این استودیو زیبایی است که برای اولین بار در هند به استفاده از آر برای سفارشی کردن رژ لب سایه

Dyuti و Avni Waghray عشق خود را سرب سابق پوشیدن تاریک, برهنه در حالی که دومی دون فلامینگو صورتی است. خود تپه Banjara استودیو LipHue است aflood با نور طبیعی حسن نیت ارائه میدهد از کف به سقف پنجره. “وقتی که می آید به آرایش ما حاضر به استفاده از رنگ زرد نور عنوان می کند که به درک دقیق از نحوه آرایش به نظر می رسد در یک فرد در محیط اطراف روزمره بنابراین ما studio تقلید می کند که می گوید:” Avni. بیشتر-فضای سفید است میآید از رنگ های رژلب های هنری بر روی دیوار و غول لب مبل برای مشتریان.

LipHue را USP خود در دو مرحله سفارشی ماتیک تجربه اول بودن نشستن در مقابل یک واقعیت افزوده تسهیلات به ساعت سایه ای از مشتری را انتخاب و دوم در حال تهیه یک جلسه که در آن یکی می توانید حاشیه تنظیمات همراه با افزودنی مانند روغن های ضروری است. مواد تشکیل دهنده ماده بزرگ زمان به Waghray به این کشور به مدت طولانی با آن مواجه است موضوع را با این. “لب خود را یک شاخص سلامتی خوب است و شما باید برای درمان آنها را فقط به عنوان شما می توانید هر ارگان در بدن شما” اصرار دارد Avni, “بنابراین ما مطمئن شوید که محصولات ما عاری از ستم و کاملا شفاف در خود ساخت.”

برای رسیدن به این نقطه نیاز به یک سفر دشوار. “ما conceptualised LipHue در سال 2017,” توضیح می دهد Dyuti “و ما آموزش و پژوهش همراه با دقیق گواهینامه شدند جمعی بدون توقف روند پس از آن. با توجه به این که آنچه ما ارائه می دهیم در LipHue اولین از نوع خود در هند تجربه ما با دولت بسیار رضایت بخش و ما آنها را به توان حمایت و تشویق در طول فرآیند صدور گواهینامه.”

Avni and Dyuti Waghray at LipHue in Banjara Hills, Hyderabad

Avni و Dyuti Waghray در LipHue در تپه Banjara حیدرآباد | عکس های اعتباری: توسط آرایش

فراتر از خدمات لب

تصمیم به ادغام یک آر تسهیلات به این روند بود که همیشه در خط مقدم از ذهن خود را. “ما همیشه می خواستم به استفاده از تکنولوژی برای کمک به بهبود تجربه مشتری. ما با استفاده از AR برای کمک به مشتریان در فرایند تصمیم گیری. آن هرگز آسان به را انتخاب کنید که یک رنگ لب به ویژه هنگامی که شما در حال ایجاد خود را, راست? فن آوری و دانش فنی در آمد از درون خانواده است. آن زمان ما حدود هشت ماه به conceptualise ساخت و تست و استقرار همان است.”

AR می تواند تهدید آمیز به کاربران برای اولین بار. می شود آن را دقیق است ؟ آنچه در مورد حریم خصوصی دارند ؟ “در عصر تغییرات سلیقه ای و سفارشی که در آن مشتریان به طور فزاینده ای می خواهید انتخاب های متناسب با خود را desiderata و سبک زندگی, ما می خواهیم به پیشگام این تغییر در لوازم آرایشی در هند. در LipHue آن است که نه فقط خرید یک رژ لب آن را در مورد تجربه خود را ایجاد رژ لب.” Dyuti همچنین اضافه می کند که گسترش در این کتاب است. همان می رود برای ارتقاء فن آوری است.

اما آنچه از حریم خصوصی وجود دارد ؟ پس از همه, مدل AR با استفاده از فرم صورت به رسمیت شناختن. “سیستم های ما به طور کامل امن, نرم افزار و داده های ساکن در محل ما تنها با تایید مدیر نیاز به دسترسی به همان. ما احترام به حریم خصوصی هر یک از مشتریان خود اطلاعات/اطلاعات و سیاست های تعریف شده با یک دید واضح و روشنی برای حفاظت از اطلاعات مشتری و در خط با صنعت بهترین شیوه. مشتری اطلاعات جمع آوری شده صرفا به منظور ذخیره سازی اطلاعات مربوط به مشتری لب سایه برای هر عنوان مرجع در آینده سهم فاکتورها و رسید, پاسخ به درخواست مشتری و با رعایت قوانین و مقررات به عنوان الاجرا توسط تنظیم کننده.”

How the mixture for the custom lipstick is made at LipHue, Hyderabad

چگونه مخلوط برای سفارشی رژ لب ساخته شده است در LipHue حیدرآباد | عکس های اعتباری: Divya کالا بهونی

گام به گام

مخلوط کردن رنگ است که احتمالا بیشتر رضایت بخش به تماشای درک عنصری رنگ آن را تشکیل می دهند و نهایی سایه. سپس این مخلوط مخلوط و ذوب شده را به یک سترون قالب و سرد به صورت جامد. در نتیجه گلوله است و سپس تغذیه به glitzy ماتیک پاپ از لوله برای مشتری.

خواهران لگد LipHue رسما در سپتامبر گذشته و باید کاملا این نام برای خود. “ما بسیاری از زن سبک و جلف احزاب و دختران’ روز گردش بنابراین ما توصیه می کنیم همیشه پیش فراخوانی برای رزرو قرار ملاقات” Dyuti می گوید.

Avni آمده است که با توجه LipHue ارائه صمیمی تجربه مشتری با تمام سعی فایرفاکس یکی باید به جلوگیری از آمدن به استودیو اگر آنها احساس ناخوشی در هر سطح. او می افزاید: “ما هنوز هم در اینجا نگران نباشید!”

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 97040 88100.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>