این کلی تامپسون اعتیاد به مواد مخدره تصویری را به شما می خواهید برای اجرا از طریق یک دیوار

رزمندگان طلایی امور خارجه گارد کلی تامپسون رسما رد کرد برای فصل هفته گذشته پس از نشستن اولین 55 بازی از سال داشتن دچار پاره لیگ قهرمانان آسیا در طول بازی 6 2019 NBA Finals. بر اساس بیانیه منتشر شده توسط رزمندگان تامپسون آخرین ارزیابی کرده است او “در مسیر حق با او توانبخشی جدول زمانی” و او انتظار می رود به بازگشت به این تیم 2020-21 اردوگاه آموزشی در اواخر ماه سپتامبر.

و در حالی که هنوز هفت ماه دور آن را متوقف نمی تامپسون بازگشت اعتیاد به مواد مخدره قطار از خروج از ایستگاه کمی زود است.

تامپسون جاده به بازیابی دریافت اعتیاد به مواد مخدره ویرایش درمان در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب پنج شنبه توسط Kaiser Permanente (که اعلام کرد چند سال همکاری با Dubs در سال 2019).

در این ویدئو به تصویر می کشد تامپسون courtside در یک دست کت و شلوار به عنوان او تبدیل به دوربین و سریع کلیپ مونتاژ چشمک می زند در سراسر صفحه نمایش از قهرمانی NBA, شامپاین, زن و تامپسون حفاری سه بعد از سه قبل از پایان دادن به در یک کلیپ از لحظه ای او پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا. سپس سنگی-esque مونتاژ رخ (با مطب پلاگین برای قیصر) قبل از پایان دادن به در یک ریشو کلی تیراندازی پرتال تخصصی اولی در بالای یک زمین بسکتبال در سان فرانسیسکو چینی که ممکن است آشنا برای طرفداران هر دو “Pursuit of Happyness” و Steph کاری Muscle Milk تبلیغات.

اتمام فیلم کامل در اینجا:

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: grant.marek@sfgate.com | توییتر: @grant_marek

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>