ملت تایید برنی ساندرز

مجله ملت در روز دوشنبه تایید بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر (I-Vt.) برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد, یک روز پیش از سه شنبه رای دادن.

مترقی مجله اعلام کرد که پشتوانه آن از ساندرز گفت: “سزاوار ما مشتاق حمایت” و “ما رای.” ملت کارکنان ستایش ورمونت مترقی برای بسته پکس و ثروتمند اهداکنندگان و برای ساخت “بزرگترین چپ تغییر در گفتمان سیاسی پس از فرانکلین دلانو روزولت دوره دوم.”

“از صبح امروز برنی ساندرز—یک یهودی پدربزرگ با پاک نشدنی بروکلین لهجه—پیشرو مدعی برای نامزدی حزب دموکرات و” ملت نوشت. “او وجود دارد با جعل یک جنبش انتخاباتی که در گسترش درک ما از آنچه می توان در عرصه انتخابات و این که دعوت ما را به تصور کنید که دولت و مردم در واقع ممکن است ممکن است.”

تبلیغات

“ما افتخار می کنیم به تایید برنی ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی با یک برنامه واقع بینانه و رادیکال به اندازه کافی برای پاسخگویی به تست های زمان ما برای رئیس جمهور ایالات متحده” به مجله اضافه شده است.

مجله اذعان سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann Warren دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری Sanders, وارن در ماساچوست: نظرسنجی بیشتر (D-جرم.), که او نیز اجرا مترقی نامزدی و گفت او گسترش “در سمت چپ خط از سیاست آمریکا است.” ملت نوشت که وارن و ساندرز را یک “قوی تیم” و تشویق هر دو برای جلوگیری از انتقاد از یکدیگر است که “تنها منافع مشترک خود را دشمنان.”

تبلیغات

این مجله در ادامه گفت: معاون رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن دموکرات نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه خوان ویلیامز: آیا ایران تا کنون جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن? اوباما و بایدن به نام برای تبریک پس از کارولینای جنوبی پیروزی: گزارش بیشتر خواهد بود “منحصر به فرد ضعیف چلنجر” به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ برنده خواهد آسیب حزب دموکرات “فراتر از تعمیر.”

ملت را به کارکنان توضیح داده شده ساندرز به عنوان “زندگی تز به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و اضافه کرد که او “واقعی شجاعت اخلاقی است.”

این کشور همچنین تایید سناتور ورمونت در سال 2016 انتخابات در برابر وزیر خارجه سابق هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham Clinton دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه بایدن است اما پاکسازی این زمینه هنوز هم یک چالش ما در حال حاضر باید در نظر نامزدهای حاکم بر ویژگی های بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>