این ابتکار می فرستد و نامه به خط مقدم کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آن را به سمت پایان ماه ژوئن است که دانشجویان دانشگاه تارا Luthra و Aanshi Gupta ارسال اولین نامه خود را بنویسید و به رسمیت شناختن ابتکار. آن لحظه ای از غرور و افتخار برای آنها ارسال این مهم نامه قدردانی به دکتر که مشغول به کار بود در COVID-19 مقدم با چند می شکند. و 21 ساله نگه داشته و انجام بیشتر آوردن مردم در بیشتر نامه نوشتن به اضافه کردن برخی از تشویق به خسته کننده روز ضروری کارگران مبارزه با COVID-19 همه گیر در سراسر کشور تا زمانی که آنها خود را فرستاده 200 نامه فقط در هفته گذشته.

این ایده ساده است: رسیدن به تارا و Aanshi از طریق نوشتن به رسمیت شناختن وب سایت و پر کردن فرم برای تبدیل شدن به یک داوطلب یا به معرفی کارگران ضروری است که شما فکر می کنم دوست دارم چنین توجه داشته باشید. نیز وجود دارد یک فرایند تطبیق انجام شده توسط تارا و Aanshi به چیز کارآمد مگر اینکه داوطلبان باید یک فرد خاص آنها می خواهند به نوشتن.

ارزش خوبی انجام می دهند

تارا و Aanshi داوطلبان می خواهید به درک که نامه نوشتن فرایند قلبی یکی نه صرفا jotting کردن سریع با تشکر از شما. با این شرط در ذهن حروف اند spruced تا با رنگ نوشته شده بر روی حیله گر کاغذ با رنگ روشن رنگ قلم. حتی برخی از تصاویر.

برای صرفه جویی در هزینه فعالیت نامه ها را اسکن و سپس ارسال آن به ایمیل این آدرس ایمیل نامزد کارگر. “ما خود بودجه می گوید:” Aanshi “و ما می خواهیم برای به حداقل رساندن میزان حرکت اتفاق می افتد, ما نمی خواهیم برای کمک به گسترش ویروس. اگر این نامه واقعا برای رفتن به یک آدرس پستی تنها پس از آن ما خوشحال هستند برای پوشش هزینه پست هزینه.”

مستقر در بمبئی تارا و Aanshi می گویند بیش از یک Hangout گوگل تماس با MetroPlusکه آنها می خواستند را بیشتر از خود مستند با گردآوری یادداشت قدردانی برای کارگران ضروری فراتر از صنعت بهداشت و درمان. “ما سپاسگزار برای پزشکان و پرستاران, اما ما می خواستیم برای کشف کسانی که فراتر از این صنعت مهم که پله: پلیس امنیت پرسنل فروشندگان مواد غذایی و بیشتر. اما ما نوشتن به پزشکان و پرستاران زیادی می گوید:” Aanshi.

تارا می افزاید: “ما تا به حال نامزد تحویل پسران مددکاران اجتماعی افراد مشغول به کار در مردمی سطوح و کسانی که کمک به کارگران مهاجر به خانه در میان مستندات. بسیاری از مردم عصر ما در اوایل 20s — احساس درماندگی در خانه نشسته و حتی اگر آن را درست انجام دهید برای کمک به صاف منحنی. این نیز کمک می کند اضافه کردن به روح جامعه به طوری که هیچ کس به تنهایی احساس می کند.”

Aanshi آمده است که این پروژه انجام شده است به خصوص با توجه به این نسل است و به ندرت با هنر نوشتن نامه. “همین دلیل است که ما بسیاری از درگیری از دانش آموزان” او لبخند می زند.

تارا می گوید: تنوع زبان ها در نامه ها تا حد زیادی فراگیر شده است: “ما تلاش کرده اند به داوطلبان ما به طیف وسیعی از زبان های که در آن آنها در نوشتن مانند مراتی بنگالی و هندی. با محدود کردن حروف فقط به زبان انگلیسی, ما حد ما برسد که نیست هدف ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر