این یک چیز 49ers نباید با 13th انتخاب در سال 2020 پیش نویس NFL

آن را هر روز یک تیم است که از دست می دهد و سوپر باول می شود برای انتخاب در نیمه بالایی متعاقب آن پیش نویس NFL اما این عجیب و غریب — و به طور بالقوه حق-تغییر — موقعیت San Francisco 49ers پیدا کردن خود را در پس تجارت Pro کاسه دفاعی مقابله با DeForest Buckner به Indianapolis Colts.

با Buckner به دنبال یک قرارداد پر سود فرمت و همکار دفاعی lineman Arik آرمستد بود ضربه باز, بازار, the 49ers — در مقابل حقوق و دستمزد کلاه و قادر به نگه داشتن هر دو بازیکن در دراز مدت — تصمیم گیری ساخته شده است که بسیاری از شوکه شده است اما در واقع کاملا معقول و منطقی که یکی از آن قرار می دهد مثل این: شما نه می توانست آرمستد بود که 13th کلی انتخاب در یکی از بهترین گیرنده گسترده پیش نویس در حافظه اخیر و چند میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه فضایی و یا فقط Buckner?

The 49ers را انتخاب سابق و در حال حاضر باید تعیین کند چه چیزی برای انجام با خود را براق انتخاب جدید. تیم دانش سطحی از گزینه های وجود دارد اما به ظاهر عقل سلیم چیزی که این تیم نباید با آن انتخاب کنید.

محبوب پیشنهاد انتخاب در 13 شامل پیش نویس را سه گیرنده همه آنها را دریافت کرده اند درخشان NFL بازیکن مقایسه. پیش نویس تحلیلگران کرات تا آلاباما جری Jeudy به عنوان بعدی Odell بکهام, خود کالج هم تیمی هنری Ruggs به عنوان بعدی Tyreek تپه و Oklahamo را CeeDee بره به عنوان بعدی DeAndre هاپکینز. این مقایسه به عنوان هذلولی به عنوان آنها ممکن است صدای.

هر یک از Jeudy, Ruggs یا بره می تواند فوق العاده مفید به 49ers جرم که دیدم گیرنده گسترده امانوئل ساندرز ترک New Orleans Saints این offseason ترک این تیم با Deebo ساموئل و Kendrick بورن به بالای آن-دو wideouts. وجود ندارد یک بزرگتر نیاز در جای دیگر در این فهرست و با توجه به پتانسیل ستاره فوق سه نفر فرود یکی از سه باید این تیم برنامه ریزی A.

اما Denver Broncos به طور بالقوه می تواند فویل این طرح به عنوان مدیر جان Elway گزارش شده است که به دنبال تجارت از انتخاب شماره 15 به leapfrog گیرنده-نیازمند جتز نیویورک در 11 لاس وگاس اظهارات در 12 و 49ers در 13 خود را در تلاش برای wideout. دنور تجارت می تواند باعث زنجیره ای از حوادث که در آن Broncos Jets and Raiders راه دور با Jeudy, Ruggs و بره ترک 49ers به محوری برای برنامه ریزی ب

اگر اوایل اجرا بر روی گیرنده اتفاق می افتد, آن را احتمالا فشار برخی از این پیش نویس را بالا ردیف خط حمله استعداد را به 13 برای 49ers. چپ مقابله با جو Staley فرض شده است — اما تضمین شده نیست — به ازای 2020 فصل است. در هر صورت بلند مدت جانشین مورد نیاز خواهد بود هر چه زودتر به جای بعد. The 49ers همچنین در حال حاضر باید یک سوراخ در سمت راست گارد پس از انتشار 2019 استارت مایک فرد اما این تیم بسیار خوش شانس است که وجود دارد دو چشم انداز است که به طور بالقوه می تواند در حل مشکلات هر دو. آلاباما Jedrick بخواهد و آیووا تریستان Wirfs هر دو بسیار مدرج همه کاره بازیکنان است که می تواند رشد در حق گارد در سر مربی Kyle Shanahan منطقه-سنگین اجرای طرح قبل از اینکه در نهایت حرکت به مقابله بر Staley بازنشستگی.

البته هیچ تضمینی وجود ندارد Wirfs و اراده هستند linemen که سقوط به 49ers در این سناریو. این “fallers” به راحتی می تواند گرجستان اندرو توماس و Mekhi Becton — خالص پردازد بعید است برای کمک به 49ers در سال 2020 اگر Staley می گرداند. اما خوب توهین آمیز پردازد سخت به آمده در مدرن NFL بنابراین 49ers قطعا می تواند مورد آنها عاقلانه بازی بازی طولانی از آنجایی که آنها ممکن است شانس بهتری برای انتخاب جانشین مشروع برای Staley. توماس یا Becton در 13 قطعا یک برنامه C اما همیشه وجود دارد مقدار در تضمین کارفرمایی است که به خوبی محافظت شده است.

مناسب طرح D خواهد بود تجارت, پایین, پس, پس از خود را انتخاب انتخاب کنید شماره 31, the 49ers نمی خواهد انتخاب کنید تا زمانی که دوباره دور پنجم. وجود قطعی نیاز به جبران پیش نویس سرمایه در کشورهای دور و ESPN Adam Schefter گزارش تیم بررسی معاملات را از خود دور اول انتخاب.

این ما به ارمغان می آورد به یک چیز 49ers باید انجام دهید در این سناریو که در آن سه گیرنده و چهار linemen توهین آمیز در حال خاموش هیئت مدیره. The 49ers ساخته شده Buckner تجارت باور یک خط دفاعی لنگر توسط آرمستد بود نیک Bosa و دی فورد هنوز هم نیرومند و 13th انتخاب کنید فراهم می کند و ارزش هر دو را در قالب یک توهین تفاوت ساز برای کمک به یک واحد که در سه ماهه چهارم مبارزات هزینه این تیم یک لمباردی جایزه و یا به جای آن به عنوان وسیله ای برای اضافه کردن بیشتر انتخاب در وسط این پیش نویس است.

این یک چیز 49ers باید انجام دهید این است که اقامت در انتخاب شماره 13 را انتخاب کنید و کارولینای جنوبی Javon Kinlaw بالا و صعودی دفاعی مقابله با کسی که محبوب دیگری برای انتخاب این تیم در پیش نویس ساختگی پس از پیش نویس های برتر دفاعی مقابله با Auburn را دریک قهوه ای است و پیش بینی می شود انتخاب شده قبل از 49ers انتخاب کنید در 13. قهوه ای کشیده شده مقایسه به marketo و ممکن است بسیار بود به خوبی به ارزش مصرف که در آن نقطه, اما بیایید فرض کنیم او را از هیئت مدیره. در حالی که Kinlaw هیجان انگیز صفات اجماع در میان تحلیلگران پیش نویس این است که او را تا حد زیادی یک پروژه ناتمام است که همچنین می آید با برخی پزشکی پرچم قرمز. تیم گزارش مربوط به بیش از جراحی مفصل ران Kinlaw قرار گرفتند در سال 2018 و همچنین نامشخص زانو مسائل است که او برگزار شد از ارشد کاسه و سراغ ترکیب.

حتی زمانی که بی توجهی Kinlaw کاستی ها به عنوان یک چشم انداز آن را حس بسیار کمی برای 49ers به تجارت DeForest Buckner و سپس به نوبه خود در اطراف و استفاده از آن انتخاب دفاعی مقابله با. تیم در سراسر NFL احتمال طبقه بندی 49ers’ خط دفاعی وضعیت به عنوان یک خجالت از ثروت به عنوان علاوه بر این به آرمستد بود, Bosa و فورد این تیم قادر به نقش بازیکنان در D. J. Jones, رونالد بلر و جولیان تیلور. The 49ers احتمال دارد که آنها می تواند کمی جمع و جور کردن در موضع قدرت به طور بالقوه انبوه ارتقا در یک موقعیت نسبی ضعف مانند گیرنده گسترده. یا حداقل آنها می توانند با استفاده از جبران Buckner به جبران وسط پیش نویس دور میدارد آنها به داد و ستد دور در سال های اخیر است. این است که می گویند the 49ers لازم نیست دیگر بدن در داخل خط دفاعی اما آیا این بازیکن نیاز به انتخاب در دور یک ؟

در نهایت انتخاب Kinlaw در شماره 13 را ایجاد مقایسه مستقیم به Buckner خواهد بود که ناعادلانه به Kinlaw به عنوان Buckner است و به احتمال زیاد همیشه برتر بازیکن. جرثقیل قهوه ای داستان دیگری است اما ما در حال فرض کنید او از بین رفته قبل از 13. اگر Kinlaw آسیب مسائل باعث او را به اسلاید تجارت از 13 و گرفتن او را در اطراف انتخاب شماره 20 خواهد بود خوش طعم تر, به عنوان مقایسه است و دیگر به طور مستقیم Buckner v. Kinlaw بلکه Buckner v. Kinlaw و دیگر بازیکنان گرفته شده در وسط راند.

Kinlaw اعلام کرده است تیم او می خواهد بازی را برای بیشتر است 49ers. متاسفانه برای Kinlaw انتخاب او است که یک چیز 49ers مطلقا نباید فراموش پنج شنبه شب. نه در انتخاب شماره 13, حداقل.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>