بازگشت از ساده مواد تشکیل دهنده به رستوران

قبل از هالووین و شکرگزاری مرسوم در هند و خارق العاده شد buzzwords, کدو تنبل به طور منظم بود در خانه به عنوان kaddu با پوری و اغلب توسط مادران به عنوان سیب زمینی. Makhana یا فاکس آجیل بودند بی تکلف وعده شب و بادنجان شد به سادگی به نام bainganبازیگران در baingan ka bharta, baghare baingan یا شروع bhaja که همه ما می دانستند و لذت می بردند.

به عنوان محبوب به عنوان آنها در صفحه اصلی برای دهه غذا خوردن به معنای فرار از آنها. هر نه بیشتر.

این فروتن مواد غذایی در حال حاضر به دست آورد شیک وضعیت و موقر به نظر می رسد مرسوم ، با توجه به مشاغل سرآشپزها که داده اند این مواد باز گشت در قفسه های آشپزخانه و با استفاده از آنها به موسیقی جاز تا منوها.

شام در حال زني آن را تا حدودی با توجه به فواید و تا حدودی به خود جذاب makeovers از نظر دستور العمل و ارائه شده است.

روند جهانی تاثیر محبوبیت و سرآشپزها به اتفاق آرا به توافق برسند. آشپز Vineet Manocha ارشد VP – آشپزی Lite نیش مواد غذایی می گوید: “سالم و پایدار و قابل ردیابی مواد تشکیل دهنده بزرگترین غذایی روند این روز است. موفق آشپز درک خود را از مواد تشکیل دهنده به طور کامل و می داند که چگونه برای ایجاد یک تعادل با ترکیب این با مواد تشکیل دهنده دیگر.”

Anirban Dasgupta, اجرایی, آشپز, Hyatt Regency پونا می گوید, “سبزیجات و بزرگ می آیند به دلیل این که ما باید متوجه باشند هر دو اهمیت حق خوردن و عدم تعادل است که ما در حال ایجاد برای بدن ما و این سیاره با خوردن بیش از حد گوشت است. و به عنوان یک آشپز و سبزیجات و در حال حاضر طیف گسترده ای از پخت و پز فرصت برای من است.”

طلایی, عنصر

سرآشپزها بالا از وضعیت این روستایی flavour-بسته بندی سبزی بود که به پس زمینه رانده و کدو تنبل را در نهایت خود را به علت در منوها در هند. بو سوپ کدو تنبل, کدو تنبل, سرخ, پنکیک کدو و کدو تنبل تارت در حال حاضر خیره در ما از چند و منوها و حتی به عنوان gourmands آزمایش با این سبزیجات در خانه.

ساقه ها و برگ ها از میوه ها و سبزیجات همواره بخشی از پخت و پز ما سنت, با توجه به محدود اتلاف مواد غذایی و همچنین موجب منحصر به فرد بافت و طعم.

در بنگال کدو پوست سرخ شده و استفاده می شود به عنوان یک غذای جانبی در حالی که برخی از رستوران ها با استفاده از پوست برای اضافه کردن عطر و طعم به سهام و یا به عنوان چیپس برای چاشنی غذا.

نیز وجود دارد که مواد تشکیل دهنده که بیشتر تعجب آور است. برای سال سرآشپزها هرگز به فکر استفاده از برگ قرمز از choulai یا تاج خروس رشد فراوان در سراسر هند است. Rajgiraدانه از همان گیاه است مساوی گنج سرآشپزها در حال حاضر در حال بهره برداری است. از rajgira پوری به rajgira نارگیل barfi و nachos در به rajgira هلوا سرآشپزها در حال بررسی امکانات بی نهایت که این دانه ارائه.

Gouri از Gouri موضوعات بمبئی می گوید: “شما احتمالا از دیدن گل تاج خروس پاپ با افزایش فرکانس اما از آن شده است در حدود 8000 سال است.” او می افزاید: “یک منبع پروتئین برای کسانی که گوشت نمی خورند, آن را به یک مزیت بزرگ در هند با آن بالا و گیاهی جمعیت. سعی کنید برشته یا ظاهر آن را برای یک بیت از بحران malty شیرینی و اضافه کردن آن به granola, سالاد و یا حتی به عنوان یک ترد پوشش به گوشت.”

افزایش بادمجان

در خانه bainganنامیده می شوند به عنوان بادمجان یا بادنجان در رستوران منوها را به دست آورد وضعیت ستاره. با توجه به همه کاره بودن آن و بافت آن آشنایی خود را به راحتی به بسیاری از غذاهای مانند خاورمیانه و جدا از هند است.

Moringa یا ران مرغ برگ بیش از حد شده اند کشف توسط سرآشپزها و از methi moringa ka jhinga به moringa سوپ ظریف آن طعم, در حال حاضر, اذیت کردن کام. مواد تشکیل دهنده دیگر مانند makhanas و millets که جایگاه بر حق خود را در آشپزخانه. غنی از پروتئین و کم قند خون شاخص makhanas یا لوتوس دانه فروتن میان وعده و یا استفاده می شود زمانی که یک روزه بود که در حال حاضر در اشکال مختلف.

سرآشپزها استفاده از آن را به chaats و chikki و در خانه مردم میان وعده در peri peri-طعم makhanas به جای یک اذوقه و نوشابه پاپ کورن.

آشپز Vishal Atreya پمپ, خانه, بنگلور, acquiesces, “با توجه به فیبر, ویتامین های ضروری و آنتی اکسیدان ها آنها ارائه این مواد ضروری در آشپزخانه است.”

Millets بیش از حد دیده می شود ساخت یک بازگشت در آرایه ای از ظروف. Ragi halwa چیزی است که آشپز Atreya افتخار خدمت در منوی خود را. آشپز Anirban concurs “من را یک تلاش آگاهانه برای استفاده از ragi, گل تاج خروس و hayr ما در اروپا اغذیه فروشی و مشروب فروشی زتا در tacos و خمیر ترش.”

پنجاب کوره بیش از حد آن به اشتراک بگذارید. آشپز Vineet لیست از “گل تاج خروس و گوسفند seekh کباب, دانشگاه علم و صنعت ke kofte, kali gajar دی کانجی, bajre دی khichadi, ragi te khubani دا halwa برخی از غذاهای منحصر به فرد ما در خدمت با استفاده از این مواد و مهمانان لذت بردن از آنها.”

آشپز میلان گوپتا از تافتون بمبئی می گوید سرآشپزها یک نقش محوری برای بازی در popularising این مواد. “اگر چه در سال, رستوران ها و آشپزخانه های تجاری گیر کرده به تنها چند مواد تشکیل دهنده که آنها استفاده روزانه مانند یک فرمول همه چیز در حال تغییر در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>