این متخصص از دهلی نو شده است در یک رژیم غذایی خام برای 34 سال

Brij بوشان Goel است, مشاور بیمه زندگی می کند که در Shalimargh باغ دهلی نو در یک خانواده هفت. در حالی که روز خود را در کار می بیند او مردم را از طریق تلفن بیمه محصولات شور و شوق خود را به بحث naturopathy. داشتن دیپلم در ضروریات طبیعت درمانی و یوگا از بنیاد بین المللی بهداشت و یوگا دهلی نو در سال 1988 او تمرین قدیمی ترین شکل درمان برای 34 سال. از طریق این زمان او در یک رژیم غذایی خام.

چه ساخته شده شما شروع به خوردن غذاهای خام ؟

این در حالی بود به طور رسمی تحصیل naturopathy در سال 1986 که من برای اولین بار در سراسر مفهوم مواد غذایی خام. به عنوان یک آزمایش من ماندم در غذاهای خام برای 10 روز. من احساس بسیار خوب و ساخته شده است که من تحقیق بیشتر است. از طریق تحقیقات من, من کشف کرد که غذاهای خام می تواند به یک رژیم غذایی متعادل با پروتئین کربوهیدرات چربی فیبر و ویتامین و مواد معدنی است. من همچنین متوجه شدم که غذاهای خام دارای بسیاری از انواع میوه ها و دانه های خشک, میوه ها و همچنین پوشش تمام طعم: شیرین و ترش و شور و تلخ و تند و گس. در عرض 10 روز من قادر به دیدن تغییرات در بدن من است.

چه نوع از تغییرات شما متوجه شدید ؟

خوب نبود مثل من بیمار بود و یا به یک بیماری خاص اما من مورد استفاده قرار گرفتن خسته شده اید پس از یک روز کار. ظرف مدت 10 روز از تعویض به مواد غذایی خام دیدم من استقامت و انرژی را افزایش دهد. من احساس بسیار سبک تر و کمتر بی حال.

نبود آن مشکل ابتدا ؟

نه واقعا. من هرگز مجبور به خودم. اگر من اصرار زیادی به خوردن مواد غذایی پخته شده و یا اشتیاق قوی من زیاده روی در آن است. اما من احساس من در حال انجام یک آزمایش بر روی خودم پس من از نزدیک تماشا چگونه بدن من احساس من بعد از خوردن مواد غذایی پخته شده. من می تواند تفاوت را مشاهده کنید و در عرض دو تا سه ماه من هوس رفت. من شروع به بحث در مورد آنچه که من یادگیری در naturopathy البته با همسرم. او بیش از حد آن را سعی کردم. شده است وجود ندارد و به دنبال پس از.

چه در مورد بقیه خانواده ؟

در ابتدا بقیه اعضای خانواده از خوردن بیشتر مواد غذایی پخته شده. اما به آرامی آنها نقل مکان به یک 50-50 رژیم غذایی. هر کس می خورد حداقل یک بشقاب از میوه ها یکی از سالاد و نوشیدنی یک لیوان آب سبزیجات روزانه.

وعده های غذایی روزانه

  • Brij بوشان Goel مواد غذایی روز به نظر می رسد مثل این:
  • صبح 4 لیوان آب ذخیره می شود یک شبه در یک کشتی مس
  • 8:30 صبح صبحانه: 1 لیوان آب سبزیجات: هویج یا بطری کدو یا خیار به عنوان پایه با دیگر سبزیجات فصلی چهار یا پنج tulsi و برگ چریش
  • 11 am ناهار: 4-5 انواع میوه های فصلی یک قطعه خام نارگیل دو گردو و برخی از خرما (تمام کربوهیدرات غنی); گاهی اوقات چند قاشق از رب کنجد (sesame seeds دانه های خیس یک شبه و پایه).
  • 7 بعد از ظهر شام: جوانه (هر عدس) و سالاد سبزیجات (با اضافه زنجبیل نعنا یا برگ گشنیز) به علاوه خام بادام زمینی و میوه های خشک (خیس).

چگونه می توانید در موقعیت های اجتماعی — در یک جشن عروسی و یا زمانی که شما در حال دعوت به شام به عنوان مثال?

در ابتدا وقتی که من رفتم به خانه های مردم, من می خواهم به آنها بگویم من تنها خوردن غذاهای خام. بستگان خواهد اغلب هم نمیزنند تلاش برای پیدا کردن چیزی به من خوراک و همچنین احساس بد اگر آنها نمی تواند. بنابراین من خیره شد و گفت من در سرعت کامل. که حل بسیاری از مشکلات است. من و همسرم همیشه سعی کنید و غذا خوردن قبل از رفتن برای بزرگتر توابع. گاهی اوقات این توابع باید میوه ها گذاشته اما در زمان ما اصلا چیزی برای خوردن پیدا. با گذشت زمان من را دیده اند مردم را تغییر دهید. همان افرادی که با استفاده از به اصرار دارند که من غذا خوردن چیزی پخته شده قبل از آن در حال حاضر در خدمت میوه ها همراه با موارد دیگر هر زمان که وجود دارد این است که در یک گردهمایی در خانه های خود.

آنچه در مورد بیش از حد از آفت کش ها استفاده کنید که ما شاهد امروز ؟

آفت کش ها و مواد شیمیایی که همان باقی خواهد ماند که آیا شما طبخ و یا طبخ نیست. نکته اصلی این است برای شستن و تمیز کردن همه چیز به طور کامل. ما بین بردن همه چیز را با یک پارچه خشک پس از شستشو. نگاهی به عنوان مثال از انگور: DDT اسپری بر روی آنها. است که چرا شما را ببینید ظهور لکه های سفید روی شسته انگور. ما فقط پاک کردن انگور با یک پارچه تمیز.

وجود دارد هر گونه اصول شما به دنبال ؟

من خیس کردن همه چیز است که سخت و یا بسیار خشک و قبل از غذا خوردن-و نه کباب و یا گرما اما خیس کنید. این شامل میوه های خشک و آجیل و دانه ها. به منظور جلب نفع از مواد غذایی آن را باید به درستی هضم می شود. سخت و یا خشک چیزهایی که اگر نه آغشته به اندازه کافی می تواند باعث بیش از آسیب خوب. من نمی نوشیدن شیر و یا چای از هر نوع. اگر من تا به حال احساس نیاز من نوشیدن آب نارگیل یا عسل و آب لیمو. من نمی اضافه کردن نمک به چیزی بیشتر از سبزیجات خود نمک است. من تنها خوردن چاشنی که من می خام خوردن مانند زنجبیل و نعناع, گشنیز و زردچوبه. در حالی که همه دانه ها می تواند جوانه زده و نه همه نرم به اندازه کافی به غذا خوردن خام است. این مشکل با لوبیا مانند rajma اما گندم جوانه زده است و نرم است. من غذا خوردن است که به عنوان به خوبی به عنوان خام ذرت شیرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>