‘یک راه وجود دارد انجام می دهند که:” دکتر Anthony Fauci توضیح می دهد که چگونه ورزش می تواند به بازگشت این سال

Dr. Anthony Fauci نتواند دیدن حداکثر Scherzer در دست انداز و او فکر می کند یک راه وجود دارد را که اتفاق می افتد هر چه زودتر به جای بعد. در مصاحبه با Snapchat صبح روز چهارشنبه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر مشخص برنامه ریزی برای بازگشت از لیگ اصلی بیس بال و دیگر ورزش های حرفه ای لیگ.

“وجود دارد یک راه از انجام آن” Fauci گفت: اسنپ چت. “هیچ کس می آید به ورزشگاه. قرار داده و آنها را در هتل ها و هر کجا که شما می خواهید به بازی. نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled و آنها را مورد آزمایش قرار هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود را.”

Fauci طرح خرس شباهت به MLB به اصطلاح “آریزونا طرح” که به بیرون درز هفته گذشته به ESPN جف Passan. در آریزونا طرح است که در نظر گرفته شده توسط هر دو MLB و MLB بازیکنان ارتباط پرسنل لازم خواهد بود “منزوی در هتل ها محلی و جایی که آنها زندگی می کنند در انزوای نسبی و سفر تنها به و از ورزشگاه” با توجه به Passan است منابع.

ورزش: 49ers’ Super Bowl از دست دادن ممکن است ذخیره منطقه خلیج زندگی UCSF دکتر می گوید:

این معلوم نیست که آیا این طرح را دریافت کامل خرید از ذینفعان مربوطه. مایک ماهی قزل آلا بهترین بازیکن بیس بال در جهان ابراز نگرانی با آریزونا طرح در مصاحبه با ان بی سی ورزشی در روز چهارشنبه.

“این امر می تواند دشوار برای برخی از بچه ها” ماهی قزل آلا گفت. “چه شما به انجام با اعضای خانواده? همسر من باردار است, آنچه که من را به انجام زمانی که او می رود به کار من رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته بعد از من می آیند ؟ بدیهی است که من نمی تونم دست از تولد اولین فرزند ما. وجود دارد بسیاری از پرچم های قرمز وجود دارد بسیاری از سوالات.”

یا نه بازیکنان را در نهایت تایید طرح در سوال باقی می ماند اما به نظر می رسد به حداقل حمایت از Fauci که به وضوح خارش به تماشای برخی از اتباع بیس بال.

“مردم می گویند, ‘شما نمی توانید بازی بدون تماشاگر,'” Fauci گفت. “من فکر می کنم شما به اندازه کافی خرید از افرادی که در حال مرگ هستند برای دیدن یک بازی بیس بال. به خصوص من. زندگی در واشنگتن ما قهرمان جهان اتباع واشنگتن. من می خواهم برای دیدن آنها را به بازی دوباره.”

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>