تنها چیزی که به من کمک کرده بود و یوگا’

Dr Charu Arora, 34, زندگی و کار در بمبئی به عنوان یک مدیر با بهداشت و درمان فن آوری شرکت است. در اوایل ماه مارس او تصمیم به ترک شغل خود و حرکت به گوا برای آموزش یوگا به امید کراوات با هتل ها و مستقل استودیو یوگا. “من می دانستم که من که قرار بود به مقدار زیادی از پول, اما من نمی نیاز به یک مقدار زیادی و من خوشحال بودم که اگر من می تواند حفظ خودم,” او می گوید. زمانی که coronavirus مستند زده Arora در زمان بازگشت استعفای او و در حال حاضر شروع به نگاه plan B با یوگا.

او اولین حرکت بود به آنلاین برای یوتیوب (یوگا بهبود می یابد), Instagram (@yogaheals2020) و Facebook (Facebook.com/YogaHealswithDoctor) که در آن او شروع به آموزش اصول اولیه یوگا: چگونه به غذا خوردن آگاهانه, چگونه یک عمل روزانه می تواند کمک به با اضطراب و حتی asanas برای فشار خون بالا. به عنوان یک پزشک و مردم بیشتر تمایل به اعتماد او را با شرایط جدی پزشکی ،

او در این خصوص با او اولین کار بود که با Myyogateacher.com یک وب سایت و برنامه آغاز شده توسط IIT Kanpur فارغ لینک هندی معلمان با دانش آموزان بین المللی. “من معلم یوگا روهان شروف بود پیشنهاد کرد که من اعمال می شود حتی اگر من بسیار با اعتماد به نفس چون من تا به حال فقط به من آموزش است.” اما او می گوید که او شروع به کار با افرادی که تا به حال یک آسیب یا بیماری در حال توسعه یک عمل برای آنها بود بصری زیرا او درک آناتومی و فیزیولوژی. “برخی از دانشجویان به من گفت که من از آنها می خواهم انتخاب من بود دکتر.”

Arora شروع تمرین یوگا حدود پنج سال پیش پس از یک شخصی شکست که منجر به استرس ساخت و جدی دستگاه گوارش مسائل. در ابتدا او تفننی در آن زمانی که در بنگلور در طول سال در med tech وجود دارد اما زمانی که او به بمبئی نقل مکان کرد او به آرامی شروع به کاوش جنبه های عمیق تر برای کمک به او را از یک “مکان تاریک”. پس از برخی از زمان “آن را کشید و مرا به داخل و وابستگی مردم پایین آمد,” او می گوید.

سال گذشته او تشخیص داده شد با چند مشکلات بهداشتی و تصمیم به شیرجه رفتن عمیق با ثبت نام در 200 ساعت (حداقل معمولا تحت پوشش در حدود 26 روز) آموزش معلمان در برنامه یوگا موسسه گوا فصل در Chorao. “ما یاد گرفتیم آسانا پرانایاما و مدیتیشن, البته, اما, همچنین تشریح, یوگایی فلسفه و دیگر شیوه های یوگایی مانند بازتاب و قدردانی” او می گوید:, و اضافه کرد که یک رژیم غذایی ساتویک تغییر شیوه زندگی او هنگامی که او آمد به شهر.

او در زمینه پزشکی و تمرین یوگا یک گام بیشتر او به تازگی همکاری یک پیشنهاد با یک همکلاسی Dr Saswati داس در پاسخ به دولت هند را در بخش علم و فن آوری را برای یوگا و مدیتیشن مداخله مناسب برای مبارزه با COVID-19. “هدف این است که برای بهبود ایمنی عملکرد ریه و سلامت روان; توسعه یک پروتکل و انجام یک مطالعه مقدماتی از 100 COVID-19 بیماران,” او می گوید:, و اضافه کرد که او در نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور در مورد گرفتن پروژه.

بدون در نظر گرفتن, Charu ایده این است که “برای به اشتراک گذاشتن تجربه من از یوگا به عنوان بسیاری که ممکن است و کمک به مردم سود در همان راه من است. من احساس یوگا شفا من به نقطه ای که من احساس می کنم قوی تر و شادتر و بیشتر در کنترل زندگی من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>