسرین کریمی که اجرا می شود, شیراز هنر, کافه, کرده دادهایم متفکر وعده های غذایی برای تمام مشتریان از طریق مستند. “این اولین بار است که من ارائه دسته کوچک موسیقی جاز وعده های غذایی بسته برای افطارو من مطمئن ساخته شده است که آن را استادانه درست شده است به طوری که خانواده ها می توانند با هم نشستن و لذت بردن از آن” او می گوید:, و اضافه کرد که او با این نسخهها کار با یک تیم کوچک باقی می ماند که در رستوران در حال حاضر.

برای ماه رمضان, او سه وعده غذایی combos: گوشت گوسفند و مرغ گیاهی. مرغ دسته کوچک موسیقی جاز (1500 تومان) شامل مرغ بریانی, کباب, زعفران, برنج, نان لواش و یک ایرانی دسر. در حالی که ترکیب گوشت گوسفند (1800 تومان) ارائه می دهد گوسفند بریانیبرای گیاه خواران (1300 تومان) او ارائه می دهد و پنیر با سس BBQ و کادای سبزیجات نیز هست. همه این وعده های غذایی را با یک تعریف خدمت از 500 میلی لیتر nombu کانجی.

“من همچنین آیتم های ویژه ای مانند ایران بربری, نان با murabba مربا و کره, نان سیر, ماهی و مرغ شنسیل” او می گوید:, و اضافه کرد که آنها در حال گرفتن سفارشات برای خود امضا نوشیدنی مانند رز sharbat و شيراز چای.

Prebook وعده های غذایی خود را یک روز جلوتر. او با همکاری Dunzo برای تحویل در عرض پنج کیلومتر و شعاع او ساخته شده است که به ترتیب برای تحویل در داخل و اطراف RA Puram, Nungambakkam, Kilpauk و آنا نگر در روزهای جمعه و یکشنبه.

شیراز هنر, کافه Neelangarai. تماس با ما: 9840572126.

Bayleaf

This Ramzan, restaurants across Chennai find innovative ways to deliver ‘iftar’ meals

“سال گذشته ما تا به حال یک رمضان منوی ویژه برای تنها یک آخر هفته, اما در این سال ما را با جعبه دسته کوچک موسیقی جاز برای کل ماه می گوید:” Abhyuday Purkayastha که اجرا می شود Bayleaf یک بنگالی-گرايش رستوران. جعبه بسته بندی شده در بسته مهر و موم شده خدمت تک سینی و قاشق و چنگال-رایگان. آنها ارائه بریانی دسته کوچک موسیقی جاز (350 تومان) این نان/roti دسته کوچک موسیقی جاز (تومان 260) و رول دسته کوچک موسیقی جاز (Rs280).

آنها شامل مرغ بریانی همراه با کباب raitha و دسر. نیز وجود دارد یک نسخه با نانو مرغ سمبوسه. برای گیاه خواران وجود دارد paneer نا مشروع و سبزیجات سمبوسه.

“آشپزخانه ما در حال حاضر یک زنگ خطر است که حلقه به یاد کارکنان برای پاکسازی سطح و شستن دست های خود را. ما همچنین انجام روزانه متوسط چک برای کارکنان و هر کس می پوشد یک ماسک و دستکش می گوید:” Abhyuday.

نگاهی به دور و تحویل در منزل در دسترس است از ظهر تا 3 بعد از ظهر و از 5.45 ساعت 9.30 pm, موجود در Dunzo, Swiggy و Zomato.

Bayleaf, Gopalapuram. تماس با ما: 28114557.

Novotel چنای Chamiers جاده

This Ramzan, restaurants across Chennai find innovative ways to deliver ‘iftar’ meals

آشپز Kalaiselvan اجرایی آشپز, Novotel چنای Chamiers جاده رو همراه با تیم خود را به معاون کشیش بخش مقرون به صرفه افطار بسته است که ارزش برای پول است با وجود این واقعیت است که آن را در حال آمدن است از یک هتل لوکس است. جعبه طراحی شده برای سه بزرگسالان شامل حیدرآباد گوسفند دام بریانیمرغ چراغ پیشانی مدل tikka, dal makhani, rumali roti, زعفران, برنج, فرنی است و قیمت در ₹699 همه را شامل. “سرآشپزها شده اند اقامت در این هتل از آنجا که مستند و ایستگاه های کاری sanitised سه بار در یک روز می گوید:” آشپز Kalaiselvan اضافه کرد که سرآشپزها در حال حاضر پوشیدن ماسک و دستکش.

غذا جعبه در دسترس است برای ناهار و شام. مشتریان نیاز به تماس یک ساعت جلوتر هم برای دور و تحویل.

Novotel چنای Chamiers جاده Nandanam. تماس با ما: 7824808009.موجود در Dunzo, Swiggy و Zomato.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>