این چنای restobar در خدمت bubblegum و kadala mittai طعم کوکتل

Friendu عشق-matteru احساس ayitaapla نیم saapita سرد ayiduvaa pulae…

برای بسیاری از طرفداران سینمای تامیل فوری پوزخند خواهد شکستن به یاد دیالوگ معروف از Vijay Sethupathi را Idharkuthane Aasaipattai Balakumara. این دقیقا همان چیزی چرخه فاصله می خواهد Chennaiites انجام دهید: لبخند و حمام افتاب گرفتن در غربت, احاطه شده توسط تمام چیزهایی که طنین انداز با شهرستان پرنیان. پوستر فیلم دیالوگ موتور قطعات حلق آویز بر روی دیوار یک میز بیلیارد و همه چیز دمدمی را resto-نوار جو.

“محله خود را میخانه بعدی-درب” است که چگونه یکی از چهار شرکای Raghu رامان توصیف چرخه شکاف که باز کرد خود را برای اولین بار خروجی در آنا نگر دو سال پیش.

این Adyar شعبه کمتر از دو ماه به دنبال مشتریان بیشتر از همان.

“احساس ما برای هدف است “glocal’. بود آن محیط و یا نوشیدنی و مواد غذایی آنها در حال جهانی طعم با دانش سطحی از نفوذ محلی” می افزاید: Raghu.

برای مثال kadala پودو کوکتل های مورد علاقه ما در میان چه mixologist ما خدمت می کند. بر روی سنگ ها, این نوشیدنی شما را جرعه فراغت: قوی با kadala mittaiتزریق بوربن آن ارائه می شود کاملا یک ضربه. پس از طعم بادام زمینی بو داده ایستاده-قابلیت را در اینجا به عنوان لباس میخ متصل به شیشه برای نگهداری یک کیسه کوچک از بادام زمینی barfi. یکی دیگر از ضربه است ‘میلو ma’ کوکتل — شکوه معجون از بوربن و هر کس مورد علاقه دوران کودکی نوشیدنی.

منوی غذا یک ‘تخصص’ صفحه است که مواد غذایی خیابانی با مضمون در هماهنگی با همه چیز دیگری در اینجا. مانند thallu آهنگ با استفاده از آنها به سبد خرید و خدمت به مواد غذایی در شلوغ شب. این potlam مرغ varuval (مرغ سرگرمی پیچیده شده در برگ موز) مناقصه است و دارای مقدار درست از ادویه به تعادل رسید از کوکتل. اما مجلل صدایی kozhi vada (مرغ با طعم dal vada) معلوم مطلوب و فاقد بحران.

چرخه فاصله

  • 73, Kalki Krishnamurthy Salai, LB جاده Adyar
  • بازدید: Kadala پودو و میلو ma کوکتل potlam مرغ varuval
  • نتواند: Annanas paneer tikka, kozhi vada
  • هزینه برای دو نفر: ₹1,600
  • 9600017171

در ضمن کوکتل نگه داشتن جریان: نقره ای کبوتر ادغام از آب نيشکر و jeera آب با ودکا, است که ظریف و تسکین دهنده است. کف toddy طراوت مخلوط سرد آب نارگیل و رم دارای یخ میوه jubes در پایین که فیوز با این نوشیدنی برای تولید یک رنگ منحصر به فرد. سورئال.

در حالی که خدمات یکنواخت و کارآمد بهترین بخشی از شب سالسا و bachata, رقصنده sashaying اطراف (هر پنجشنبه). میخانه ویژه شب دو تکه باندهای امینی کمیک و دی جی ها بیش از حد.

بازگشت به: annanas paneer tikka همراه با ترشی. آناناس ماست مخلوط هر چند نیست تند مانند منوی وعده و در واقع کاملا شیرین و مطلوب. اما آبجو-کتک قارچ آن را به همراه بیش از آن را تشکیل می دهند و وجود دارد مقدار زیادی برای رفتن به اطراف.

برای دوره اصلی نازک پوسته مرغ پیتزا ساخته شده با در خانه خمیر خوشمزه است اما نه پر کردن. بنابراین ما سفارش یک زن و شوهر از نرم rotis و ساده مرغ makhani با سخاوتمندانه تکه های گوشت به comfortingly پایان شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید