بسیاری از ما در حالی که چک کردن حسابهای بانکی ما و ما نگردند یخچال این هفته باید احساس لحظه ای از قدردانی برای امنیت اقتصادی شبکه است که داریم که به ما کمک خواهد کرد جزر و مد بیش از 21 روز بعد. اما هم وجود دارد بسیاری از کسانی که اصلا این شبکه در حال حاضر باید این گزینه از پله روزانه خود را به درآمد حقوق و دستمزد. و به این ترتیب برخی از سازمان ها در حال کمک به خوش شانس سابق رسیدن به کمک دومی.

مثلا چنای بر اساس Sumanasa بنیاد نامیده می شود برای کمک به تحقق یک هدف ₹20,000 منظور ارائه 100 کیلوگرم برنج 50 کیلوگرم dal, 45 لیتر نفت, 15 کیلوگرم نمک jeera زردچوبه و پودر فلفل برای این شهر جامعه آشپزخانه اجرا شده توسط بیشتر شرکت چنای. Yuva (جوانان برای وحدت و اقدام داوطلبانه) غیر انتفاعی در بمبئی است که جمع آوری کمک مالی آنلاین به ارائه نیازهای روزانه به بیش از 2000 خانواده های آنها مورد بررسی در این کلانشهر است. آنها نیاز به کمک های مالی نه تنها برای مواد غذایی و مواد غذایی بلکه برای داوطلبان ایمنی دنده.

NGO صفا کار کرده است با روزانه شرط مانند خودرو رانندگان, فروشندگان, و برخی از اعضای ترانس جامعه حیدرآباد برای 11 سال در حال حاضر و همچنین حضور در چنای و بنگلور و بمبئی و دهلی. مؤسس و رئیس جمهور Rubina نفیس فاطمه توصیف وضعیت در حیدرآباد “حتی شب پناهگاه که در آن ما معمولا دشواری برای متقاعد کردن مردم — به خصوص زنان — برای حرکت به, شاهد صف های طولانی از مردم, امید برای مواد غذایی است.” صفا ارائه شده است یک استاندارد بسته جیره غذایی “است که می تواند به حفظ یک خانواده چهار نفره حدود پنج روز” در نقاط مهم است که آنها در واقع در اطراف شهرستان.

“ما شناسایی دو نفر در هر ضلع بستی (هملت) به داوطلب ارائه این بسته ها در هر درب, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از صف. آموزش دیده اند و داوطلبان ما در مورد بهداشت و اجتماعی فاصله,” او می گوید. صفا انجام شده است این کار را برای چند روز در حال حاضر اما از آنجا که مستند به اثر منابع انتظار می رود که خشک شد. اصلی تنگنا است که مجوز هم برای مردم و وسایل نقلیه. “ما در وانت ها و کامیون ها با مجوز در حال حاضر, اما نیاز به راننده. عمده فروشان نیز در حال سقوط کوتاه از کار. علاوه بر این هر شهر منحصر به فرد خود را مشکلات” او می گوید:, و اضافه کرد که این سازمان نورد از یک برنامه برای هماهنگ کردن با کسانی که می خواهند برای کمک به.

به طور مشابه, بنگلور مبتنی بر سازمان های غیر دولتی Hasiru Dala دریافت مجوز برای آن وسایل نقلیه و کارکنان تنها در روز جمعه می گوید: لاکشمی Karunakaran, یک عضو از فرزندان خود را برنامه. “چالش های متعدد به دلیل وجود توقف کامل,” او می گوید. “قبل از این مستند یک کار امداد دشنه در برخی از وسایل نقلیه ما کمک خواهد کرد که آنها را به طبقه. در حال حاضر ما نیاز به ارائه اسناد و مدارک و خودرو شماره به منظور دریافت یک پاس برای هر فرد بر روی زمین است.” بنابراین حتی اگر بیشتر مردم آماده هستند به داوطلب, او توضیح می دهد که آنها را به صبر کنید تا زمانی که آنها دریافت یک پاس پس از جنبش عمومی است و طبعا تحت محدودیت.

زمین در

  • Sumanasa بنیاد می تواند از طریق ایمیل تماس در sumanasafoundation
  • @gmail.com
  • صفا را می توان از طریق کار داوطلبانه برنامه buildtheworld.org
  • Yuva می توان در آن Instagram (@officialyuva) و Facebook (yuvaindia84) صفحات

سازمان های غیر دولتی کار کرده است با ضایعات وانت در شش شهرها و شهرستانها کارناتاکا برای 11 سال در حال حاضر, از جمله, بنگلور, میسور و هوبلی. “آنها انتخاب بازیافت کاغذ و چیزهای دیگر در طول روز و فروش آنها را به ضایعات نمایندگی مجاز و فروش در شب — هیچ کدام آنها می توانید انجام دهید در حال حاضر است. بسیاری از آنها نه از پایدار خانه و یا مهاجران و یا بدون جیره کارت. ما را به شناسایی حدود 2000 خانواده ها که اصلا کارت جیره از آنجایی که آنها نمی تواند فایده امداد اعلام شده توسط دولت می گوید:” لاکشمی.

پس از رسمی هنجارهای اجتماعی فاصله شروع آنها آغاز شده بود توزیع مواد غذایی کیت و کودکان, بهداشت کیت (از جمله صابون و دستمال).

“قبل از این مستند اعلام شد, ما تا به حال موفق به 260 مواد غذایی کیت هر یک حاوی پنج کیلوگرم in tights dalبرخی masoor dalروغن و صابون و پودر فلفل و شکر زرد, در علاوه بر این به 25 کیلوگرم منظم برنج یا برنج پخته یا ذرت یا آرد گندم بسته به جایی که خانواده مهاجرت کرده بودند از می گوید:” لاکشمی و اضافه میکند: “از آنجا که مستند ما شده اند در حال اجرا در اطراف ، اما در حال حاضر که ما آنها را ما می توانید شروع به کار دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im