این نویسنده که پیش بینی یک انقلاب غذایی: Irena چالمرز می میرد سن 84

در اواخر دهه 1960 و قبل از دوران سرآشپزها مشهور و سیل از پخت و پز نشان می دهد Irena چالمرز خودش را گیر با شش فند گلدان در La Bonne افسونگر مدرسه پخت و پز و تخصص فروشگاه مواد غذایی باز در گرینزبورو در کارولینای شمالی.

در آن زمان چند در کوچک که در جنوب شهر شنیده بود fondue. بنابراین برای ترویج ظرف چالمرز نوشت: باریک حجم از دستور العمل به نام فند کوک. آن کار می کرد. گلدان ها به فروش می رسد و این کتاب خواهد بود که برای اولین بار از بیش از 100 عنوان او را به نوشتن و یا بعد از انتشار برای دیگر آشپز بسیاری از آنها در ادامه برای تبدیل شدن به خوبی شناخته شده پخت و پز مقامات.

چالمرز در اثر سرطان مری در 4 آوریل در کینگستون, New York, دختر هیلاری چالمرز گفت. او 84.

اگر چه چالمرز تا به حال مدت طولانی است که علاقه مند در پخت و پز حرفه ای خود را تا سال 1971 زمانی که او او را طلاق داد و رفت و برگشت به نیویورک (جایی که آنها ملاقات کرده بود). او به سرعت کشف یک بازار برای کوتاه و مقرون به صرفه تک-موضوع جزوات مانند او فند کتاب. آشپز خانه آنها را به توان خوش آمدید جایگزین به compendiums از زمان مصرف دستور العمل های که محبوب بودند در آن زمان.

او همچنین نوشت: دستور جزوات آمد که با یک موج از محصولات جدید مانند Cuisinart پردازنده مواد غذایی, ماست سازندگان اجاق های مایکروویو و فرانسوی Le Creuset وسایل آشپزی او به عشق است.

با توانایی به بازار ایده و یک حس از آنچه آشپز واقعا می خواستم او به عنوان یک نقطه از استعداد و ایجاد یک کتاب بسته بندی شرکت.

برای نزدیک به یک دهه چالمرز اجاره دو طبقه از یک فوقانی شرق جانبی brownstone در منهتن متعلق به باربارا Kafka, مواد غذایی نویسنده و مشاور رستوران. او را متقاعد کافکا به اجازه چالمرز ” شرکت نشر کافکا اولین کتاب آشپزی, آمریکا, مواد غذایی و شراب کالیفرنیادر سال 1984.

او دیگر تولید اولین آشپزی از جمله کسانی که توسط متخصص کیک گل رز لوی Beranbaum نیویورک معلم پخت و پز پیتر Kump و جنوب مواد غذایی نویسنده Nathalie Dupree.

او در ادامه به نوشتن روزنامه و مجله و مقاله و یک مجموعه ای از دستور العمل های از مدارس پخت و پز, خلاصه ای از مواد غذایی استخدام و در سال 1994 بزرگ مواد غذایی سالنامه. اما بزرگترین ضربه بود 48 صفحه کتاب به نام دستمال چینکه فروش بیش از 1 میلیون نسخه.

چالمرز بود که سریع به بیرون پرتاب هوشمندانه نظر و هرگز خجالتی در مورد ارائه clear-eyed ارزیابی مواد غذایی جهان شد محبوب مدرس و مشاور به نیویورک آشپزی حرفه ای جامعه که شامل جیمز ریش و دیگران که با تشکیل این بنیاد برای گسترش پخت و پز رسانه های منطقه ای و رستوران آمریکایی در 1990s.

او گاهی اوقات در زمان contrarian مشاهده روند. “من فکر می کنم اصرار بر داشتن محدوده مرغ” او اغلب می گفت که مانند در اختیار داشتن یک محدوده ، شما هرگز نمی دانید که در آن او شده است.”

Irena چالمرز-تیلور متولد شد و در لندن در تاریخ 5 ژوئن سال 1935 به ویلیام و Alys چالمرز-تیلور. او یک ماما و یک پرستار بعد از پدرش منصرف از تحصیل به یک دکتر.

او تحصیل کرده بود در خصوصی Haberdashers’ Aske مدرسه برای دختران در خارج از لندن دریافت یک ماما گواهی در بیمارستان های زنان و زایمان و تکمیل yearlong در برنامه ملی بیمارستان مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب در لندن است.

پس از اتمام کار فارغ التحصیل در موسسه عصبی در کوئینز مربع لندن او را به مقصد نیویورک در سال 1959 با یک قرارداد به تدریس در موسسه عصبی نیویورک بخشی از کلمبیا-Presbyterian Hospital.

در روز او وارد شدند او با فردریک D. Kirshman. آنها ازدواج کرده بود و دو فرزند. او همچنین شروع به پرورش عشق به غذا و پخت و پز برانگیخته و در بخش بزرگی از یک یک هفته ای کلاس در Le Cordon Bleu لندن است. Kirshman نقل مکان خانواده به جنوب هنگامی که او به دست آمده یک کار به عنوان یک مدیر اجرایی با bluejeans تولید کننده.

چالمرز صرف 16 سال تدریس در موسسه آشپزی امریکا در هاید پارک نیویورک و دفاع و پشتیبانی زنان در آشپزی زمینه. او بنیانگذار هر دو Les Dames d’Escoffier بین المللی و انجمن بین المللی آشپزی حرفه ای که در حوادث او را اغلب برگزاری دادگاه و تحویل به آرامی گاز گرفتن witticisms یابم او را به جولیا کودک, یک دوست.

آشپز ژاک Pepin شد به طور منظم در این جلسات و این دو امر اذیت کردن هر یک از دیگر در مورد اینکه آیا او لهجه فرانسوی و یا انگلیسی یکی ضخیم تر.

“او بحث برانگیز بود چرا که او فرانک به نقطه bluntness,” او در مصاحبه ای گفت:. “اما او این نوع از فرد دوست من دلیل این که شما همیشه می دانستم که در آن شما ایستاده است.”

چالمرز که ازدواج دوم به آلن D. Bragdon نیز به پایان رسید در طلاق و در نهایت شروع به کار با زرق و برق نیویورک رستوران جو Baum در چهار فصل و بازسازی اتاق رنگین کمان در مرکز راکفلر و طراحی مجدد ویندوز در جهان در مرکز تجارت جهانی. او و Baum به پایان رسید تا در یک رابطه عاشقانه.

چالمرز می دانستم که چند تن از کارگران که در جریان حملات سپتامبر. 11, 2001. او هرگز کاملا تکان داد تروما که رویداد دخترش گفت و در نهایت به نقل از منهتن به شمال ایالت نیویورک است.

علاوه بر این خود او است که جان سالم به در برد توسط یک پسر فیلیپ Kirshman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>