این akhara در دهلی قطار هند در آینده زنان کشتی گیران

در میان فشار و شلوغی از گور مندی در شمال دهلی نو است گورو Prem Nath akharaمنظم ساختمان دو طبقه. منطقه پذیرش شده عکس از کشتی گیران مانند Divya Kakran و Unnati Rathore در آن رنگ-پوست کندن دیوار.

در طبقه همکف سنتی گل گودال ساخته شده با نرم زردچوبه و شیر و کشک و حنا و شن و ماسه-گل کمتر نورد با هم. در طبقه اول مدرن گیر کشتی, که در آن بچه ها گرم کردن در گروه و تمرین خود حرکت می کند در چهار دقيقه بود. آنها توقف و خوش آمد می گوید هر بازدید کننده که در پیاده روی.

Vikram کومار Sonkar — او یک کشتی گیر سابق که پدر Arjuna awardee کشتی گیر Prem Nath تاسیس فضا است که در حال حاضر سر مربی و صاحب akharaو اتهام نیست کارآموزان. این akhara, تصویب شده توسط, Sports Authority هند نیاز به توجه بیشتر.

“هر پنج سال حصیر باید با یکی از جدید جایگزین برای جلوگیری از صدمات. حصیر هزینه حدود ₹3-3.5 لاخ. ما شده اند در انتظار برای یکی از جدید برای یک زمان بسیار طولانی است. وضعیت کنونی حصیر می تواند باعث آسیب به کشتی گیران می گوید:” Sonkar.

بدون در نظر گرفتن 46 ساله akhara است امروز شکستن طولانی-برگزار جنسیتی تابوها و کنوانسیون ها: دختران بیشتر از پسران در اینجا.

“وجود دارد 80 دختران از 150 دانش آموزان است. آنها بسیار با استعداد هستند و بسیاری از دختران را شکست پسران در روستاهای خود. 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال برنز Divya Kakran است که هنوز دانش آموز من هر زمان که او در دهلی نو او قطار در اینجا می گوید:” Sonkar که مربی کشتی فرنگی تیم در بازی های آسیایی 2014.

نشان افتخار

یکی از دلایلی است که مشارکت زنان در کشتی کج بوده است آهسته به عقب است به طور منظم فیزیکی آسیب و کبودی. تغییر شکل و یا “گل کلم گوش” است که یک دید مشترک با کشتی گیران. اما عموزاده Shivani سینگ و Simran Pawar می گویند که آن را “یک ماده از غرور و افتخار” برای کشتی گیران به یک.

این نیز نگه داشته و خانواده به دور از ‘ارسال’ دختران به حصیر. اما Kavita و Rani مادران از Neha, 13 و Judd, 14, همراه آنها به akhara روزانه. “در ابتدا من استفاده می شود به ترس در مورد Neha مجروح شدن اما یکی می تواند مجروح در خانه نیز می گوید:” Kavita. “من نمی ترسم از آن را هر بیشتر. من او را ماساژ هنگامی که ما به خانه بروید و به تسکین عضلات خود را,” او اضافه می کند. از آنها آمد Nahari در Sonepat به Azadpur در دهلی نو سه ماه پیش برای آموزش.

Young girls training for Wrestling at the Guru Premnath Akhara

دختران جوان آموزش کشتی کج در گورو Premnath Akhara | عکس های اعتباری: V. V. کریشنان

مایل به رفتن

Neha خانواده یک مثال از کسانی که نقل مکان کرد و از همسایه شهرهای نزدیک به Prem Nath akharaبه اختصاص زمان بیشتر نسبت به یادگیری است.

بسیاری از دانش آموزان در اینجا نیز طولانی روزانه رفت و آمد از مکان هایی مانند Burari یک شهر در شمال دهلی نو منطقه.

Sonkar اشاره به Manya Rajput, 10, که موفق به کسب عنوان “Nau Sherwaan” (نه حملات پی در پی), و ادعا می کند که او می تواند “چیز بزرگ بعدی در کشتی کج”. یکی دیگر از استعداد دختر Anjali Sharma, 11, او می گوید.

غرور و افتخار از akhara است که 18 سال Unnati Rathore, که می آید از یک خانواده از کشتی گیران.

“من می خواهم به این akhara, خانواده من و کشور من افتخار می کنم” او می گوید: با وجود پرستاری یک عمل شانه چپ در حالی که مبارزه در یک رقابت شش ماه پیش. Rathore امثال هند در المپیک 2020 مدال امیدوار Vinesh Phogat اما او اشاره به ایالات متحده’ کشتی گیر هلن لوئیس Maroulis یک مدال طلا در 53 کیلوگرم رده در سال 2016 المپیک ریو به عنوان مورد علاقه خود را.

تعداد فزاینده ای از دختران که مایل به دنبال کردن کشتی است نشانه ای از بار. آن است که بیشتر به یک تابو و به عنوان Sonkar روزجهانی زنان کشتی گیران مجموعه را به شکوه و عظمت در دوران آمده در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>