نیویورک تایمز می سازد Juneteenth تعطیلات پرداخت

نیویورک تایمز جمعه اعلام کرد که این امر به طور رسمی رعایت Juneteenth به عنوان یک پرداخت تعطیلات این سال است.

“در حمایت از سیاه و سفید ما همکاران در این لحظه از جهانی حساب نیویورک تایمز در این سال جشن Juneteenth که رخ می دهد چهار شنبه, ژوئن 19” می خواند یک اطلاعیه از کاغذ. “در به رسمیت شناختن این روز این شرکت ارائه شده است کارکنان واجد شرایط پرداخت یک روز به رعایت تعطیلات.”

تبلیغات

نیویورک تایمز اعلام می سازد آن را آخرین شرکت را به این روز تاریخی که یادآور پایان برده داری تعطیلات پرداخت. در اوایل این هفته توییتر و نایک اعلام کرد کارکنان خود را نیز دریافت پرداخت برای تعطیلات Juneteenth.

تعطیلات نشانه روز در سال 1865 زمانی که اتحادیه ژنرال گوردون گرنجر بخوانید رهایی اعلام به بردگان سابق در تگزاس آخرین ایالتی که در آن آزادی اعلام شد پس از رئیس جمهور لینکلن صادر شده اعلام و در سال 1863.

تصمیم این بار نیز می آید به عنوان آن مواجه شده است و واکنش در طول هفته گذشته به خاطر انتشار یک op-ed by بهداشت ، تام پنبهتام برایانت CottonOVERNIGHT دفاع: ستاد مشترک رئیس می گوید او حسرت شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op | اوباما دوباره رئیس ستاد مشترک که ابراز پشیمانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op | سنا پنل تصویب 0B دفاع از لایحه سیاست های اوباما دوباره رئیس ستاد مشترک که ابراز پشیمانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op هریس هایش با پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت در میان veep بحث بیشتر (R-ارک.) که پشتیبانی استفاده از ارتش علیه معترضان تظاهرات در سراسر کشور در پی جورج فلوید مرگ است.

چندین بار کارکنان با انتقاد از روزنامه تصمیم به انتشار op-ed استدلال چنین احساسات در معرض خطر زندگی سیاه روزنامه نگاران و معترضان.

انتشار بعدها در بیانیه ای گفت که سناتور op-ed “نه دیدار با استانداردهای ما” و روزنامه در حال برنامه ریزی برای “بررسی هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تغییر” از جمله گسترش آن واقعیت-بررسی عملیات و کاهش تعداد op-eds آن را منتشر می کند.

نیویورک زمان سرمقاله صفحه کارگردان جیمز بنت نیز استعفا داد پس از حادثه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>