راز سس پشت آسیا رشد معجزات

آنچه که کمتر شناخته شده است و نقش هند در زیرساخت های اجتماعی کسری — در آموزش مهارت های تغذیه و سلامت — که باید خفه هند پتانسیل رشد. نعناع و تحلیل طیف گسترده ای از شاخص های اقتصادی نشان می دهد که هند کسری در اجتماعی مادون ممکن است سخت تر به پل از آن کسری فیزیکی مادون.

تنها کشورهایی با تولید ناخالص داخلی بالاتر از 2 تریلیون (PPP فعلی دلار بین المللی) و با سرانه درآمد در اکثر 3 بار هند را در سطح فعلی در نظر گرفته شده برای این تجزیه و تحلیل. چهار وجود دارد از جمله کشورهایی در جهان: چین و اندونزی و مکزیک و برزیل. این تجزیه و تحلیل در نظر فاصله بین هند و هر یک از این کشورها از نظر تعداد سال جدا کردن آنها با بررسی زمانی که هر یک همکار بود و در همان سطح به عنوان هند است که در حال حاضر بر روی پارامترهای مختلف.

در برخی از مادون شاخص مانند تلفن همراه و اتصال به اینترنت و هند کمتر از یک دهه در پشت همسالان خود. اما از آن است که چندین دهه در پشت اکثر همسالان در تمام شاخص های اجتماعی.

Graphic: Mint

مشاهده تصویر کامل

گرافیک: نعناع

حدود سه چهارم از بزرگسالان در هند با سواد امروز. چین رسیده همان سطح از سواد در سال 1988 اندونزی رسیده است که نقطه عطف در سال 1985. برزیل و مکزیک رسیده همان سطح از سواد و حتی پیش از آن.

شکاف در امید به زندگی است باریک تر از شکاف در سواد اما هنوز هم بسیار بزرگ است. در سال 2018 هند به یک امید به زندگی از 69.4. چین رسیده همان سطح در سال 1992 26 سال قبل از هند است. مکزیک رسیده همان سطح در سال 1987 31 سال قبل از هند است. برزیل رسید همان سطح در سال 1998 20 سال قبل از هند است. هند امید به زندگی در گپی با اندونزی است نسبتا کوچک با اندونزی رسیدن به هند را در سطح فعلی تنها در سال 2011.

در حالی که چین سرب بیش هند از لحاظ فیزیکی قابل توجه زیرساخت است که به طور گسترده ای بر نظر چین در اوایل تلاش در ارائه آموزش و پرورش و بهداشت و درمان به توده ها دوری کردن توجه. چین در اوایل سرمایه گذاری در اجتماعی مادون طول دوران مائو ارائه یک جامد سکوی پرتاب برای رشد آن را در پست دوران مائو نوشت Pranab Bardhan, استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در سال 2011 کتاب بیداری غول, سر پا رس: ارزیابی اقتصادی چین و هند است. دنگ شیائوپنگ که در زمان شارژ از حزب کمونیست چین در سال 1978 unshackled بسیاری از مائو دوران سوسیالیستی کنترل به طلیعه دوران بی سابقه ای رفاه. اما مائوئیست میراث سنگین در سرمایه گذاری های گسترده ای مبتنی بر آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و برق رسانی روستایی نیز کمک دنگ را علت Bardhan استدلال کرد.

بانک جهانی در اولین مطالعه بر روی اقتصاد چین در سال 1983 منتشر شد اشاره کرد که با وجود کم مصرف سرانه سطح چین “ترین دستاورد قابل توجه بوده است به گروه های کم درآمد به مراتب بهتر از نظر نیازهای اولیه بیش از همتایان خود در دیگر کشورهای فقیر’.

داستان آسیایی, ببر گسترده شبیه به چین در این رابطه است. تمام چهار نفر از این به اصطلاح آسیایی, tigers—هنگ کنگ, سنگاپور, تایوان و کره جنوبی—ساخته شده است که گذار از کشورهای توسعه نیافته به کشورهای توسعه یافته و در کمتر از نیم قرن در آغوش گسترده دولت از جمله مداخلات سنگین سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

در طول نیمه اول قرن بیستم ژاپن حکومت بر کره جنوبی و تایوان در سمت چپ هر دو کشور با یمن تجمع انسانی و سرمایه فیزیکی’ نوشت: اقتصاددان آمریکایی Henry J. بروتون در سال 1998 بررسی تجارب رشد سریع اقتصادهای در حال ظهور.

اکثر حاکمان استعماری خود را دیدم مستعمرات به عنوان بازار برای کارخانه خود را. در مقابل ژاپن با استفاده از مستعمرات خود را به عنوان تولید هاب آن را به عنوان آماده برای جنگ. ژاپنی ها نیز با اقتباس از اروپا بهترین شیوه برای ایجاد جهانی بهداشت زیرساخت در این مستعمرات.

اگر چه دسترسی به تحصیل در هند بهبود یافته است بیش از دو دهه گذشته نتایج یادگیری همچنان ضعیف است. در گذشته های بین المللی مقایسه نتایج یادگیری است که هند شرکت در سال 2009 هند رتبه 72 از 73 کشور outranking تنها قرقیزستان.

هند ناچیز سرمایه گذاری در بهداشت و درمان شده اند و حتی بیشتر lop طرفه با بیشتر سرمایه گذاری در امکانات درمانی در پیشگیری اقدامات بهداشت عمومی مانند بیماری های نظارت و مدیریت زباله. در میان درمانی مراقبت از امکانات عالی پزشکی مراکز دریافت کرده اند به مراتب بیشتر از توجه اولیه به مراکز درمانی. نتیجه: هند همواره رتبه در میان کشورهای با کمترین تلفات از بیماری های واگیردار بسیار قبل از رمان coronavirus فرود در سواحل ما.

میراث فقیر سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان نشان می دهد تا در بهره وری ضعیف اعداد. عدم کیفیت آموزش و پرورش و بهداشت و درمان نیز آن را دشوار است برای کمتر ممتاز برای شرکت در هند رشد روند. به عنوان این صفحات اشاره کرده اند این حق بیمه در آموزش عالی صعود به شدت در هند به بازار کار پس از به نوبه خود از قرن. با بیشتر دیجیتالی و اتوماسیون در پست covid جهان از جمله بازده هستند به احتمال زیاد به افزایش و حتی بیشتر. مگر اینکه فرصت های آموزشی در حال تساوی موجود نابرابری تنها گسترش در سال های پیش رو است. آن را تبدیل خواهد شد حتی سخت تر به حفظ رشد در مواجهه با چنین بی عدالتی.

کلید ‘شرقی معجزه’ ذخیره کردن در توانایی خود رهبری سیاسی را به اشتراک گذاشته رشد معتبر’ نوشت: محققان هیلتون L. ریشه و خوزه Edgardo کامپوس در سال 1996 موسسه بروکینگز گزارش.

این یک چالش رهبران هند باید همیشه تلاش.

این سومین از یک سری چهار بخشی در رشد هند به چالش بکشد. بخش اول به بررسی چگونگی از سه دهه از رشد سریع تبدیل شده اند به کشور و بخش دوم به بررسی رشد هند اندازه گیری چالش است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر