این مستند در حال ساخت mentalist Narpath رامان انجام کارهای او هرگز فکر نمی کردم او را فراموش: به دور کلاهبرداری از تجارت خود را.

پس از هفت سال آموزش در قالب هنر خواندن ذهن و نمایشی در مقابل مخاطبان او در حال حاضر آغاز شده است. “من دیوانه هستم. اگر خلاقانه با استفاده از ذهن و بدن و روح و اطراف ذهن گرایی می گوید:” Narpath و اضافه میکند: “من هرگز فکر نمی کردم من به این اسرار به دور است. این ارزشمند است عقل که در سال گرفته شده از بی خوابی شب, بی شمار embarrassments آزمون و خطا و هزاران دلار است. بنابراین به عنوان یک هوی و هوس من فکر کردم چرا که نه مربی انتخاب چند نفر است.”

Narpath شروع با دسته های کوچک از دانش آموزان و برنامه درسی است برای 21 روز 90 دقیقه در هر کلاس. آن است که یک کلاس مجازی. “21 روز طول می کشد برای ساخت یک عادت است. تمام کلاس ها ثبت خواهد شد و تصویری ارسال خواهد شد برای مرجع بعد می گوید:” Narpath. تکمیل هنر این است که یک فرآیند بی پایان. “در آن شما را حداقل دو سال تمرین مداوم و مطالعه برای ساخت یک مناسب و معقول 30 دقیقه عمل” می افزاید: 29 سال.

کلاس لازم نیست فورا شیرجه رفتن به کلاهبرداری است. آنها شامل آشنایی با اصول اولیه. “در اولین جلسه Narpath معرفی ایده روانی نیروی که او می گوید: یک ابزار عالی برای اند. بعد او می خواهد دانش آموزان خود را به فکر می کنم از یک عدد بین 1 و 10. سه نفر از پنج فکر می کنم 7.

“7,8,3” او توضیح می دهد که اعداد است که مردم اغلب فکر می کنم. برنامه نویسی و بازیگری بیش از حد ظهور به عنوان عوامل مهم به کارشناسی کارشناسی ارشد این نوع هنر. آن را نیز شامل یک بیت از ریاضی مقدار زیادی از علم و از همه مهمتر درک درستی از چگونه انسان کار می کنند. این روند می تواند صدا را کمی پیچیده اما Narpath می گوید: “اگر یکی شده است مجذوب علوم انسانی و پتانسیل ذهن او/او را درک سریع تر است. در حالت ایده آل آن را جوش پایین صرفا به چقدر تلاش یک مایل به قرار دادن در.”

در پایان 21 روز جلسه شرکت کنندگان — دانش آموزان بازیگران آن متخصصان و صاحبان کسب و کار سرور مجازی از MNCs در گروه سنی 20 تا 50 — یاد بگیرند نیمه حرفه ای خواندن ذهن اقدامات اساسی NLP (Neuro-Linguistic programming), روش, اعتماد به نفس, برنامه نویسی و ارائه و دسترسی به مواد حرفه ای. “من یک مصاحبه قبل از مصرف در یک دانش آموز می گوید:” Narpath و اضافه میکند: “معیار است که متقاضی باید واقعا علاقه مند به انجام mentalism. اگر کسی می خواهد به حضور فقط او است ضروری به اسرار و سپس این است که این دوره برای آنها است.”

21 روز برنامه درسی است, قیمت ₹25,000. برای جزئیات بیشتر به ایمیل team@nextdoormindreader.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im