این ممکن است عجیب ترین pre-زمین معمول برای یک غول پارچ همیشه

یازده بازی به بهار آموزش برای San Francisco Giants و خارج از خیلی meh بحث مربوط به مدیر گیب Kapler توقف یک ستاره شرق مصاحبه با جان میلر در طول بازی به مربی تیم خود راوجود دارد نبوده و کل بسیاری از عناوین بیرون آمدن از Scottsdale ورزشگاه.

این همه را در روز سه شنبه با بهار اولین Yapson گومز.

گومز که بازی های برگزار شده است هفت فصل از لیگ کوچک توپ (اخیرا با Cleveland Indians’ Class-یک اونورتر Hillcats) تن به تن یک زمین باز یافته از بدون گل بیس بال روز سه شنبه در مقابل بازدید تگزاس رنجرز در یک 6-5 از دست دادن.

و در حالی که دو strikeouts عالی بود و همه آن را قبل از زمین معمول است که ایجاد وزوز.

برای کسانی که نبودند پیگیری در خانه که پشت پا ضربه سه گانه پای راست حفاری دستکش دست پانچ کردن به عنوان خوانده شده ثبت نام, به دنبال یک سه گانه پا ضربه بزنید و کمی تاخیر در تحویل.

گومز را تحویل می شده اند بسیار بد بو برای سال, اما وجود دارد گرفته تا لایه ها اضافه شده است. در سال 2017, او به نظر می رسد به آن اضافه شده پا ضربه زدن در هنگام ثبت نام خود را خواندن:

در 2019, گومز به نظر می رسد به سمان آنچه به نظر می رسد مانند زمان معمول:

فصل گذشته در اونورتر گومز رفت 2-6 با 2.27 عصر در 63.1 نوبت تن به تن. او را زده 66 و رفت 17.

غول در حال حاضر در نشستن 6-5 در لیگ کاکتوس یکی از دست دادن پشت سر رقیب لس آنجلس داجرز.

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: [email protected] | توییتر: @grant_marek

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>