کمتری وجود دارد ثبت نام جمهوری خواهان از مستقل برای اولین بار

در حال حاضر وجود دارد بیشتر ثبت نام مستقل تر از جمهوری خواهان مارک برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا

با توجه به داده ها از رای گیری از دسترسی به اخبار مستقل را تشکیل می دهند 29.09 درصد از رای دهندگان ثبت شده در حالی که جمهوری خواهان تشکیل می دهند 28.87 درصد و دموکرات را تشکیل می دهند 39.66 درصد است. داده ها می آید از 31 متحده که نیاز به ثبت نام توسط حزب.

تحلیل واشنگتن پست که اولین گزارش داده اشاره می کند که وجود ندارد یک افت بزرگ در ایران ثبت نام پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع بیشتر انتخاب شد معنی او به احتمال زیاد مربوط به تغییر. رشد مستقل است و به احتمال زیاد بخشی از روند گسترده تر از رای دهندگان ثبت نام آغاز شد و در 1900s.

تبلیغات

در سال 2004 دموکرات ساخته شده 42.19 درصد از آرا جمهوری خواهان ساخته شده 32.79 درصد از رای و مستقل ساخته شده 23.15 درصد از آرا. تعداد, مستقل در حال رشد بوده است پس در حالی که تعدادی از دموکرات ها و جمهوری خواهان است به آرامی کاهش یافته است.

دموکرات ها را ببینید افزایش در سال 2008 زمانی که رئیس جمهور سابق اوباما انتخاب شد, ضربه اوج از 43.62 درصد از رای دهندگان ثبت شده. اما در سال 2016 درصد از ثبت نام دموکرات ها تا به حال کاهش یافته است به 40.6 درصد است.

اطلاعات جدید می آید به عنوان رای دهندگان در سراسر کشور به پای صندوق های رای خود را برای مقدماتی و قفقاز با فوق العاده, سه شنبه نزدیک شدن به هفته آینده. اما آن را نشان نمی دهد یک مزیت به یکی از دو نامزد حزب در انتخابات عمومی این سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>