“تفکر از دادن حساب رسانه های اجتماعی من این پنج شنبه,’ توییتهایی PM مودی

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه اعلام کرد که او در خانههای گلی خالی بیش از احتمال از دست دادن تمام حساب های رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه. این اولین بار است که مودی در فکر دور ماندن از تمام حساب های رسانه های اجتماعی برای یک روز.

“یکشنبه این فکر از دست دادن من حساب رسانه های اجتماعی در Facebook, Twitter, Instagram & یوتیوب. را حفظ خواهد کرد شما همه ارسال شده ایم” نارندرا نخست وزیر.

اگر چه معلوم نیست چه چیزی باعث شده است تا مودی برای جلوگیری از استفاده از رسانه های اجتماعی برای یک روز و یا به دور ماندن از وب سایت رسانه های اجتماعی اما آن را احتمالا می تواند رسانه های اجتماعی توسعه PM برای شروع یک گفت و گو با مردم به استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی برای یک روز.

حتی در حالی که این اولین بار است که مودی در فکر دور ماندن از رسانه های اجتماعی وب سایت ها برای یک روز ساعت اغلب خواسته مردم به استفاده از رسانه های اجتماعی برای گسترش شایعات انتقال اطلاعات نادرست و به خصوص به اطمینان حاصل شود که زبان مردم باید توهین دیگر از طریق حساب های رسانه های اجتماعی.

در طول سفر خود به حوزه بنارس در سال 2018 PM مودی حال تعامل با داوطلبان حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) و او با اشاره به این که بار وجود داشته است که زبان مورد استفاده توسط برخی از افراد در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در برابر هنجارهای یک جامعه مناسب و معقول. مودی است اغلب اشاره کرد که بار وجود داشته است که زنان با آن مواجه اند نظرات منفی از کاربران رسانه های اجتماعی.

ساعت مودی با بیش از 130 میلیون جمعی پیروان در سراسر Facebook, Twitter و Instagram, levergaes خود را رسانه های اجتماعی برای رسیدن به راه اندازی برنامه های دولت ایجاد اتصال مستقیم با شهروندان و همچنین اتصال با رهبران جهان. خود را رسانه های اجتماعی شخصیت نه تنها به ارمغان می آورد خود را سبک رهبری و دستاوردهای دولت خود را, اما همچنین می دهد زیرچشمی نگاه کردن به شیوه زندگی خود را و منافع تنگ کردن انسانی تر کنار شخصیت او را.

مطالعات مختلف اغلب برجسته خود را در حساب های رسانه های اجتماعی به عنوان مهمترین و به دنبال و درگیر در هند. ساعت مودی بود که بیشترین جستجو را شخصیت آنلاین در هند برای دومین سال در یک ردیف در سال 2019 با توجه به مطالعه توسط یاهو هند منتشر شده در ماه دسامبر سال گذشته است. او تا به حال ضرب و شتم افراد مشهور مانند کریکت M. S. Dhoni و بازیگر Priyanka Chopra بودند که به ویژه در این فهرست است.

اظهار نظر در تصمیم مودی رهبران کنگره گفت که مودی باید توصیه عضو شورای نظارت مدت برای متوقف کردن تهدید آمیز مردم است. “را نفرت نیست حساب های رسانه های اجتماعی ایم” راهول گاندی سابق کنگره و رئیس جمهور و مجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>