‘وجود ندارد بهداشت عمومی قالب برای دست زدن به covid’

بمبئی:
ماهاراشترا یکی از بدترین متاثر متحده با حدود 10000 covid-19 موارد است. دولت با آن مواجه است چالش های متعددی از جمله ارائه کمک به تعداد زیادی از کارگران مهاجر. آن, است, اما, موفق به ماندن بگیرید پیش از کشورهای دیگر از نظر کنترل عفونت هستند. در مصاحبه, دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh گفت: ایمنی یک اولویت باقی مانده در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در حالی که آن را با این نسخهها کار بر روی یک طرح برای احیای فعالیت های اقتصادی. ویرایش گزیده ای:

چه مراحل گرفته شده است برای اطمینان از ایمنی و امنیت علیه مهاجران و همچنین به عنوان دولت خود بیکاری جمعیت ؟

حتی قبل از این مستند اعلام شد, دولت ساخته شده تعهد خود را برای مراقبت از کارگران مهاجر گیر در بخش های مختلف دولت با 4,878 امداد اردوگاه ارائه آنها را با مواد غذایی و سرپناه. مهاجران در حال خواسته به عقب ماندن برای ایمنی خود و ایمنی از عزیزان خود را به طوری که آنها نمی حمل عفونت بازگشت به خانه های خود و روستاها. زمانی که شرایط ایجاد ثبات و خدمات قطار از سر مردم خواهد بود قادر به سفر. اما به اطمینان حاصل شود که تاریخ سفر است نه تحت فشار قرار دادند دور بیشتر مردم باید همکاری کنند در حال حاضر.

Tablighi Jamaat اعضای دیده می شود به عنوان دلیل اصلی برای افزایش covid موارد در ماهاراشترا. است که دولت قادر به پیگیری کردن همه آنها را ؟

ماهاراشترا, صفحه اصلی گروه مانع جماعت شبیه به یک برگزار شد در دهلی Nizamuddin منطقه که رفت تا تبدیل به یک covid-19 کانون. اجازه برای دو روز مذهبی رویداد برنامه ریزی شده در Vasai خارج بمبئی بود که به جای یکی در دهلی نو لغو شد در 6 مارس. چرا پلیس دهلی نشان می دهد چنین دوربینی و سریعتر رفلکس مانند ما انجام داد ؟ دهلی جماعت اتفاق افتاده است نمی تواند بدون اطلاعات در مورد همان.

داشتن گفت که ما قادر به پیگیری حدود 1,400 که با حضور جماعت بلافاصله و ارسال آنها را به قرنطینه. به عنوان بسیاری از 156 خارجی که با حضور جماعت متهم شده اند و 15 مورد ثبت شده است. خارجی که با ویزای توریستی و نقض ویزا هنجارهای برای حضور در جماعت فرستاده شده اند برای نهادینه امکانات قرنطینه.

با وجود مستند چگونه DHFL مروج Kapil و Dheeraj Wadhawan که موارد در برابر آنها سفر به عنوان VVIPs? آنچه در عمل در حال برنامه ریزی علیه Wadhawans?

سفر بان کی مون نقض شد به عنوان یک درمان. به زودی پس از آن پدید آمده در 9 مارس که 23 نفر از اعضای Wadhawan خانواده رسیده بود Mahabaleshwar از Khandala روی یک پاس صادر شده توسط آمیتا Gupta, اصلی, وزیر (ویژه), صفحه اصلی گروه گوپتا بود بلافاصله در مرخصی اجباری فرستاده. پرس و جو کامل است و ما منتظر گزارش مفصل. این Wadhwans بازداشت شدند در نهادی قرنطینه در پلیس دیده بان. پلیس محلی رسیده به هر دو مرکزی سازمان ابتکارات و اد در 17 آوریل, پنج روز قبل از قرنطینه کردم ، بانک مرکزی در نهایت پاسخ داد: نه روز بعد و هر دو برادر بودند به زندان برده شد.

با وجود گسترش مستند هزار نفر از کارگران مهاجر جمع آوری شده برای اعتراض در Bandra منجر به lathi شارژ. آنچه منجر به این جریان از جمله اطلاعات اشتباه و ناآرامی ؟

آن را در حال حاضر ایجاد شده است که یک شایعه بود که شناور مورد خدمات قطار از سرگیری و مردم جمع شده بودند برای پیدا کردن. آن را کمک نمی کند که برخی از بخش های این رسانه overplayed دست خود را و ساخته شده داخلی راه آهن اطلاعیه در دسترس عموم که فکر می کردم که قطار خدمات بودند از سرگیری. ناگهانی ناخواسته اعلام lockdown آمد از مرکز, اما دوباره این رسانه به درخواست مرکز سوالات. جمعیت پراکنده شد بلافاصله و وضعیت تحت کنترل در آورد اما برخی از عناصر در رسانه ها متوقف نمی دادن جمعی از رنگ حتی به این قسمت.

چگونه و هنگامی که به زمین افتاده بود برداشته و در دولت ؟

این را به وضوح در نظر گرفته شود در جزئیات بالا و سطح کمیته به ریاست سانتی متر است. ما می خواهیم برای اطمینان از انتقال صاف است و مردم زحمت نیست. شهروندان باید نگاه کردن برای دولت دستورالعمل و رعایت این به نفع خود و در بزرگتر جمعی بهره.

بسیاری از کسب و کار هستند و نه قادر به راه اندازی مجدد عملیات با توجه به اینکه اکثر کارکنان خود یا مهاجرت بازگشت به روستاهای خود و یا امتناع از پیوستن کار به دلیل ترس از ابتلا covid-19. چگونه می خواهد دولت برای رسیدگی به این موضوع ؟

ما در نهایت کار به سمت تسهیل عادی برای تجارت و کسب و کار. در حال حاضر ایمنی اولویت است. ما می خواهیم رسانه ها نیز برجسته چگونه نزدیک به 850 نفر نیز بهبود در ماهاراشترا. ما در حال کار در کاهش نرخ گسترش عفونت و این است آغاز به تحمل نتایج.

هر flashpoint که دیگران این روند یک درس با ارزش در مسیر پیش رو است. در سراسر جهان وجود ندارد هر بهداشت عمومی قالب در دست زدن به این موضوع است. شما باید همچنین عامل خود ما فرهنگی اجتماعی و اقتصادی و اجتماعی محیط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>