راه درست خود را برای تمیز کردن, روش سوارکاری با دنده

سواری دنده می توان بطور گسترده به دو دسته طبقه بندی — مش و/یا نساجی و چرم — با دو رویکرد بسیار متفاوت به آنها چگونه باید تمیز شود. در این راهنمای ما در حال رفتن به اجرا از طریق اصول تمیز کردن برای هر دو.

نساجی دنده

ما سوارکاری, شرایط و درجه حرارت به این معنی نیست که نساجی/مش چرخ دنده سواری است که معمولا بیشتر استفاده می شود از چرم است. شرایط هم به این معنی است که آنها در حال رفتن به انتخاب کنید تا گرد و غبار و خاک و دوده بسیار سریعتر از شما می خواهم. بنابراین برای نگه داشتن آنها را تمیز و طول عمر خود را در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام است.

در حالی که آزادسازی دنده خود را به یک ماشین لباسشویی ممکن است ساده ترین راه برای تمیز کردن آن نیست ایده آل ترین. شما دنده را یک تگ های دوخته شده بر روی پوشش داخلی و که خواهد شد بگویید شما بهترین راه برای رفتن در مورد شستشو و دنده خود را با دست و یا ماشین-شسته شده — و چه نوع از مواد شما باید با خودداری از استفاده از. برای نگه داشتن دنده خود را در شکل بزرگ بهتر است شما به دنبال این دستورالعمل.

The right way to clean your riding gear

حذف armour

صرف نظر از اینکه دنده خود را به دست شسته و یا ماشین شسته اولین گام برای حذف armour — شانه, آرنج, زانو و هیپ درج — از درونی خود را در جیب. اگر این اولین بار است که تمیز کردن دنده خود را شما می توانید علامت درج بنابراین آن را آسان تر است که شما باید برای قرار دادن آنها را به عقب. سپس خالی کردن جیب دیگر و بستن تمام زیپ. گاهی زره حذف نمی شود بنابراین در این مورد فقط شستن دنده است.

تمیز کردن لکه های سخت

بررسی خارج از دنده خود را و به دنبال هر گونه لکه و یا دوده. استفاده از پارچه مرطوب برای پاک کردن هر گونه علائم. شما ممکن است مجبور به تکرار این مرحله چند بار. اگر آن را دشوار است لکه, استفاده از مواد شوینده ملایم و یک مسواک نرم. اشکال لکه ها می تواند بسیار سخت برای مقابله با آنها را متلاشی پارچه. اگر شما راضی هستند خود را چگونه تمیز دنده است که پس از این مرحله با استفاده از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن مواد شوینده از پارچه.

شستن دنده

مثل ما که در اولین گام شما باید به دنبال دستورالعمل ها است که تولید کننده ارائه شده است. اما درست مانند هر قاعده چند استثنا وجود دارد. برخی از ماشین لباسشویی با قابلیت بسیار ملایم شستشو و ممکن است که حتی بهتر از شما شستشو دنده را در یک وان. قرار دادن دنده در دستگاه و استفاده از یک نور شوینده که حاوی سفید کننده یا نرم کننده پارچه به عنوان این می تواند باعث آسیب به پارچه. شامپو بچه ترفند بیش از حد! شما همچنین باید مطمئن شوید که شما اجازه ندهید که ماشین خشک دنده.

اگر دست خود را شستشو دنده است تنها گزینه خود را پر کردن یک وان با آب و مخلوط آن را با یک نور و مواد شوینده. خیس کردن دنده در آن برای چند دقیقه و سپس با استفاده از یک پارچه نرم و قلم مو برای تمیز کردن لکه ها. آرام بر روی پوشش داخلی و تنفس پارچه که اکثر سواری دنده امروز همراه با. هنگامی که شما انجام می شود شستشو دنده در یک وان آب روشن. این مرحله را تکرار کنید تا زمانی که وجود دارد هیچ مواد شوینده و چپ آب اجرا می شود روشن هنگامی که شما را از چرخ دنده ها. هنگامی که انجام شده است, مقاومت در برابر وسوسه به زور دنده خود را خشک.

خشک کردن دنده خود را

راه ایده آل برای خشک دنده خود را برای قرار دادن آن در یک مفت خور و اجازه دهید آن را خشک. نه زور آن را با دست خود و جلوگیری از خشکاندن آن را در ماشین لباسشویی. اگر شما کوتاه از زمان شما می توانید انجام دهید این است که به ترک آن را تحت یک فن است.

پس از آن به طور کامل خشک دوباره زره خود را و آستر و خود را تمیز دنده آماده رفتن است.

چرم دنده

تمیز کردن چرم دنده کاملا متفاوت از تمیز کردن پارچه و چرخ دنده ها. خوب نگاه کرد و بعد از چرم نیست فقط معنی آن را تمیز باقی می ماند, اما آن را نیز طول می کشد.

تمیز کردن فضای داخلی

اگر شما خوش شانس, خود, چرم, روش سوارکاری با کت شلوار و یا کت و شلوار نژاد خواهد آمد با یک جابجایی بوش است که قابل شستشو. اگر همه شما باید انجام دهید این است شیر یا خط آن را برای شستشو و جست و خیز به مرحله دوم. اگر نه نور خورشید بهترین دوست شما است. اجازه دهید خود را چرم دنده تنفس و درجه آن را در آفتاب برای حذف بوی پس از استفاده سنگین. نگه داشتن چرم دنده سالم نیز تا حد زیادی به کار با شما چگونه حفظ آن است. بهترین کار این است که شما اجازه دهید آن را هوا کردن و نه آن پهلو دور بلافاصله پس از سوار شدن. این را حفظ خواهد کرد عرق از تراوش به چرم یا آستر داخلی. اگر شما می توانید دست خود را در یک desalter اسپری داخل چرم با آن و اجازه دهید آن را خشک خود را در آن.

تمیز کردن نمای خارجی

مرحله دوم این است که برخی از چرم شامپو یا چرم تمیز کننده و پاک کردن میکرو پارچه برای حذف اشکال لکه ها و دوده. بر خلاف با پارچه دنده جای خود غلت بزنید آن را به یک ماشین و یا فرو بردن آن در یک وان با آب و صابون را انجام بیش از آسیب خوب پس صبور باشید و وقت خود را با تمیز کردن.

مطبوع

مرحله سوم مهم اما آن است که بسیاری از ما تمایل به چشم پوشی است. نگه داشتن چرم moisturised اجازه خواهد داد که آن را در بهترین حالت آن انجام خواهد شد و همچنین اجازه دهید آن را کشش بهتر به شما اجازه حرکت در اطراف بیشتر موجب بهبود راحتی. مارک های که فروش چرم دنده مانند Dainese, را, خود, چرم, تمیز کردن کیت که شامل تهویه و این خواهد بود بهترین شرط بندی شما. شما همچنین می توانید با استفاده از چرم مطبوع شما می توانید برای ماشین خود را صندلی و یا نیمکت. درخواست مطبوع با پاک کردن میکرو پارچه و مالیدن آن به چرم است. اجازه دهید خود را قطعه از چرخ دنده ها نشستن در حالی که تا تهویه جذب شده است. این مراحل را دنبال کنید و دنده خود را باید آماده برای آینده خود را به موتور سیکلت سوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>