این کار از صفحه اصلی ایده های مد خواهد شما را می دهد تا خود را در لباس خواب

Instagram آخرین شوق #pillowchallenge نشان می دهد که مردم رویشان در بالش که محکم به بدن خود را با فانی بسته و دلپذیری طراح کمربند. حتی برخی از موسیقی جاز تا این گروه با تطبیق کیف و stilettos. برای بسیاری از این به نظر می رسد مانند یک منطقی انتقال از تخت به لپ تاپ.

اما با وجود این بالش رزمندگان راحت و بی دردسر athleisure است چه می شود صدور صورت حساب های بالا به عنوان #ootd (ساز و برگ از روز) در حال حاضر. کار از خانه در حال حاضر شامل پیراهن با شورت یا شلوار استرچ, بسته به آب و هوا با وجود نمادین طراح کارل Lagerfield را بدنام نقل قول “Sweatpants نشانه شکست. شما از دست رفته و کنترل زندگی خود را پس از شما خریداری برخی از sweatpants.” اما چه کسی اهمیت میدهد چه کسی می گوید که به آرامی و unsteadily تلاش برای رسیدن به یک حالت عادی در داخل خانه.

These work from home fashion ideas will make you want to give up your pyjamas

لباس خواب و بوکسورهای سریع در حال ظهور به عنوان جمعیت مورد علاقه بیش از حد. و بله, پس از آن وجود دارد که lounging و کار در روز تولد خود را با بهترین کت و شلوار. شاید این دسته است که با توجه به افزایش خنده دار ترین WFH فاجعه الگوهای رفتاری در حال حاضر انجام دور در رسانه های اجتماعی. که کابوس پیدا کردن خود را در یک جلسه هیئت مدیره بدون شلوار ؟ این می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر به عنوان WFH فصل با ترکیب بی پایان جلسات مجازی و یک دوجین نرم افزار جدید بر روی تلفن خود را که شما هنوز در حال یادگیری چگونه به استفاده از.

“به طور تصادفی با دیدن یک همکار در زیر شلواری خود را چیزی است که من تا به حال هرگز تصور است. به وضوح رمان Coronavirus شده است وحی در بسیاری از” خنده نیویورک مبتنی بر جنین (تغییر نام) که در روز در حال حاضر آغاز می شود با یک ویدیو کنفرانس با تیم او در 10 am. او اعتراف به اتخاذ زمان آزمایش فرمول پانسمان از بالا به پایین. یک پیراهن رسمی برای کنفرانس های ویدئویی و زیر میز شورت و جوراب خنده دار که هیچ کس را ببینید. او enviously می افزاید که دوستان خود را که به تماس های تصویری آن را آسان تر به عنوان آنها می توانید صرف روز خود را در مرطوب کننده ماسک صورت گرم و نرم در داخل بکشید. “همه متنفر روز لباس های شسته شده,” او می خندد.

These work from home fashion ideas will make you want to give up your pyjamas

آغاز شده و در اواسط ماه مارس Wfhfits یک Instagram صفحه با بیش از 22.4 k پیروان ویترین آنچه در جهان است به عنوان آن را با این نسخهها کار از خانه. صفحه مردم را تشویق به ارائه لباس های خود را از روز است. این مجموعه تا کنون شامل پلیسه palazzos, داراي زوائد و maxis kaftans و سر میپیچد. وجود حیوانات-چاپ وزش shimmery لباس, فلزی, ساق پوش, و OTT مطالب مانند قو برگ (که معروف ساخته شده بود توسط هنرمند ایسلندی Bjork طول 73 جوایز اسکار در سال 2001.), pantsuits با پر جزئیات bodysuits با leotards… شما می توانید از رانش.

اگر شما ترجیح می دهند به کار در چیزی بیشتر عملی طراح Saaksha Bhatt برچسب Saaksha & Kinni ارائه می دهد چند گزینه های آسان: “جفت چاپ شده یقه پیراهن است که emotes اعتماد به نفس و بهره وری با آرامش شلوار جاگر یا ساق نگه می دارد که شما راحت و قابل رویت نیست در حالی که در کنفرانس تلفنی. مو به طور کلی باید پشت گره خورده است اگر شما یک حرفه ای و, آرایش ماهرانه انجام می شود,” او می گوید.

او را به ساز و برگ در حالی که عامل خارج از خانه چاپ پیراهن ساتن سیاه و pyjama شلوار. “این مهم است به پوشیدن کمی رسمی لباس — نه به سهولت به آن را برای زمانی که شما به بازگشت به کار از آنجا که این چیزی است که شما لازم نیست که یک انتخاب در مورد — اما بیشتر از آن برای نگه داشتن شما را سالم قاب از ذهن فعال و تنبل” او می افزاید.

با هر وضعیت یکی باید آماده تغییر و انطباق بر این اساس معتقد است Nisha Jamvwal بمبئی-بر اساس سوسیالیستی داخلی, معمار, مقاله نویس, برند, و هنر, مشاور است. او همه چیز در مورد اضافه کردن هیجان به هر روز همه چیز به طوری که حتی وظایف دنیوی به نظر نمی رسد که راه.

These work from home fashion ideas will make you want to give up your pyjamas

برای کار از خانه متفاوت است به هنگام خارج شدن و کار می گوید: Nisha. “این مهم است که به حمام لباس, طرح, راحت, قابل ارائه, اما حرفه ای قطعات مانند کت و دامن پیراهن یک پیراهن و لباس و یا حتی یک لباس که شبیه نیست ساحل می پوشند. باید آن را ایجاد یک فضای کار در mindspace” او توضیح می دهد. و که او اصرار دارد بلافاصله تغییرات کل چشم انداز و خلق و خوی از یک loungy, رایگان, روز, را به عملکرد گرا روز. “من لباس فرد, و من می خواهم با پوشیدن یقه لباس یا دامن و پیراهن با یک روسری. این هم دلیل من در زوم تماس های زیادی و قابل مشاهده در سایت های مختلف چت زنده و آموزشی می گوید:” Nisha.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>