مسافر که به دنبال خورشید

“ایسلند جزیره ای است به عنوان بزرگ به عنوان کرالا با جمعیت سه و نیم لاخ مردم است. این آتشفشان ها و یخچال های طبیعی کوه ها و بیابان وسیع. این کشور اما به عنوان های مختلف به عنوان می تواند از سبز و بارور کرالا. من عاشق هر دو مکان از صمیم قلب. من باید بهترین از هر دو جهان می گوید:” Thora Bergny معمار و وابسته که به کرالا در سال 1998 است.

این Icelander صرف بیش از دو دهه بین این دو نقطه مقابل جهان, در حال اجرا یک مهمان نوازی شرکت در هر دو.

Thora اجرا می شود یک مهمان خانه در زادگاهش روستای کوچک Seydisfjordur از 650 نفر در آبدره در سواحل شرق ایسلند شد و خورشید از بین می رود پشت کوه های بلند مدت چهار ماه هر سال از ماه نوامبر تا فوریه است.

هر چند تاریک و آرام زمستان به درخواست خود او وسوسه شد برای حرکت به سمت خورشید است. بنابراین هنگامی که یک دوست پیشنهاد او در سفر با او به کرالا در سال 1998 Thora شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره.

به قطع یک داستان کوتاه او سقوط در عشق با هر دو زمین و مردم آمد و دوباره زیر زمستان — این بار با یک گروه از Icelanders.

“اولین سال من آویزان در اطراف Kovalam و Trivandrum اما در سال 2003 من تا به حال یک پروژه معماری در حال اجرا در شهر بازسازی یک بانک ساختمان و تبدیل آن به یک هتل. قبل از آن من تا به حال تحت تاثیر قرار شده است با فوق العاده, عتیقه بازار در Mattancherry بنابراین من موفق به متقاعد کردن مشتریان من که این بهترین مکان برای منبع افسانه ترین دکور برای هتل خود را,” او می گوید.

پیدا کردن یک باغ مخفی

در سال 2003 او در سفر به کوچی و بسته بندی شده در یک ظرف عتیقه, مبلمان, مبلمان و منسوجات برای ارسال به ایسلند. در آن سفر زندگی در حال تغییر رویداد صورت گرفت. “یک دست کشیدن بر روی درب در من فروتن در اتاق برگر خیابان. یک راننده ریکشا که من تا به حال رانندگی بوده که بعد من تلفن همراه در زیر صندلی خود را در tuktuk. او در زمان مشکل به مسیر من را به بازگشت گوشی من. من تحت تاثیر قرار گرفته بود, بنابراین من او را خواسته اگر او آزاد بود روز بعد.”

او بود و پس از آن Faizal عبد خضر تبدیل شده است او عزیزترین دوست ابزاری در Thora زندگی روزمره در هند. از طریق سال از آنها گرفته اند و در بسیاری از پروژه ها با هم.

او خود را “رفتن به” انسان هنگامی که او تصمیم گرفت برای ایجاد یک مغولی یورت برای او مهمان خانه, ‘Hafaldan در ایسلند. زمانی که Thora و دختر در قانون تاسیس هند, هنر و صنایع دستی فروشگاه در Seydisfjordur, Faizal معرفی مخاطبین اقدام به عنوان مترجم و راهنمای مدیر پروژه.

او همچنین در صفحه اصلی در Kochi. “هنگامی که من تو را دیدم سلام کلبه من می دانستم این بود که در آن من می توانم با معماری چشم است که این مکان تا به حال بالقوه” می گوید: Thora که تبدیل خانه به چهار اتاق خواب “کوچک هتل” ترکیب سنتی و معاصر سبک های معماری. او آن را باز کرد به عنوان باغ مخفی در سال 2007 بعد از اضافه کردن اتاق و استخر و یوگا منطقه است.

از طریق تمام این تجربیات Thora رابطه با کرالا و مردم آن رشد داشته است. “من می دانم که بسیاری از مردم را دیدم و باور نکردنی ساخت. من این یکی از جالب ترین چیز در مورد هند است. صنعتگران می توانید تقریبا هر چیزی را با دست” او می گوید: با اشاره به تازگی ساخته شده و پنجره های شیشه ای رنگی در هتل.

از آن شده است بیش از بیست سال پس از Thora و Faizal ملاقات و همکاری شده است و متقابلا سودمند است. به عنوان آنها با هم کار برای ایجاد کسب و کار خود را در کوچی او بالغ به عنوان یک کارآفرین حرفه ای و قادر به بهبود معیشت چشم انداز برای خود و خانواده خود را.

“بدون Faizal هیچ یک از این شده اند که می گوید:” Thora. او ارتباط من با جهان است که من تا به حال هیچ دانش …”

کوچک و آرام هتل “راز باغ” نمایاندن است و رونق را از طریق هر دو نرم و خشن بار. یک جریان ثابت از مسافران پیدا کردن راه خود را به باغ راز کن. “آنها در مورد گوش ما و به دنبال کوچک ما منزوی مخفی گاه می گوید:” Thora. فیصل مدیریت اموال در حالی که او در است ایسلند.

“من متوجه شدم که من می تواند به سرعت تغییر نمی هند می گوید:” Thora و توضیح داد که چگونه او به پایان رسید تا پیدا کردن یک خانه در Kochi. او می افزاید: “اما من می تواند اجازه می دهد هند به تغییر من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>