این 68 ساله کشاورز که در سراسر 25 متحده دفاع اهدای عضو

“همدلی درسی است که همه ما نیاز به یادگیری است. پله تا برای کمک به یکدیگر در زمان نیاز خواهد جهان را به مکانی بهتر” می گوید: 68 سال Pramod Mahajan است که در یک ماموریت به منظور بالا بردن آگاهی در مورد اهدای عضو در سراسر هند است. یک داوطلب در پونا را تولد دوباره بنیاد او مراجعه کنید 94 شهرستانها در سراسر 25 متحده در طول 128-روز تور. سفر خود را آغاز شده است که در تاریخ 18 ژانویه از پونا برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در مارس 25, زمانی که او بازگشت و پس از سفر 17,500 کیلومتر.

از ماهاراشترا او سوار از طریق کولر ارتفاعات و املاک چای از قسمت های غربی در کارناتاکا برای رسیدن به آرام افتاده کرالا است. از وجود او سوار از طریق دشت های ساحلی تامیل نادو برای رسیدن به ویساکاپاتنام. اما Pramod تمرکز در شهرهای بزرگ و در مناطق روستایی است. “مردم در شهرستانها در حال تحصیل و دسترسی آسان به بسیاری از اطلاعات اما آموزش از شهر های کوچک مردم در مورد پیشرفت در علم پزشکی و تعدادی از زندگی آنها می توانید ذخیره کنید با اهدای اندام خود را است هدف از سوار من,” او می گوید. Pramod متصل شده یک حامل به عقب خود را Bajaj Avenger کروز 220, که توضیح می دهد که ماموریت خود را. او همچنین توقف در محبوب چای اصطبل و dhabas برای رسیدن به مردم بیشتر. “مردم کنجکاو زمانی که آنها را ببینید من دوچرخه و کمک می کند که من توضیح دهید که نیاز به اهدای عضو. من به آنها بگویید حکایات در مورد زندگی که ذخیره شد با توجه به اهدای عضو.” از چند داستان او می گوید یکی می آید از زندگی خود را. در سال 2000 Pramod اهدا کلیه خود را به یک ارتش از خود را ایجاد کرد که در تلاش برای پیدا کردن یک اهدا کننده مناسب. “هیچ یک از اعضای خانواده’ کليه سازگار با خود را, بنابراین من تصمیم به اهدای معدن. من به خوبی آگاه بود که مردم برای زنده ماندن می تواند با یک کلیه. از آن شده است 20 سال و من جا به عنوان یک کمانچه” او لبخند می زند.

سفر به بعد

  • از ویساکاپاتنام Pramod را از طریق Odisha بنگال غربی بیهار هند, Nagaland, مانیپور آسام, Mizoram, Madhya Pradesh, Uttar Pradesh, Uttarakhand, Punjab راجستان و Gujrat.

ساکن Dhavli یک روستا در سنگلی منطقه ماهاراشترا Pramod است نه مشتاق دوچرخهسواری اما پریدند به ترویج خود باعث. او انجام یک سفر مشابه قبل است.سال گذشته او سفر 12,500 کیلومتر و بازدید 19 متحده به ارتباط برقرار کردن با مردم است. “پاسخ قاطع من ساخته شده من آن را برای بار دوم. در سال گذشته بیش از 250 پلیس در بوپال پر فرم اهدای عضو پس از حضور در جلسه من.”

اصرار خود را برای ایجاد آگاهی در مورد مسائل پزشکی را در سال 2009 هنگامی که او را در خود تامین مالی سفر در سراسر چهار متحده به بحث در مورد ایدز. “آن سوار شد و احتمالا سخت ترین به من پول کافی برای سفر من. پس من رفتم خزیدن از طریق محوطه جنس اوراق و شکسته به پیدا کردن دور انداخته قطعات یدکی کامیون و فروش آنها را برای کسب پول. اما واقعیت این است که من تلاش می تواند صرفه جویی حداقل یک زندگی چیزی است که نگه می دارد تا من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>