چیزهایی که در ذهن داشته باشیم هنگامی که ساختمان با شیشه

استفاده از شیشه در ساختمان است که در اینجا به ماندن بگیرید. امروز در محیط شهری — که در آن دفع گرد و غبار و دود و سر و صدا از خارج از منزل یک ضرورت تبدیل شده — پنجره های شیشه ای و درب های اتصال ما به محیط اطراف ما بدون افشای ما به این آلاینده ها. در واقع نورگیرهای شیشه ای بسیار عالی از ویژگی های برای گرفتن یک نگاه اجمالی از آسمان شب از راحتی از خانه خود را, و همچنین کمک به روشن کردن فضاهای است که دسترسی به دیوارهای خارجی.

چگونه آن را تکامل یافته

شیشه ای بود یافت شده است به عنوان اوایل به عنوان 7000 قبل از میلاد در دوره نوسنگی به طور عمده به عنوان رنگ لعاب روی سنگ و سفال. استفاده از آن در ساختمان برای اولین بار سعی کردم با رومی ها و پیشرفت های فن آوری در 1600s منجر به تولید شیشه برای درب و پنجره. لندن’ کریستال پالاس (ساخته شده در سال 1851) یکی از اولین نمونه از ورق های شیشه ای استفاده می شود در یک ساختمان در مقیاس بزرگ: این 3,00,000 پانل های شیشه ای.

ظهور قاب فلزی سازه های هموار راه را برای دیواره های شیشه ای و شیشه ای نمای ویژگی های, معمولا در آسمان خراش امروز. شیشه ماده ای است که به شما اجازه در گرما به راحتی و به دام انداختن آن بیش از حد. در جایی مثل چنای, که در آن ما نیاز به حداقل رساندن حرارت ورود به فضاهای داخلی این مشخصه از شیشه ضد تولیدی است. با این که فن آوری های پیشرفته تحقیقات منجر به تقسیم عددی بر مضرب انواع لعاب: کم انتشار و باز تابش (low-E) شیشه عایق شیشه ای و شیشه های کنترل خورشیدی.

با توجه به شيوع مواد ضروری است به درک خواص آن و آگاهی از گزینه های در دسترس. آنچه شما نیاز به نگاه کردن برای مواد Solar Heat Gain Coefficient (SHGC) که نشان دهنده میزان حرارت مستقیم است که اجازه دهید در. کاهش ارزش, کاهش حرارت مستقیم به دست آورید. اگر چه شیشه های کنترل خورشیدی گران تر از شیشه ای شفاف و معقول و معماری کافی در سایه شیشه ای است و یک جایگزین مقرون به صرفه برای جلوگیری از حرارت مستقیم به دست آورید.

کنترل حرارت

یکی دیگر از عوامل به دنبال در حالی که انتخاب شیشه ای است که در آن U-ارزش — که نشان دهنده آن خاصیت عایق. پایین تر از U-ارزش بهتر عایق. پس گفت که, U-ارزش های شیشه ای (حتی شیشه های دو) بسیار بالاتر از U-ارزش هر دیوار دیگر مواد به عنوان سابق فقیر عایق. با توجه به این امر می تواند عاقلانه برای محدود کردن مقدار از شیشه در ساختمان استفاده می شود.

در حالی که ارزیابی مواد را کنترل حرارت خواص اطمینان حاصل شود که شما نمی مصالحه در آن transmittance نور است. نگاه کردن به آن قابل مشاهده Transmittance نور (VLT); بالاتر از ارزش بهتر transmittance نور به عنوان ما نیاز به نور روز به در آمده و نه گرما.

معقول و خوب فکر کردن انتخاب شیشه ای برای ساختمان های ما نه تنها ما را راحت داخل خانه بلکه به نفع محیط زیست از طریق کاهش نیاز به تهویه مطبوع.

نویسنده بنیانگذار سبز, تکامل, یک شرکت معماری پایدار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>