وجود رهبری بحران در پلیس دهلی می گوید: سابق پلیس بالا

در حال اتفاقاتی که صورت گرفت در شمال شرقی دهلی نو و پیش از آن در جامع Millia اسلامی و دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU) انعکاسی از نادانی پلیس دهلی?

قطعا. نیروی است نه تضعیف کردن به طور ناگهانی. از آن شده است اتفاق می افتد در حالی که برای. شما ممکن است به یاد پلیس-وکیل درگیری در تیس Hazari دادگاه پس از اقدام پلیس در جامع و چه در JNU و پس از آن شاهین باغ که در آن معترضان اجازه داده شد به نشستن در. آنها می تواند حذف شده اند در مثال اول است. در حال حاضر شورش در شمال شرقی دهلی نو است. آن را به عنوان اگر آن را یک رویداد. آن در جریان بوده است در حالی که برای.

این واقعیت است که پلیس متهم شده است که افراط در جامع و JNU ناشی از کمبود اعتماد بین مردم و پلیس به این دلیل که پلیس را به تصویر در حال حاضر مخدوش?

پلیس نمی تواند وارد یک دانشگاه. آنها نمی توانند بدون اطلاع رسانی معاونت. این ماده از حسن نیت ارائه میدهد و پروتکل و آن را انجام نداده و حتی زمانی که همه چیز خارج از کنترل هستند. زمانی که مردم در حال غرقه شدن در خشونت های پس از آن پلیس به طور کامل توجیه در ورود به هر دانشگاه. اما آنچه که به دنبال آن پلیس از ورود به کتابخانه و استفاده از باتوم می تواند اجتناب شده است. اگر ایده این بود که به انتخاب کنید تا افرادی که تا به حال زیاده روی در خشونت خارج و سپس آنها شده است می تواند توسط پلیس چیره و خارج شده به جای.

این حوادث اتفاق افتاده اند چرا که با این گروه از پلیس وجود نداشت فوری افسران ارشد که به طور مستقیم آنها را در چه باید بکنید و یا نکنید. چه اتفاقی می افتد در یک عمده وضعیت نظم و قانون است اوباش پراکنده به گروه های کوچک و در آنها گسترش بیش از یک منطقه گسترده ای و پلیس نیز تقسیم به گروه های کوچک به تعقیب این افراد است. همه که منجر به آن گروه از پلیس بودن بدون نظارت و هیچ ارشد پلیس را به اتهام پلیس که وارد کتابخانه.

این است که فقدان رهبری و عدم جهت. هر گروه تحت نظارت حداقل یک دستیار کمیسر پلیس می دهد که سفارشات در مورد اینکه آیا به توسل به lathi شارژ و یا اینکه به دستگیری.

پس وجود یک رهبری مشخص بحران ؟

بله. آنچه اتفاق افتاده در شمال شرقی دهلی نو شده است اوج downslide مشاهده شده در طول چند ماه. مطمئنا زمانی که پلیس تظاهرات گرفته شده بود در ماه نوامبر و زمانی که کمیسر پلیس (Amulya Patnaik) آمده بود به تسکین مردان خود را و او heckled این حادثه باید گرفته شده است توجه داشته باشید به طور جدی توسط دولت است. این است که بسیار جدی حادثه است . در یک regimented نیروی, اگر رتبه و فایل شورش علیه شما به این معنی که شما از دست داده اند و اعتماد به نفس از مردم خود را. دولت استفاده بیش از این به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود. بنابراین آنچه که به دنبال پس از آن چه در جامع یا JNU و یا هر جای دیگری بود, تنها به انتظار می رود.

است وجود دارد یک رادیکال تعمیرات اساسی مورد نیاز در دهلی پلیس ؟

اتحادیه وزارت خانه ارائه شده پلیس دهلی به اندازه کافی نیروی انسانی و وسایل نقلیه و تجهیزات. وجود دارد هیچ کمبود زیرساخت ها و یا امکانات برای مقابله با موقعیت های دشوار است. پلیس دهلی نسبتا pampered زور در هند. هنگامی که وجود دارد یک بحران رهبری و مرد در بالا است نه یک رهبر خوب نیروی موظف است به تسلیم در برابر یک بحران است. من نمی سرزنش نیروی اینجا, اما من معتقدم که دولت باید پاسخگو برای انتخاب کسی که ندارد یک رکورد چشمگیر پلیس و یا قانون و نظم است.

چه چیزی شما را نشان می دهد ؟

در این مورد روحیه افسران بستگی به مرد در بالا. خود شخصیت و سبک کار تراوش پایین. اگر او قاطع است اگر او مطمئن است اگر او می دهد و روشن سفارشات در مورد چگونه به مقابله با یک وضعیت خاص نیروی همیشه بهتر است آماده شده است. اگر نیرویی می داند که اگر چیزی را اشتباه می رود, روی, رئیس, را پس از وضعیت و اجازه نمی دهد کسانی که در زیر او را به این آمار این است که زمانی که این نیرو می تواند در مقابله با یک وضعیت با نهایت اعتماد به نفس. سپس آنها را انجام آنچه مورد نیاز است که باید انجام شود. پلیس دهلی جدید است در برخورد با نظم و قانون شرایط. آنها در مقابله با صدها نفر از چنین شرایطی در یک سال و بسیاری از نظم و قانون موقعیت های به کار گرفته شده کاملا در گذشته است.

در این زمان مشاور امنیت ملی بود ، چه که می گویند ؟

اگر شما به نوبه خود به وزارت خانه امور (MHA) برای هر تصمیم گیری قبل از ساخت هر گونه حرکت وجود دارد ملزم به مداخله. اگر شما در حفظ و گرفتن سفارشات در هر نوبت از وقایع پس از آن MHA desists از micromanaging. بنابراین اگر شما در برخورد با یک وضعیت به درستی آنها دخالت نمی کنیم. در تصدی من به عنوان کمیسر پلیس من به نوبه خود به هر جهت حتی معاون فرماندار. P. چیدمبرم و سپس Sushil Kumar Shinde بودند خانه وزرا و Tejinder خناس شد معاون فرماندار و با من مشورت یا حتی در طول تحقیقات به 16 دسامبر باند تجاوز به عنف. که به خصوص از زمان تلاش برای ما و نیروی ما تا به حال به استفاده از زور برای متفرق کردن جمعیت زمانی که اعتراضات آغاز شد. من به سفارشات و من را پذیرفته و آن را در کلمات به عنوان بسیاری از.

من تا به حال با توجه به دست به ماموران گفت که اگر شما در نقطه ای با استفاده از قضاوت خود را و انجام آنچه که باید انجام شود. اگر شما قادر به تصمیم می گیرید و شما نیاز به کمک من و سپس ارجاع این موضوع به من. هنگامی که مردم بر روی زمین dithered از استفاده از زور برای حذف مهیج جمعیت است که زمانی که من تا به حال به مرحله.

پلیس دهلی است commissionerate سیستم پلیس و وقتی که می آید به نظم و قانون وجود دارد یک واحد فرماندهی و کنترل سیستم و شما لازم نیست برای نگاه کردن به هر دادرس و شما در خود هستند. برای اولین بار شما را در انجام آنچه مورد نیاز است که باید انجام شود و سپس اطلاع رسانی بالای برنج. برای هر چیزی که کمی اگر شما نگاه کردن به کارفرمایان خود را برای یک دستور است که در آن micromanaging شروع می شود.

ارسال NSA بسیار ضعیف انعکاس پلیس رهبری است. که به معنی رهبری شکست خورده است و کسی تا به حال به مرحله.

پلیس دهلی همواره در کشمکش میان دولت مرکزی و دولت است. می کند که اضافه کردن به پیچیدگی وضعیت ؟

دهلی سرمایه های ملی. تقریبا در تمام کشورها با دولت است که باید یک ساختار فدرال پایتخت این کشور اجرا شده توسط دولت فدرال آن است که آیا واشنگتن و لندن و یا کانبرا به این دلیل ساده که این شهر پایتخت بسیار ویژگی های منحصر به فرد. در هر حال حاضر و پس از آن است که رئیس دولت که بازدیدکننده داشته است, مردم در حال برگزاری تظاهرات و واکنش های از سراسر کشور احساس می شود در پایتخت. بنابراین آن را به یک خط مستقیم از کنترل است. همین دلیل است که وجود دارد commissionerate نظام و دولت بوده و نگهداری از آن را به طوری که هیچ مسئله وجود دارد از فرماندهی و کنترل.

به عنوان مثال اگر دولت دهلی نو در حال کنترل پلیس و در کنار اگر آن را تا به حال کشمکش با این مرکز می توانید آن را انتخاب کنید به می گویند که آن را نمی خواهد ارائه امنیت به افراد برجسته که در دهلی نو و یا هر شخص که در حال بازدید. بنابراین آن را فقط به عنوان خوب است که پلیس در پایتخت است نه دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>