این بنگلور زن تبدیل او بافندگی سرگرمی به یک شغل تمام وقت پس از بازنشستگی

متولد سنتی Punjabi خانواده آن طبیعی برای Madhu Mehra را به بافندگی در سن جوان است. “در 50s و 60s هیچ یک از خرید ژاکت. ما را گره خود ما woollens. مادر ما و مادر بزرگ, گرمکن, ما ژاکت و به زودی ما هم آموخته هنر بافندگی می گوید:” 68 ساله است.

زندگی قطع و بافندگی در زمان صندلی عقب برای تبدیل شدن به یک سرگرمی است. “ازدواج مرا Bengaulru و من شروع به کار در یک بانک. با این حال زمانی که من به خانه من می گره هدیه برای من برادرزاده و خواهرزاده. من گره کودک مجموعه و برای دوستانی که تا به حال بچه ها. به زودی من به عنوان بانوی که لباسهای بافتنی” سهام Madhu که ترک کار خود را چند سال پیش پس از یک عمل جراحی زانو گرفت و به بافندگی گسترده برای حفظ خودش اشغال شده است.

This Bengaluru woman turned her knitting hobby into a full-time job, post-retirement

“این سخت بود به نشستن در خانه هنگامی که شما یک کار تمام زندگی خود را. بنابراین شروع کردم به بافندگی و هدیه آنها به دوستانی که تا به حال نوه. به زودی توسط کلمه از دهان من شروع به گرفتن سفارشات.”

رفتن آنلاین

Madhu آغاز Facebook صفحه او که لباس که در آن او نوشته شده کار خود را و به آرامی او کسب و کار بزرگ شد. امروز او به فروش می رساند در سراسر مرز. “فن آوری ساخته شده است آن را آسان به تحویل اقلام است. من فقط سرعت ارسال و یا Dunzo موارد.”

چه او گره? “من نمی ژاکت گره به عنوان آن را می شود بیش از حد گران قیمت و هنگامی که آن دست ساز است. بنابراین من ایجاد جوراب beanies, نوزاد, مجموعه مفلرس شال گردن پتو ponchos, جلیقه, کریسمس, دکوراسیون, کیسه و بیشتر. این چیزهای کوچک است که می تواند در خرید برای خود و یا حتی با استعداد به دیگران است.” کودک کلاه ₹850 booties در ₹650 طولانی روسری در شروع ₹2,100 گردن-بخار در ₹900 به بعد.

This Bengaluru woman turned her knitting hobby into a full-time job, post-retirement

Madhu آغاز شده توسط فروش در نمایشگاه های سراسر بنگلور. “اکثر نمایشگاه ها به مدت سه تا پنج روز. و 90% از اجناس خواهد بود فروخته شده در روز اول است. این زمانی بود که دختر من شروع به یک Facebook صفحه برای من. من خواهر, Manju Bajaj کمک می کند تا من را به عنوان یک شرکت بافنده است.”

Madhu احساس می کند که بافندگی و قلاب دوزی در حال زنده کرد. “این نشانه خوبی است که این دست ساخته شده صنایع دستی همچنان به زندگی می کنند تا زمانی که کسی در جایی همچنان به گره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>