تاج گروه از هتل ها به ارمغان می آورد آن خانه خدمات تحویل Qmin به Chennai

از دست رفته تجربه ناهار خوری خوب در طول مستند? در اینجا خوشحال است به روز رسانی.

از galouti کباب به پکن سویا, ماهی بخارپز, چهار شهر تاج خواص ایجاد کرده اند را از منوها شامل غذاهای محبوب خود را از امضای رستوران ها برای رسیدن به مشتریان با وجود این بیماری همه گیر. اما به جای استفاده از یک شخص ثالث خبرخوان, هتل, راه اندازی خود را تحویل خدمات Qmin در ژوئیه 31. در حال حاضر عملیاتی در بمبئی بنگلور و دهلی نو آن چنای راه اندازی خواهد شد مشخص شده توسط رونمایی از دیجیتال و منو به دنبال داشته باشد و بعد توسط یک برنامه.

با چهار چنای خواص در هیئت مدیره تعدادی از تاج هتل ها به بخشی از Qmin می رود تا 17. تاج کرمندل تاج Connemara تاج ماهیگیر یارو و Vivanta چنای خواهد شد و هر کدام از غذاهای رستوران خود را. جنوب ادویه, اژدهای طلایی, رازیانه, Raintree این ایوان Bay View عرشه فوقانی و با mynt همه را محدود به منوهای خود را به عنوان بخش درون کلی دیجیتال منو. انتظار مورد علاقه های شما مانند ن بریانی از رازیانه, کونگ پی ای مرغ از اژدهای طلایی; مارچوبه paruppu usli از جنوب ادویه میگو روغن کباب از خلیج مشاهده و ragi سرگرمی kuzhi paniyaram از Raintree.

Akshay Tripathi, مدیر کل تاج شرکت مادر IHCL دستگیره Qmin عملیات دست در هر چهار شهرستانها و می گوید: “تمرکز به ارائه متفاوت تحویل تجربه با افزایش تمرکز دقیق پروتکل های ایمنی و بهداشت. ما همچنین ارزیابی علاقه ترین ظروف از مهمانان ما که سفر خوبی در حالی که دادهایم دیجیتال منوها. این پشتیبانی شده با استفاده از مناسب تجزیه زیستی مواد بسته بندی است که پایدار و دارای درجه حرارت از مواد غذایی برای زمان طولانی تر.”

از این رو این سرویس دارای تجزیه زیستی بسته بندی و ادعا می کند به دنبال FSSAI و رهنمودهای مناسب از مرحله یافتن منابع مواد به دما چک از پرسنل قبل از تحویل. تحویل انجام شده است در Qmin خود وسایل نقلیه. قیمت بازی های موجود و قیمت ها در هر رستوران. حداقل سفارش مقدار ₹1,500 است و تحویل رایگان.

در حالی که منو آنلاین سفارشات نیاز به قرار داده می شود از طریق یک شماره تلفن رایگان. هر هتل ارائه می شود در عرض هشت کیلومتر و شعاع آن محل و زمانبندی متفاوت از رستوران به رستوران: از 12 ساعت به 11 ساعت برای کافی شاپ ها (رازیانه, ایوان, با mynt و مرغ دریایی); و 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر تا 11 ساعت برای تخصص رستوران (جنوب ادویه, اژدهای طلایی, Bay View).

منو در دسترس خواهد بود و از تاریخ 31 ژوئیه در https://www.qmin.co.in. به منظور تماس با شماره تلفن رایگان 1800 266 7646.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر