خلاصه بعد از یک تاخیر به دلیل مشکلات فنی و طلایی رزمندگان امور خارجه گارد Stephen Curry و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci صحبت کرد و در جریان زندگی برای حدود 30 دقیقه در روز پنج شنبه.

کاری و Fauci تحت پوشش طیف وسیعی از سوالات رایج در مورد رمان coronavirus در طول Instagram Live گفتگو. در بخش نظرات تعدادی از مشاهیر ظهور در حضور خود را شناخته شده از جمله باراک اوباما رئیس جمهور (که نوشته شده یک تکان دادن emoji) و رپر مشترک (که نوشت inscrutably, “سرماخوردگی.”) کوچک پلاستیکی حلقه بسکتبال قابل مشاهده بود دکتر Fauci را در طول مکالمه.

در اوایل Fauci خطاب تصور غلط است که افراد جوان هستند مصون از عواقب جدی این بیماری است.

“آنچه ما در حال شروع به دیدن است که وجود دارد برخی از افرادی که جوان مردم را, سن, جوان سالم, شدید که هیچ شرایط اساسی — که به طور جدی بیمار” Fauci گفت کاری. “این هنوز هم بسیار کوچک اقلیت اما این به آن معنا نیست که افراد جوان مانند خودتان باید بگویم من به طور کامل معاف از هر گونه خطر ابتلا به طور جدی بیمار است.”

کاری تحت پوشش زمین قابل توجهی در طول دوره نیم ساعت از زمانی که اجتماعات بزرگ مانند یک رویداد ورزشی انتظار می رود می تواند دوباره رخ می دهد (“شما نیاز به دیدن مسیر منحنی شروع به پایین آمدن”), چگونه از اجرای COVID-19 تست شد پیشرفت (“ما در حال رفتن در مسیر درست”) و این که آیا ما به اندازه کافی N95 ماسک (“ما قطعا نیاز بیشتر است.”)

و به این سوال که آیا دکتر Fauci احساس کردند که پاسخ های ایالتی و دولت فدرال برای گسترش coronavirus یک “افراطی” او بدون ابهام بود.

“این کسب و کار جدی است” دکتر Fauci گفت. “ما زیاده.”

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: michael.rosen@sfgate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im