وجود دارد اتاق را برای درام: طراح Amit Aggarwal باعث می شود یک مورد برای بافت اینده لباسهای

عروس است که در یک طلا Amit Aggarwal لباس های ساخته شده به طور کامل توسط embroidering پلیمر در طل با تولیدات bodice در قلاب و بوق مهره دوزی. این است که در یک قسمت از آمازون نخست ویدئو مارس افت چهار عکس های بیشتر لطفا! در زمانی که مد سردبیران و طراحان داشتن مکالمات مورد نیاز برای مینیمالیسم چه با عروسی که کوچک شده توسط Covid-19 یکی از شگفتی اگر وجود دارد اتاق را برای Aggarwal نفیس با نام تجاری sartorial درام. طراح می گوید: “بله”. “کل زبان از مراسم عروسی است که رفتن به تغییر اجتماعی فاصله به عنوان هنجار. اما آن را نمی خواهد تغییر چگونه عروس و داماد می خواهید به نگاه و احساس” او اصرار دارد.

ما در یک تماس تلفنی که در آن Aggarwal, 39, به یاد می آورد انفرادی خود را برجسته بزرگ (اول) در هفته مد Lakme در ماه فوریه است. آن را برجسته بسیار مهندسی مناسبت پوشیدن او شناخته شده است با بازیافت پلیمرها و زباله های صنعتی به عنوان embellishments. این مجسمه عنصر در هماهنگی با آنچه بود نیز دیده می شود در پاریس هفته مد بهار/تابستان سال 2020 نشان می دهد. “ما تا به حال این مجموعه در فروشگاه در هفته اول ماه مارس. ما غرق رزرو و سفارشات و مشتری قرار ملاقات می گوید:” Aggarwal. یک هفته قبل از مستند او تصمیم به تعطیل خود را در فروشگاه و کارخانه با اشاره به ایمنی خود و مشتریان و 300-نیروی کار قوی.

حرکت مجسمه

از آن پس او قرار گرفته و به او خرده فروشی گسترش برنامه های در انتظار نگه داشته به جای تمرکز بر روی زیبایی پایدار از برچسب خود را. “زبان حال رفتن به طور قابل توجهی تغییر. این وضعیت به ما می دهد بیشتر به دلیل آن را مربوط به” می گوید: طراح که 18 سال در مد شامل کار با خیاط Tarun Tahiliani. این برنامه برای ویرایش اضافه کنید. “ما همیشه صحبت در مورد همزیستی طبیعی و ساخته دست انسان. ما در حال رفتن به کنترل تمام خریدهای ما با هیچ وارداتی می باشد. اولین گام این است که به کار با ما منابع موجود.” گرفتن اشاره گر از شیوه زندگی خود را در طول ماه گذشته – او سهام خود اولویت برای dal chawal و می گوید: شستن ظروف می تواند درمانی! – او امیدوار است که برای اجرای این سادگی در کار پست مستند. بیش از حد پارچه ها را به ایجاد چیزی جدید و تازه یک داستان جالب برای مشتریان” است.

سبک را

  • Elle‘s, مد, مدیر Malini Banerji که کمک سبک Amit Aggarwal را Axil مجموعه برای هر دو سرمقاله و باند می گوید: اعتماد به نفس کلید به مجموعه است.
  • “شما نیاز به ویرایش و ببینید که چگونه آن را برای شما کار می کند. مردم در اطراف عروس نیاز به پوشیدن چیزی دراماتیک برای شب و قبل از بخور ساری مدرن هستند. می توان آنها را مدل دهید در راه های بسیاری. در پایان روز شما می خواهید به نگاه مانند شما تلاش ساخته شده است. و با یک “یا شکستن’ لباس شما لازم نیست برای بارگذاری بر جواهرات و اشیای قیمتی.”

مانند همکار خود طراحان Aggarwal شده است و استفاده از این زمان به “نگاه به داخل” از طریق طرح ها و اشعار که اغلب به نمایش در نام تجاری Instagram صفحه. “آنها در حال نقاشی است که آیا یک هدف. در غیر این صورت 90 درصد از طرح ها حدود یک مجموعه و یا تسهیل یک درخواست مشتری,” او می گوید. ماه گذشته او به اشتراک گذاشته یک طرح از “مرد ساله با طبیعت” با مجله دیجیتال صوتی از مد. آن را همراه با شعر. “بعد از یک آخرالزمان وجود دارد امید. من نمی خواهم برای ورود به سمت تاریک. این زمانی است که شما می توانید ساخت جدید و خارق العاده جهان در اطراف شما,” او می گوید.

Kareena Kapoor Khan walking the ramp at Amit Aggarwal’s LFW SS’20 show

کارینا کاپور خان در راه رفتن از سطح شیب دار در Amit Aggarwal را LFW SS’20 نمایش | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

کار با جدا

او با اشاره به نحوه متفکر مارک را القا شده است امیدواریم برخی از مورد علاقه بودن طرح توسط خانه های لوکس, والنتینو و الکساندر مک کوئین که در آن شعر و خلاقیت نقش دارند. در حالی که ما صحبت می کنند او هشدار من به یک طوطی است که فقط خود بازدید بالکن – برای اولین بار او را در جنوب دهلی نو ، “این مکث و یا مستند نشان داده است که ابعاد مختلف می تواند وجود داشته باشد هم زیبایی,” او می گوید.

نام تجاری بزرگ تئوری

  • هر هفته در Instagram, الکساندر مک کوئین اعلام کرد یک چالش خلاق به هنرمندان است. این هفته پیروان خواسته شده است به آزمایش با گلدوزی و با الهام از نام تجاری زنبور عسل از لباس 2013. در ضمن والنتینو Instagram خوراک دیده می شود اجرای برنامه توسط Alicia Keys و شاعر Rupi Kaur.

به عنوان او مجموعه از عصر جدید ساری با چین یا تاه جزئیات هندسی بلوز با بال او می گوید: چند wearability کلیدی است. “لباس های ما مناسبت می پوشند و فرسوده توسط عروس. اما اگر شما در حال رفتن برای یک مجلل, بلوز خود را به دامن ساده تر بنابراین شما می توانید آن را می پوشند بعد با یک ژاکت برای مقایسه به پایین نگاه کنید.” این کمک می کند که لباس نمی آیند با یک زیر لایه هستند و در نتیجه نور است. “است که یک تصمیم مهم ما ساخته شده در اوایل. آن را احساس می کند مانند couture اما می تواند ذخیره شده در یک جعبه کوچک” وعده Aggarwal.

ساری شروع در ₹70,000 و لباس در اطراف شروع ₹1.5 لاخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>