وجود دارد یک دلیل عجیب و غریب یک Portland Trail Blazer است تمرین با رزمندگان’ G تیم لیگ

پورتلند تریل بلیزرز مرد بزرگ Yll Nurkic گذشته به نظر می رسد در NBA دادگاه در ماه مارس 2019 زمانی که شکسته استخوان درشت نی و استخوان نازک نی او زدم عمل برای بقیه فصل 2018-2019 و بسیاری از 2019-2020 فصل است. پس از نزدیک به یک سال از بازیابی Nurkic در تلاش است به کار راه خود را به بازی شکل.

هنگامی که بازیکنان در حال بازگشت از یک مصدومیت اخراج آنها به طور کلی بازی یک زن و شوهر از بازی با تیم G لیگ تیم ملی برای بازگشت به فرم. فقط یک مشکل وجود دارد: تریل بلیزرز ندارد G تیم لیگ.

رزمندگان: مراحل شدید می تواند در آینده برای رزمندگان بقیه NBA با توجه به کروناویروس

تریل در میان دو تیم بدون وابسته G لیگ franchises. (دنور ناگتس هستند و تیم های دیگر است.) به عنوان یک نتیجه Nurkic است که مصرف غیر معمول مرحله از تمرین با رزمندگان’ G لیگ تیم ملی در سانتا کروز, با توجه به تریل ضرب و شتم خبرنگار کیسی Holdahl. آشکارا سانتا کروز است که در مورد به عنوان نزدیک به عنوان یک G لیگ حق رای دادن به غربی اقیانوس آرام است که به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار محل Nurkic تکلیف.

با توجه به Holdahl هدف این است که برای Nurkic به بازگشت به اقدام روز یکشنبه خود را برای بازی مقابل هیوستون راکتس است. Nurkic به طور متوسط 15.6 امتیاز و 10.4 ریباند در طول فصل 2018-2019 قبل از آسیب خود را.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>