رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شک و تردید بیش از احتمال پیش بینی معامله تجاری با هند در روز سه شنبه تنها چند روز قبل از برنامه ریزی سفر به جنوب آسیا قدرت است.”ما می تواند یک معامله تجاری با هند اما من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید برای سفر به کالیفرنیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته لگد هند از یک برنامه برای کشورهای در حال توسعه که به برخی از صادرات هند تعرفه-دسترسی رایگان به بازار ایالات متحده. مقامات از هر دو طرف از آن زمان در تلاش بوده اند به چکش متوسط توافق که باز کردن هند به آمریکا صادرات محصولات کشاورزی و دستگاه های پزشکی در بازگشت برای ترمیم هند ترجیحی وضعیت.مردم آشنا با این مذاکرات می گویند که آنها تا به حال شده است پیشرفت تا روزهای اخیر ساختمان انتظارات از یک اطلاعیه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن Feb. 24-25 مراجعه کنید. اما رابرت Lighthizer ایالات متحده تجارت نماینده لغو یک برنامه ریزی سفر به این کشور در هفته گذشته به عنوان مذاکرات به نظر می رسد به غرفه — به عنوان آنها پیش از سفر به آمریکا در سال گذشته توسط نارندرا مودی هند’ نخست وزیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تایید است که در روز سه شنبه زمانی که او گفت که او هنوز هم می خواستم به انجام “یک معامله تجاری با هند” اما افزود: “من نمی دانم اگر آن را انجام خواهد شد قبل از انتخابات.”

“ما در حال درمان بسیار خوبی با هند اما من اتفاق می افتد به مانند نخست وزیر مودی زیادی,” او اضافه شده است.

مذاکرات باید بر محور ما خواسته برای دسترسی بیشتر به بازار هند به دنبال آمریکایی سازندگان استنت و دیگر دستگاه های پزشکی و همچنین دامداران — دو حوزه بودند که در پشت فشار که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم سال گذشته به حالت تعلیق درآورد هند امتیازات زیر تعمیم سیستم از تنظیمات برنامه برای کشورهای در حال توسعه.

يونجه

هند ارائه کرده است بیشتر دسترسی به بازار آمریکا محصولات کشاورزی اعم از يونجه به گردو و خشک قرار زیرند غلات. آن را نیز ارائه کرده است به کاهش عوارض بر بزرگ موتور Harley-Davidson, Inc. موتور سیکلت شکایت اغلب به اشاره با مغلوب ساختن پیشی جستن. در بازگشت از آن شده است به دنبال ترمیم آن GSP امتیازات.

اما مردم آشنا با این بحث گفت که این مذاکرات تا به حال نیز پیچیده شده است با تعرفه های جدید معرفی شده توسط هر دو طرف. هند اعلام کرد تعرفه های بالاتر بر روی دستگاه های پزشکی و طیف وسیعی از محصولات دیگر در آن Feb. 1 بودجه عصبی ما طرف است. در ضمن حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه گذشته به گسترش تعرفه های فولاد و آلومینیوم به پایین دست محصولات اذیت هندی مقامات.

محدود دامنه معامله شد که در حال شکل گرفتن بود آزار دهنده برخی در ایالات متحده کسب و کار جامعه به دلیل نگرانی های بزرگ از آنها نمی شد از جمله در توافق احتمالی از جمله رشد هند محدودیت در جریان داده ها با توجه به سه نفر آشنا با برنامه.

یک معامله ممکن است هنوز هم در روزهای آینده و می تواند به عنوان یک پایه و اساس برای یک مطلب مهم توافق دراز مدت. نیز وجود دارد که به احتمال زیاد عواقب اگر آن اتفاق نمی افتد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر

رسانههای هند هفته گذشته به نقل از آلیس چاه بالا دیپلمات متمرکز در جنوب آسیا عنوان کرد و گفت یک شکست برای رسیدن به آنچه که او به عنوان یک “tiny فاز یک معامله تجاری” با هند پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید خواهد بود “شکست بزرگ است.”

الهام Ayres, که در خدمت به عنوان معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور آسیای جنوبی در دولت اوباما است و در حال حاضر در شورای روابط خارجی گفت: عدم اعلام هر چیزی در تجارت طی هفته آینده سفر رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود خجالت برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی.

همچنین این امر می تواند حاکی از عواقب ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه محور سیاست تجارت, او گفت:.

پی در پی ما در دولت تلاش کرده اند برای دریافت هند به حذف موانع تجاری است. مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه های جراحی و دیگر صادرات هند تغییر کرده است که گفتگو با این حال.

ما برای سال ها تحت فشار قرار دادند هند به باز کردن آن اقتصاد و خواهد استناد خود باز بودن به عنوان مثال. اما مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه موجب هند برای پاسخ نوع آیرس گفت و تضعیف فشار برای اصلاحات بیشتر در هند با فرار سیاست داخلی و سابقه سیاسی رانده حمایت از تولیدات داخلی.

“هند یک بازار بزرگ است که ما در تلاش بودند به اشاره و در جهت دیگر و ما حتی nudging دیگر'” آیرس گفت.

Nisha Biswal رئیس جمهور ایالات متحده-هند شورای کسب و کار گفت: این واقعیت که ایالات متحده و هند بودند حتی نیاز اساسی بحث در تجارت باید به عنوان دیده می شود دلگرم کننده است. “هنگامی که تجارت می شود متعاقب آن می شود ستیز. و این واقعیت است که تجارت ستیز است نه یک مشکل آن است که بازتابی است که هر دو طرف یکدیگر را به عنوان یک اولویت است,” او گفت:.

Biswal همچنین هشدار داد هر چند که ساعت تیک تاک برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای رسیدن هند به معنی سازش است. “ترس من این است که ما از دست دادن اهرم که ما اگر ما نمی توانید چیزی انجام می شود,” او گفت:.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im