تام برادی-49ers رسانه ها پچ پچ فقط حاضر به مرگ

شده است وجود ندارد تنها یک گزارش خبری در ارتباط تام بردی به San Francisco 49ers و در عین حال برخی رسانه ها آمار و ارقام هنوز هم با خوشحالی بحث آزاد ازدواج که تقریبا قطعا اتفاق نخواهد افتاد.

این پچ پچ شروع قبل از سوپر باول. در آن زمان, Skip Bayless اعلام کرد که اگر 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo تلاش در سوپر باول LIV این تیم باید جایگزین او را با سابق خود پرستان هم تیمی پس از بردی بزرگ در منطقه خلیج و Garoppolo را در قرارداد خود را با این offseason. Bayless’ خط تجزیه و تحلیل و پس از آن اخبار چرخه آن ایجاد شد و فکری بی روح برای تعدادی از دلایل, اما وزوز بیشتر از بین می رود زمانی که سر مربی Kyle Shanahan و جان لینچ هر دو حمایت Garoppolo و اظهار داشت که کارفرمایی که فقط 26 حرفه ای شروع می شود به نام خود رسیده است خود را به پتانسیل کامل نشده است.

وقتی NFL شبکه broncos گزارش داد که بردی را نمایندگی خواهد کرد, Las Vegas, اظهارات, Indianapolis Colts و لس آنجلس شارژر در NFL سراغ ترکیب — و سایر گزارش های خبری مرتبط بردی به Tennessee Titans — به نظر می رسید مانند بردی به 49ers پچ پچ کرده بود در نهایت درگذشت و به خاک سپرده شده است 10 فوت زیر زمین است.

اما آن جسد احیا که در طول زندگی بخش در سراغ ترکیب NFL شبکه Deion ساندرز پیش بینی — بدون شواهد و کاملا بر خلاف همه چیز است که گزارش شده است — که بردی ثبت خواهد با 49ers و Garoppolo خواهد بود معامله بازگشت به انگلستان است.

ساندرز’ بد آگاه پیش بینی می تواند نادیده گرفته شده اند اما به جای راه اندازی یک موج گوگل-جستجو-مقالات پسند در سراسر اینترنت و حتی اشاره شده توسط NBC پیتر کینگ در هفته نامه “فوتبال صبح امروز در امریکا” ستون. پادشاه به نظر می رسد به تلاش برای کشتن جانور یک بار و برای همه توضیح که چرا حرکت نمی خواهد حس را از نظر مالی اما مبهم چیزهایی بیشتر توسط شناور غیر واقعی سناریو است که در آن 49ers می توانید سعی کنید به نگه داشتن هر دو بردی و Garoppolo تحت قرارداد برای دو فصل است.

پادشاه بستری شد “صعودی” در این سناریو اتفاق می افتند اما ایده او باعث یک پست از ProFootballTalk مایک Florio که به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند و این ایده که 49ers را در نظر آوردن بردی.

و با آن شبح بی اساس تام-بردی-به-این-49ers پچ پچ است که در اینجا به ما امد و شد زیاد یک بار دیگر — و نه خواهد شد به قرار دادن در آن قبر برای خوب تا بردی یا نشانه دوباره با انگلستان و یا برگ برای تیم دیگری است که تقریبا مطمئنا نمی خواهید به San Francisco 49ers.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>