این برنامه مبتنی بر سری مسابقه نگه می دارد دانش آموزان کنجکاو در طول مستند

به عنوان مستند بیش از coronavirus آمد به اثر Haripriya Ajith از Mangalore مانند دیگر مادران به دنبال راه هایی برای نگه داشتن او پسر Vidyuth Ajith Soman درگیر سازنده. این کوچی های بومی است و در حال حاضر خوشحال است که Vidyuth خواهد شد که در کلاس 7 بعدی گرفته شده برای آنلاین آزمونها. “این به او کمک کرده برش غیر مولد زمان روی صفحه نمایش در تلویزیون و بازی های ویدئویی می گوید:” Haripriya یک فیزیوتراپی مدرس که عضو Q سری یک برنامه مبتنی بر امتحان پلت فرم توسعه یافته توسط Q دانش جمعی راه حل های مبتنی بر در Ernakulam, Kerala.

Hrishikesh Varma کلاس 8 دانشجو و منظم quizzer, گواه به چگونه آنلاین مسابقه است در مفید آمده است در حال حاضر که بازی در فضای باز است که خارج از مرزهای برای او. “من از دست quizzing. چیزی که من در مورد سری Q است این پرسشنامه که چالش من در پیدا کردن پاسخ,” او می گوید.

Q Series quiz interface

Q جمعی آنلاین سری مسابقه مهار این ایده از “پسند” و ترویج quizzing و “کنجکاوی یادگیری مبتنی بر”. “ایده این است برای ایجاد مسابقه جذاب تر به دانش آموزان و آن را به یک ابزار آموزش و پرورش می گوید:” Nithish T یعقوب بنیانگذار Q جمعی. او می گوید این شرکت آغاز شده و در حال توسعه در درجه اول برنامه های مبتنی بر پلت فرم پس از چندین مدرسه و پدر و مادر ابراز علاقه به ساخت quizzing انعطاف پذیر و قابل دسترس با توجه به سناریوی حال حاضر. Q جمعی اغلب انجام محبوب آزمونها در سراسر کشور زیر پرچم س لیگ.

Q سری ساخته شده است در دسترس در Google Playstore در حالی که یک وب سایت بر اساس فرمت نیز ارائه می دهند در وب سایت خود را. “ما با انتشار یک مسابقه هفتگی مجموعه, هر جمعه که با تمرکز بر یک موضوع مربوط به عنوان مثال پرچم ملی کرالا هند, میراث فرهنگی, سلامت, می گوید:” Nithish. مسابقه مجموعه که هر کدام دارای 20 سوال جمع هستند به سه دسته برای هر یک از کلاس های 1-4 کلاس 5-8 و کلاس 9-12. نگه داشتن مستند محدودیت های در ذهن, رمز اشتراک مسئول فقط ₹ 1 است وضع هر دانش آموز برای دسترسی به. در مجموع 20 دقیقه در حال اختصاص داده شده به 20 سوال به فعالیت بیشتر به چالش کشیدن این سوال برای جوانترین دسته حمل هدف-نوع گزینه ها برای کمک به کودکان استفاده می شود به quizzing.

Q Series quiz interface

Nithish می گوید چه مجموعه Q سری در دسترس است فقط به زبان انگلیسی از هم جدا است “مدرن” مدل از سوالات است که تلاش برای تست استدلال منطقی و تفکر جانبی مهارت های دانش آموزان به جای امید بستن برای استریل هدف سوال-بر اساس الگوی. “دانش آموزان ساخته شده است برای رسیدن به پاسخ از طریق سرنخ ظریف. بنابراین بسیاری از جزئیات پس زمینه و متن نیز مورد بررسی قرار گیرد. آنها ساخته شده است به کار کردن جواب می گوید:” Nithish اضافه کرد که عناصر چند رسانه ای مانند عکس ها, کلیپ های صوتی و تصاویری نیز گنجانیده شده است. “برای مثال یک کلیپ کوتاه از یک فیلم محبوب تصویری آهنگ های انجام شده و quizzer ممکن است خواسته شود که برای شناسایی شهر هند آن را به ضرب گلوله کشته شد در” او اشاره می کند.

کلید پاسخ با explainers نیز پس از گسترش این موضوع در حالی که هر پاسخ ارائه شده است یک لینک متصل به یک “واقعی” منبع اصولا وب سایت های دولتی برای واقعیت-بررسی و تایید. “به این ترتیب یک دانش آموز می تواند به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد این موضوع می گوید:” Nithish. تیم او در حال حاضر در tagging مسابقه پاسخ در عقب پایان برای کمک به شناسایی دانش آموز مناطق از نقاط قوت و ضعف برای کمک به آنها را در دانشگاهیان به عنوان به خوبی.

Q جمعی محتوای تیم دارای یک استخر از 10 محققان به رهبری دو شرکت از بنیانگذاران Akhil Ghosh و Bichu C ابراهیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>