بمبئی:
این روزها محمد ادریس است که در تلفن به عنوان اواخر به عنوان 10 شب حضور در تماس از مشتریان از جان گذشته برای پول نقد.

“در دو هفته گذشته تعداد بسیار کمی از مردم در حال واریز پول و بسیاری از مشتریان می خواهید به نگه داشتن پول نقد در دست می گوید:” ادریس یک کسب و کار خبرنگار در جیپور. “مشتریان من شماره تلفن همراه و تماس با من هر زمان آنها نیاز به پول نقد. مردم با استفاده از خدمات من در حال حاضر تقریبا 90 درصد در حال خروج وجه نقد و تنها چند واریز می گوید:” 41 ساله ادریس اضافه کرد که او دیده است یک افت شدید در کسب و کار در طول مستند.

فروشگاه خود را که عمل به عنوان یک کسب و کار خبرنگار (پیش از میلاد) خروجی بسته است و بنابراین او تنها متکی بر درب-به-درب بازدیدکننده داشته است. در حالی که او مورد استفاده برای پردازش حدود 150 مشتری معاملات هر روز این تعداد در حال حاضر کاهش یافته است به 40-50.

بومی, Uttar Pradesh, ادریس آمد به راجستان هنگامی که او در 26. برای هفت سال گذشته او یک کسب و کار خبرنگار Fino پرداخت بانک. “من استفاده می شود برای به دست آوردن بهتر کسب و کار قبل از همه چیز بسته شد می گوید:” ادریس اضافه کرد که او تا به حال کار از 6 صبح تا 10 شب حتی 50 معاملات انجام می شود. در هند کسب و کار خبرنگاران بستگی به حجم معامله را به زندگی و درآمد در حدود 0.5 درصد از ارزش معامله حداکثر تا 15. برخی از بانک ها نیز پرداخت BCs انگیزه برای دستیابی به اهداف در مناطق مانند باز کردن حساب های جدید. بخش بزرگی از جمعیت بستگی به کسب و کار خبرنگاران و یا بانکی عوامل که استفاده از دستگاه های دستی مرتبط با بانک های شبکه برای معاملات نقدی.

ادریس می گوید او شده است تمرین های اجتماعی فاصله به حدی امکان پذیر است و می پوشد و دستکش و ماسک و با استفاده از sanitizers برای جلوگیری از عفونت. “من باید به دیدار بسیاری از خانه ها به صورت روزانه است که من همیشه در خطر اما یکی به خاطر انجام یک کار با وجود چالش های,” او می گوید.

در حالی که پلیس را متوقف کرده اند و او را چند بار آنها را تا حد زیادی خوب بوده است و به او اجازه داده او را به تابع ادریس می گوید.

کسب و کار خبرنگار فدراسیون هند اخیرا به درخواست بانک ملی برای کشاورزی و توسعه روستایی اجازه می دهد تا BCs به کار دور ساعت. صنعت لابی نیز درخواست شده است برای ثابت پرداخت از از 5000 در هر ماه به جای انگیزه ای مبتنی بر مدل در حال حاضر.

ادریس می گوید: هزینه های خود را افزایش داده اند اما احساس می کند آن است که وظیفه خود را برای خدمت به مشتریان خود را. “من می دانم که مردم در اینجا است که بستگی به خدمات من به برداشت پول و خرید جیره. چگونه می توانم من به نوبه خود در چنین مردم برای آنها من خدمات مورد نیاز اولیه ، چگونه می تواند من را رها مشتریان از جمله دانستن آنها ممکن است پول کافی برای خرید مواد غذایی اگر من توقف انجام کار من?” او می گوید.

خدمات کسب و کار خبرنگاران را در تقاضای بالا در چند روز آینده به عنوان دولت آغاز می شود به انتقال وجه به Pradhan Mantri Jan Dhan Yojana حساب های بانکی.

اگر دولت نمی محدودیتهای به زودی ؟ ادریس می گوید: او باید کار تنها زمانی که مردم درآمد. فراتر از آن است که او مطمئن است از هر چیزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de