نهایی سگ در مقابل گربه بحث

اگر من خودخواه به اندازه کافی, من آرزو می کنم برای سگ به عمر انسان است. اما هیچ سگ سزاوار احساس درد از دست دادن; ما انسان ها از سوی دیگر انجام داده اند مقدار زیادی به آن را سزاوار است. و ما احتمالا عشق سگ ما کمی کمتر از آنها ما را دوست دارم بیش از حد. آنها به سادگی باید بسیار بزرگتر از قلب است.

این یکی از گونه های در این سیاره است که اکثر تجسم عشق است. نه فقط عشق: بی قید و شرط بدون نگه می دارد-منع ستایش. یک سگ محبت هرگز به coaxed را — آن است که همیشه در بالا عرضه خواهد شد و به شما تحویل داده در slobbers. این که آیا شما می خواهید آن را در آن لحظه غیر مادی است.

سگ نیز به شما کمک کند تیز رفلکس خود را. تصویر این: شما در حال بازگشت از محل کار. سگ خود را گوش کرده بود perked تا به عنوان به زودی به عنوان وسیله نقلیه خود را تبدیل به خیابان. به شما به عنوان رویکرد خود را درب شما آگاه هستند که در طرف دیگر 30-کیلوگرم گلوله توپ از کرک است barrelling پایین نسبت به شما. شما باید دقیقا پنج ثانیه به داخل پرتاب کنار کلید های خود را و محل خود را قبل از مبل در امید یک فرود نرم. و سپس خزدار طوفان بازدید شما. هر روز برای 14 سال است.

آنها جشن حضور شما. آنها کاج در غیاب شما. آنها شخصیت هرگز پایان دادن به گرسنگی (شما هرگز شبیه دله هنگامی که سگ خود را در اطراف است, مهم نیست که چقدر می خورید) و غیر قابل توضیح هیجان در پرندگان است. غریبه ها ممکن است را وارد کنید و ترک در صلح اما اگر یک گنجشک جرات تند رفتن در سراسر بالکن, همه جهنم می شکند سست. سنجاب: مراقب باشید. سارق: لطفا به رفتار و pats.

Meghna Majumdar است که خزش شما در خیابان ملاقات کرد که گفتگو با سگ خود را برای یک ساعت در حالی که نادیده گرفتن شما به طور کامل

The ultimate dog versus cat debate

آن سال 2020 می تواند ما را متوقف کند زندگی در فایل های باینری? گربه فرد/فرد سگ مهربان من. دختر به پدر و مادر که اصرار دارند ما سگ است و آنها هرگز تا به حال من را درک دنده ستایش.

اما اگر سگ تربیت شده اند به وفادار fluffballs در طول قرن ها تکامل گربه ها *انتخاب* به عشق شما. بر خلاف باور عموم محبت خود را نیاز نمی شود دید. آن را به شما می آید زمانی که شما حداقل انتظار آن.

هنگامی که شما در حال دراز کشیده و مشغول ارسال پیامک آن را پیدا خواهد کرد خود را از یک نقطه به نوازش در گوشه خود را بین سینه و شکم خود را با ارسال شما مبارک خرخر می کند از ارتعاشات. آن را به شما خوش آمد می گوید با mews و بازی گرفتن من-پنجه-اگر-شما-می توانید از زیر درب برای ساعت ها در پایان. آن را مشتاقانه گوش به عنوان شما را به بازی موسیقی. آن را به داماد شما پاک خود را با کاغذ سنباده-y زبان به دلیل آن به نظر شما خانواده است. و در روز شما زیبا شده است, Santa Paws را حتی به شما هدیه ای از یک کبوتر ،

برای بیش از حد طولانی و گربه شده است شرور و اهریمن در رسانه های عمومی (و خود را انسان نامیده دیوانه) به سادگی برای داشتن یک ذهن خود را. این نامنظم موجودات هستند به احتمال زیاد به دنبال سفارشات و یا آموزش داده می شود. اگر شما بخواهید گارفیلد به التماس برای رفتار او را به کاسه خود را و شما نشان می دهد خود را derrière. سگ فقط باید بهتر PR حس.

هنگامی که شما در حال زندگی با یک اهل تفریح و بازی بچه گربه در هر دقیقه است, مانند لورل و هاردی نشان می دهد. کل اینترنت ساخته شده است پایه و اساس از گربه الگوهای رفتاری به تنهایی. بنابراین آنها را همه شما می خواهید آن را مهم نیست; گربه ها همیشه زمین روی پای خود بایستند.

Sweta Akundi را به مبارزه راه خود را از طریق آلرژی به حیوان خانگی گربه

در این ستون ما گودال دو آیکون در برابر هر یک از دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>