یادداشت: آیا کلینتون, حمایت کمک بایدن?

وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonSanders مشاور: بایدن قوی تر با سفید, working-class مردان نسبت به کلینتون Howard Stern: “من همه در جو بایدن’ مترقی حزبی co-معاون تایید بایدن بیشتر تایید شده , جو بایدن,جو BidenTrump کنفرانس مطبوعاتی احساس می کند بسیاری مانند coronavirus وظیفه نیروی توجیهی نظرسنجی: رای دهندگان اعتماد Fauci بایدن Sanders, Cuomo, پنس بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus یک شبه انرژی: بیش از 70 قانونگذاران پیوستن به کت و شلوار به چالش کشیدن تهمت نیروگاه rollbacks | دامداران سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این استدلال آب عقبگرد است فدرال نفس بیش از حد |دموکرات مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از طرح بازگشایی پارک ملی بیشتر‘s مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری روز سه شنبه.

اما بسیاری از دموکرات ها معتقدند کلینتون ارائه می دهد سودمند درس در مورد اشتباهات معاون سابق رئیس جمهور باید برای جلوگیری از به جای دادن هر گونه افزایش قابل توجهی را به مبارزات انتخاباتی خود را.

تقریبا هیچ کس در محافل دموکراتیک می بیند کلینتون را تایید و به عنوان داشتن هر گونه اشکال. اما بسیاری از آنها شک و تردید در مورد اینکه آیا او می تواند گسترش بایدن درخواست تجدید نظر در راه معنی دار.

تبلیغات

با توجه به اینکه هر دو سال 2016 نامزد و بایدن در حال ستون های چپ و دموکراتیک استقرار وجود دارد که تصور می شود یک درجه بالایی از متقاطع بین طرفداران خود را در حال حاضر.

“وجود دارد هیچ دموکراتیک رای دهندگان است که ایدئولوژیک تراز وسط قرار دارد با هیلاری کلینتون که در حال حاضر نیست ایدئولوژیک تراز وسط قرار دارد با جو بایدن” گفت: Jonathan Tasini یک استراتژیست دموکرات که حمایت سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersPoll: رای دهندگان اعتماد Fauci بایدن Sanders, Cuomo, پنس بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus تپه انتخاباتی گزارش نیویورک لغو اولیه میان coronavirus مک کانل انتقاد رسانه ها برای دو استاندارد در بایدن Kavanaugh بیشتر (I-Vt.) در هر دو اجرا می شود خود را برای ریاست جمهوری.

کلینتون حمایت انجام, حداقل, ارائه یک تیتر گرفتن لحظه ای برای بایدن که به حاشیه رانده شده اند و در صحنه های عمومی هر دو توسط coronavirus بحران خود و در نتیجه عدم امکان مبارزه در یک راه طبیعی است.

بایدن و کلینتون در سخنرانی خود در لینک های ویدئویی از خود را در خانه های مربوطه lavished ستایش در هر جمعه.

بایدن معرفی کلینتون به عنوان “زن است که باید رئیس جمهور ایالات متحده در حال حاضر.” کلینتون صحبت از چگونه بایدن بوده است “آماده شدن برای این لحظه کل زندگی” و صحبت در مورد گرمای شخصی خود را در رابطه با رفتن به 1990s زمانی که او بانوی اول و بایدن یک سناتور ایالات متحده به نمایندگی از دلاور.

این رابطه تا به حال عوارض آن, اما. بایدن عموم mulled خود 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد در زمانی که او وقت معاون رئیس جمهور. او پا را تا حدودی به دلیل او هنوز هم عزادار از دست دادن پسرش کمال که از سرطان مغز در 2015. نیز وجود دارد یک گسترده ادراک که پس از آن رئیس جمهور اوباما مورد علاقه کلینتون شانس بیش از بایدن ،

تبلیغات

بایدن در زمان یافت گسل با کلینتون در مبارزات انتخاباتی به ویژه این استدلال که آن را نزدیک به اندازه کافی هماهنگ به نگرانی از کار مردم است.

بایدن را در سال 2020 مبارزات انتخاباتی در حال حاضر ساخته شده در یکی از راه های مقابل با کلینتون در سال 2016 تلاش است. نزدیک به ثابت خودداری بایدن از متحدان این است که او بهترین است قرار داده شده را به نفع خود کلید ایالت میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین.

کلینتون از دست هر سه متحده در سال 2016 تبدیل شدن به اولین دموکرات نامزد ریاست جمهوری به از دست دادن هر یک از آنها را از سال 1980s.

بایدن را طبقه کارگر ریشه در Pa., و یک مفهوم کلی است که او از نظر فرهنگی در گام با رای دهندگان در این ایالت فدرال به یک electability استدلال کمک کرده است که او را تبدیل به نزدیک برخی دموکرات نامزد.

برخی در سمت چپ این حزب اصرار دارند که مردمی شور و شوق برای کلینتون بود به عنوان بالا به عنوان آن شده است می تواند در سال 2016 است که بایدن نیاز به مطمئن شوید که او متفاوت است.

چارلز چمبرلین صندلی مترقی گروه دموکراسی برای آمریکا استدلال می کنند که یکی از کلیدی خطا از کلینتون در مبارزات انتخاباتی در آمد “مصرف ترقی خواهان برای اعطا شده است.”

او افزود: “در سال 2016 تعداد زیادی از تمرکز کلینتون در مبارزات انتخاباتی بود در گرفتن جمهوری خواهان در کنار خود. آنها که تمام مبارزات انتخاباتی در اسطوره یک میانه رو جمهوری خواه رای دهندگان و واقعیت این است…چه اتفاقی افتاد ؟ جو بایدن نباید زیر را در آن مسیر است.”

چمبرلین معتقد است که یکی از راه بایدن می تواند اطمینان ترقی خواهان می تواند از طریق انتخاب خود را از در حال اجرا همسر: سن. الیزابت وارنالیزابت WarrenOvernight دفاع: USS Kidd coronavirus شیوع جهش به 47 ملوانان | سنای حزب دموکرات پان Esper را coronavirus پاسخ | نظامی آمریکا اذعان تلفات غیر نظامی در سومالی حمله هوایی حزب دموکرات پان Esper برای ‘شکست خورده coronavirus پاسخ تپه انتخاباتی گزارش نیویورک لغو اولیه میان coronavirus بیشتر (D-جرم.) و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز (D) دو نام او ذکر شده است.

منتقدان از کلینتون نقطه نه تنها به از دست دادن او در سال 2016 انتخابات اما به تصویر عمومی که باقی می ماند تفرقه.

نظر سنجی خواسته اند در مورد او به ندرت پس از 2016 انتخابات اما زمانی که آنها انجام این کار يافته اند ولرم در بهترین حالت. در یک نظرسنجی گالوپ در اواسط سال 2017 او مشاهده مساعد 41 درصد از بزرگسالان اما نامطلوب با 57 درصد است.

مدافعان وزیر سابق امور خارجه اشاره به این واقعیت است که او موفق به دریافت رای بیشتر در سال 2016 از رئیس جمهور اوباما انجام داده بود چهار سال پیش.

او همچنین عظیم مالی دلاوری که می تواند اثبات مفید برای بایدن که نشدم مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت در این زمینه است.

مهمتر از کلینتون حمایت شدید میان بسیاری از زنان نه به خاطر وضعیت او به عنوان اولین زن نامزد ریاست جمهوری از حزب عمده.

آیا این محبوبیت است که قابل انتقال به بایدن باقی مانده است دیده می شود.

این مسئله به خصوص وابسته در حال حاضر به دلیل جدید توجه داده می شود و ادعا می کند از سابق بایدن کارمند تارا Reade که در آن زمان سناتور sexually assaulted او در سال 1993.

این بایدن کمپین اتحاد شدیدا تکذیب کرد Reade داستان و گزارش نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس گفته است که شواهد قطعی نیست.

از سوی دیگر Reade حساب داده شد اضافه شده انگیزه در روزهای اخیر هنگامی که کسب و کار خودی مصاحبه سابق همسایه. این همسایه فیلم آموزش LaCasse می گوید: او به خاطر بحث در مورد این اتهام حمله با Reade در سال های بلافاصله پس از این ادعا جای گرفته اند.

LaCasse تاکید کرد که او خودش امیدوار بایدن خواهد برنده این سال را انتخابات ریاست جمهوری, اما همچنین گفت: “این اتفاق افتاد و من آن را می دانم چون من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد آن است.”

تبلیغات

سیاسی خودی فکر می کنم این قابل توجه است که کلینتون و سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiHannity خواستار جمع شدن تهدید به اقدام قانونی بیش از NYT ستون ارتباط او را به COVD-19 مرگ دموکراتیک خانه رهبران طرح رای گیری هفته آینده در اجازه می دهد پروکسی رای گیری در همه گیر هیل کمپین گزارش نیویورک لغو اولیه میان coronavirus بیشتر (D-کالیفرنیا.) باید هر دو انتخاب در این هفته به تایید بایدن — بالا دید تا حمایت خود به عنوان فشار از Reade ماده می سازد.

“زمان واقعی است سوال ما را به تعجب در مورد” چمبرلین گفت.

فراتر از آن وجود دارد یک حس در میان بسیاری در حزب دموکرات است که وقتی که می آید به کلینتون این بار که به سادگی نقل مکان کرد.

کلینتون “اخبار قدیمی” گفت: ناظر انتخابات دموکراتیک پل mls australia. “منظورم این است که الیزابت وارن مسائل برنی ساندرز مهم, باراک اوباما, باراک حسین ObamaThe هیل کمپین گزارش نیویورک لغو اولیه میان coronavirus Whitmer یا وارن خواهد پرداخت سود سهام بزرگ به بایدن این سقوط های نظرسنجی ها: بایدن, مغلوب ساختن پیشی جستن و گردن و گردن در اوهایو بیشتر مسائل بایدن را به معاونت انتخاب مهم خواهد بود. اما هیلاری کلینتون انجام شده است, از طریق, بیش از.”

این یادداشت یک گزارش ستون توسط Niall Stanage در درجه اول متمرکز بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpWest ویرجینیا اعلام کرد شش هفته بازگشایی روند آمریکایی دریافت امضا تهمت نامه ها در ایمیل توضیح coronavirus محرک چک Coronavirus هشدار ظاهر شد و بارها و بارها در طبقه بندی ریاست جمهوری جلسات در ماه ژانویه فوریه: گزارش بیشتردر انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>