واقعیت OCD در طول COVID-19 همه گیر

یک بار در هر 20 دقیقه مثل ساعت شروع Sivakumar Bharati* شستن دست های خود را و چک اگر پنجره ها بسته است. “من نمی ‘آرام’ در سه ماه گذشته از من خواب REM,” او می گوید. “وجود دارد شایع ترس از میکروب و آلودگی است به همین دلیل همه گیر شده است به خصوص استرس زا باشد.”

این واقعیت OCD یا اختلال وسواسی-اجباری.

“شما واقعا اطلاع از آن تا زمانی که شخص دیگری به آن اشاره — و بسیاری از مردم هم می گوید:” 59 ساله بازنشسته Sivakumar . “و در 70s به, بهداشت روان بود و نه جدی گرفته شود. مردم در آن زمان فقط فکر می کردم مبارز در مورد اینکه شسته و رفته برخی از برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در آن است.”

Sivakumar خانه در حیدرآباد مشهود است از اختلال وسواسی-اجباری: می خواهم همه چیز متقارن و بدون درهم و برهمی حتی حضور تن خاموش. وجود دارد لحظات خشم و سرخوردگی که اگر همه چیز به انتظارنشسته بودند تا وجود دارد خواهد بود یک بحران قابل درمان تنها با درست موقعیت و زمان قابل توجهی برای خنک کردن.

Prof. Dr. Gauthamadas U., Specialist in Neuro Behavioural Medicine, Chennai

Prof. Dr. Gauthamadas U., متخصص مغز و اعصاب رفتاری, پزشکی, چنای

چنای بر اساس استاد دکتر Gauthamadas یودیپی متخصص در عصبی-رفتاری پزشکی که مشغول به کار با افراد مبتلا به OCD تقریبا برای بسیاری از سال توضیح میدهد: “OCD ممکن است فقط رفتاری نشانگر یک گسترده تر سیستمیک اختلال است. “پس از همه ذهن است که تنها به بیان عملکرد مغز و مغز تنها بخشی از بدن است. در پایان یکی از OC طیف ‘عادی’ وسواسی تفکر و دستور داد رفتار در زندگی روزمره که دخالت نمی کنیم به طور قابل توجهی با عملکرد روزانه است. در انتهای دیگر شدید است وسواسی نشخوار فکری و وسواس در رفتار است که اجازه نمی دهد که تابع روزانه.”

اصل اساسی آسیب شناسی است که در برجستگی شبکه (SalNet) یا “نگران حلقه’ از مغز که می بیند یک فرد با داشتن غیر قابل کنترل مطرح شد و افکار و/یا رفتار است که آنها احساس نیاز به تکرار و بیش از بیش; می توان آن را به خصوص دلخراش در حال حاضر با توجه به COVID-19 همه گیر که دعوت قطعیت افزایش تنش و بی حد و حصر عوامل خطر. اغلب ناشی از روانی شدید تنش OCD آشکار در اشکال مختلف از تشریفاتی وسواس به خودکشی تکرارهای. Sivakumar است در پایان پایین تر از این طیف و آن را در زمان زمان طولانی برای او به درک آنچه که او تا به حال.

“من OCD در مورد آن’

Microsoft در اواخر 2010s شد و در نهایت به طور رسمی تشخیص داده شده توسط یک متخصص مغز و اعصاب در آفریقای جنوبی که اظهار داشت که OCD مشروع است به شرط — و نه یک مورد که به شرمنده. “من به یاد داشته باشید او را ذکر چگونه محبوب فرهنگ تا به حال حتی normalised اما trivialised OCD. پارامترهای چه بود ‘تلقی’ OCD منتقل شده بود به در بزرگ راه ها; فکر مردم بودن و مرتب بود OCD” به یاد می آورد Sivakumar.

و چیزهایی نشده است آسان به همه گیر trudges ،

Dr یودیپی تأکید می کند که همه گیر می تواند یک heightener توضیح آن می تواند “در نتیجه تحریک اساسی OC طیف اختلالات ژنتیکی مستعد ابتلا فرد شیب تعادل از ‘عادی’ وسواس به پاتولوژیک OC الگو یا بدتر در حال حاضر موجود OC اختلال است.”

بین المللی OCD بنیاد بوستون می بیند چالش های منحصر به فرد برای وسواس مبتلا است و متعددی ارائه منابع آنلاین که رایگان برای استفاده و که کمک به مردم اجرا از طریق خود وسواس اضطراب با برخی از سهولت در حالی که حفظ فاصله فیزیکی. این گزینه ها عبارتند از کسانی که مورد تایید راهنمایی در مورد چگونه به مقابله با آلودگی ترس تصویری teletherapy که کمک می کند تا کسانی که با وسواس پیدا کردن یک مجوز teletherapy دهنده در حالی که حفظ فاصله فیزیکی و قابل چاپ مقابله کارت. این کارت نه یک جایگزین برای کمک از حرفه ای پزشکی, نوشته شده یادآوری و سوال های خود به فکر نفس کشیدن آسان گرفتن کنترل و درک کنند که پیشرفت بهتر است از کمال است.

Dr یودیپی اضافه می کند که همدلی از دوستان نزدیک و خانواده مفید است. “[آنها] باید درک کنند که این یک اختلال است که منشاء آن در مدارهای مغز که فرد کنترل کمی و ارائه مشاوره به فرد است که در آن همه در ذهن’ و ‘یادگیری برای کنترل این است که بدون استفاده از و که یوگا و مدیتیشن و دیگر “خود درمانی’ کار نخواهد کرد در مورد ‘خالص وسواسی تفکر (که رخ می دهد در درصد بسیار کمی از مردم با SalNet اختلال), به عنوان فرد نمی تواند ذهن به تمرکز بر روی آنها با توجه به خالص مدار اوردرایو.” او صرفا که شناسایی زود هنگام و درمان مناسب توسط یک روانپزشک مجرب و تیم کلیدی است.

Sivakumar موافق عقد “وجود دارد شما ممکن است احساس شایسته چون شما احساس می کنید مانند شما در حال اضافه کردن استرس به زندگی در خانه و یا محل کار و زندگی است. اما هنگامی که شما شروع به humanising خود را با کمک از یک آگاه و مطلع بهداشت حرفه ای و, این فوق العاده کمک می کند. آن نیز کمک کرده است که من و خانواده من می توانم پیدا کردن زمینه های مشترک با صبر و شکیبایی. اما برای دیگر OCD مردمی خارج وجود دارد, شما می خواهید به قبول آن به عنوان شرط و نه به عنوان یک فرمت از خود. این احساسی مالیات به رفتن را از طریق آن به دلیل ذهن خود را به شما گفتن است که این وسواس منظور از همه چیز میباشد.”

* تغییر نام به حفاظت از هویت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>