درد در اطراف افزایش بیکاری در مناطق شهری هند به تازگی آغاز شده

دهلی نو:
وجود دارد هیچ شغل در بخش های کلیدی در شهری هند از رستوران ها و هتل ها به خرده فروشی و ماشین و این فقط آغاز است. ترین قرارداد کارگران در این صنایع هیچ درآمد و چند که نیز به احتمال زیاد به از دست دادن خود را منبع امرار معاش به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک مربوط به اختیاری مصرف بسته فروشگاه. اختیاری مصرف در سفر, مثلا ممکن است احیای قبل از اکتبر سال 2020 است. به بالا بردن نرخ بیکاری پس از ملی مستند منعکس شده است در داده های گزارش شده توسط نعناع در روز سه شنبه.

شهری در هند هفتگی بیکاری روند در بیش از 30% پس از 29 مارس تا از حدود 9 درصد در هفته اول ماه مارس به گفته مرکز نظارت بر اقتصاد هند.

نیروی انسانی شرکت Adecco گروه هند پیش بینی کرده بود کاهش شغل در صنعت خودرو به مجموع 1 میلیون فروشنده اکوسیستم خط مقدم نقش و میان نیمه ماهر. برخی از 600,000 زمین و نقش پشتیبانی در قرارداد در صنعت حمل و نقل هوایی در معرض خطر هستند در حالی که رسانه ها و صنعت سرگرمی توسط کارگران موقت می تواند ریخته و حدود 30 درصد از نیروی کار خود را در کوتاه مدت.

“تعداد بسیار کمی خواهد خرید خودرو در این سال است. سرگرمی و سازمان های خرده فروشی نیز نهفته است. ممکن است که مردم را بازدید از مراکز پس از مستند است اما این ممکن است نه بلند است که آنها استفاده می شود به قبل از آن گفت:” Rituparna چاکرابورتی, co-founder در نیروی انسانی شرکت TeamLease.

این وضعیت به احتمال زیاد به دریافت بهتر در هر زمان به زودی. این است که در انعکاس مشاغل سایت Naukri.com’s JobSpeak شاخص ماهانه شاخص که سوابق استخدام فعالیت بر اساس تازه اضافه شده لیست کار در پورتال. در مقایسه با ماه مارس 2019, استخدام فعالیت در مارس سال 2020 سقوط کرد 26 درصد در دهلی 24 درصد در چنای و 18 درصد در حیدرآباد.

اما وجود دارد یک جهش در تقاضا برای وانت هکرها و تحویل پسران شهری در هند است. مواد غذایی شرکت در حال تلاش برای دیدار با تحویل خانه مطالبات و حاضر به پرداخت 500 یا بیشتر در روز برای این شغل است. بسیاری از جویندگان کار هستند در حال حاضر مایل به کار برای کسری از آن پرداخت. برخی از آنها مشغول به کار در رستوران های کوچک و با بسته شدن eateries آنها بدون درآمد گفت: صاحب یک رستوران است که نمی خواهم فاش شود. مواد غذایی خدمات صنعت در هند کارکنان 7.3 میلیون در 2018-19. از این درهم و برهم بخش شاغل 3.6 میلیون نفر است.

“حتی اگر من نمی توانم پرداخت کارکنان من من می تواند کمک به آنها را برداشت پول از صندوق اندیش حساب است که در حال حاضر مجاز است. اما بخش غیررسمی ندارد که تاسیسات” گفت: Anurag Katriar رئیس جمهور از صنعت بدن National Restaurant Association of India (NRAI) و مدیر اجرایی deGustibus مهمان نوازی. “در حالی که این سازمان در بخش معاملات با بانک ها و سرمایه گذاران بخش غیررسمی قرض از شمرد که بی رحمانه تر.” بخش غیررسمی رستوران بنابراین بیشتر احتمال دارد به تعطیل و اخراج کارگران است.

بازار کار کارشناسان را بالا شهری نرخ بیکاری ادامه دارد. اجتماعی جدید فاصله از هنجارهای تاثیر شغل بیش از حد. “من انتظار می رود این صنعت به اتخاذ 1:3 فرمول در یک کارگاه برای هر سه کارگر که به طور معمول کار یک کارگر ممکن است به یاد می آورد پس از این کارخانه شروع می شود به منظور حفظ اجتماعی فاصله” گفت: K. R. Shyam Sundar کار اقتصاددان و استاد دانشگاه منابع انسانی, مدیریت XLRI Jamshedpur. “تا حدی که این دو باقی مانده کارگران هم باید پرداخت دستمزد و یا اینکه اخراج جبران. کارگران دائم خواهد پیوستن به پشت در محل کار; کارگران رسمی (کسانی که در قرارداد و روزانه شرط) باقی می ماند ممکن است بیکار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>