Shubham Dharmsktu تلفن بوق خستگی ناپذیر و حتی به عنوان ما صحبت می کنند. 26 ساله تعداد تبدیل به یک نوع از خط تلفن برای بسیاری از مسافران — در درجه اول خارجی — گیر در هند با توجه به COVID-19 مستند. وجود دارد تماس در آینده از گایا Dharamshala ویساکاپاتنام گوا…

A notice outside an accommodation in Jaisalmer

آن را تمام شده فقط قبل از اولین روز حکومت نظامی اعلام شد در مارس 22. Shubham ساکن بمبئی بود در Jaisalmer تیراندازی یک فیلم مستند در زندگی قبایل مختلف. “من با چند نفر از دوستان از فرانسه و ما متوجه همه چیز بود. همه چیز بسته شد در اطراف قلعه منطقه است. هتل ها و خوابگاهها و خانه ها درخواست شد مهمانان خارجی به ترک بلافاصله” به یاد می آورد Shubham. آنها می ترسید مهمانان ممکن است حامل COVID-19. او ملاقات یک 25 ساله از آفریقای جنوبی که رفته بود در سه روز کویر سافاری تنها به بازگشت به Jaisalmer و پیدا کردن اموال او دروغ گفتن در خارج از هتل. “او به من گفت که خارجی ها بودند که مورد آزار و اذیت,” او می گوید. چند نفر حتی توقف به فریاد “کرونا” در چهره خود را قبل از رانندگی دور.

Foreign nationals leaving Jaisalmer for Delhi

پس Shubham جمع آوری تمام اتباع خارجی او ملاقات کرد و آنها را به بیمارستان آنها را مورد آزمایش قرار. هنگامی که آنها آزمایش منفی و پاک شد او تصمیم گرفت تا آن را برای آنها را به در دهلی به طوری که آنها می تواند پیدا کردن یک راه برای بازگشت به کشورهای خود هستند. “من در بر داشت آخرین قطار ترک در 4.30 بعد از ظهر روز شنبه. وجود دارد 12 از ما. ما سوار قطار در بر داشت و بیشتر مردم از کشور اسپانیا, جمهوری چک, فرانسه,…,” او می گوید.

یکی دیگر از چالش loomed جلوتر است. قطار رسیده دهلی نو روز یکشنبه در ساعت 10 صبح در Janta حکومت نظامی ساعت. گرفتن حمل و نقل شد و بدون هیچ زحمتی. این هزینه ₹600 برای پنج کیلومتر خودرو سواری. Shubham شروع به دعوت تعدادی از هتل ها: در حالی که بسیاری از آنها تعطیل, برخی نگران بودند از خارجی ها. “در نهایت Dhruvin شاه Datstop خوابگاه در Vasant Kunj شد استقبال از ما. آنها نیاز به گواهی سلامت که به ما ارائه شده,” او می گوید. از آن پس Shubham و ragtag گروه 15 نفری مسافران ساخته شده اند خوابگاه پایگاه خود را تا زمانی که آنها را می توان تخلیه بازگشت به کشور خود.

“من مشترک شماره من در Instagram (خود صفحه Shubyatra) بنابراین هر کسی که رشته های هندی و یا خارجی می توانید با من تماس بگیرید برای کمک به. من شده اند با گرفتن 50-به علاوه تماس هر روز می گوید:” Shubham که همچنین کمک به مسافران پیدا کردن محل اقامت در شهرهای دیگر. برای مثال یک گروه از فیلیپینی گیر در بمبئی. Shubham کمک به آنها در پیدا کردن فضا در چرت زدن بر روی نقشه, در, Santacruz. “آنها نمی

Shubham picking up groceries for the stranded travellers

Shubham چیدن مواد غذایی برای رشته مسافران | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

باید به اندازه کافی پول در سمت چپ پس از من حمایت خود را اقامت و غذا در حال حاضر. من صرف از آنچه که من تا به حال ذخیره شده برای پروژه و پس از آن نیز با دریافت کمک از دوستان من و چند اهداکنندگان در Instagram,” او می گوید.

بخشی از زندگی روزمره نیز شامل چیدن مواد غذایی و سایر ملزومات. “برخی از دستگاه ها کار نمی کند در دهلی نو و بسیاری از مغازه ها اصرار Paytm یا گوگل پرداخت که خارجی ها ندارد. بنابراین بهتر است که من بیرون بروید و اجرای این ماموریت.”

با این نسخهها کار هر دو راه

به تازگی او پیام های دریافتی از دانش آموزان هندی در اوکراین و چند در سبو, فیلیپین. “من با استفاده از آنچه که من می خواهم به تماس اتصالات معکوس. من از خارجی ها به من کمک کرده اند در اینجا برای اتصال سرخپوستان رشته در کشورهای خود را با دوستان خود و افراد دیگر که می تواند کمک به” او می گوید:, و اضافه کرد که این است که چگونه آنهایی که در فیلیپین یافت می شود محل. “رسانه های اجتماعی و ارتباطات نیز کمک می کنند.”

Shubham در حال حاضر مشغول تخلیه. او کمک به دولت فرانسه رسیدن به فرودگاه برای تخلیه به فرانسه امروز. “اتوبوس آمد فقط از Dharamshala پر با مسافران بودند که برای تعطیلات وجود دارد. آلمان را یک تخلیه از چند روز پیش و اسرائیل قبل از این که” او می گوید.

Shubham می داند که این زمان تست. جدید خود را یافت که هنوز هم در اینجا هستند دچار آسیب های روانی با تجربه. به نگه داشتن آنها را اشغال کردند در طول این مرحله از مستند او همراه با Dhruvin سازماندهی فیلم شب جلسات یوگا, سرگرمی, آشپزی, شب, به طوری که همه احساس آرامش و در خانه است. پس از همه آن است که یک جهان است و هر کس در این با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de