یادداشت: سیاسی جهانی هایش با کروناویروس shutdown

آمریکایی ها در حال آمدن به مقابله با این واقعیت است که وجود خواهد داشت هیچ پایان سریع به coronavirus بحران — تحقق است که لرزش تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری در راه عمیق.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ ” ماکسین واترز رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست’ مراتع استعفا از کنگره سر به کاخ سفید بیشتر به دنبال تغییر انتظارات در روزهای اخیر تصدیق کرد که عملا خاموش کردن اقتصاد کشور خواهد آخرین طولانی تر از او امیدوار بود که تلفات به احتمال زیاد صعود به مراتب بالاتر است.

اما دموکرات ها به هیچ وجه تضمین شده به درو سیاسی سود سهام از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد حتی اگر رئیس جمهور underplayed شدت بحران در روز های اولیه آن — و شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد در رسانه ها برای انجام این کار است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی افزایش یافته است به میان بالاترین ریاست جمهوری خود. در یک سی نیوز/ واشنگتن پست نظرسنجی منتشر شد یکشنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه کار تصویب شد در قلمرو مثبت برای اولین بار در این نظرسنجی 49 درصد تصویب و 47 مخالفت. همین نظرسنجی نشان داد او را از لبه به خارج احتمالی دموکرات نامزد , جو بایدن,جو BidenCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ’ Top دموکراتیک سوپر پکس تیم برای افزایش بایدن تپه انتخاباتی گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن spar بیش از coronavirus پاسخ بیشتر در سراسر کشور توسط دو درصد در انتخابات پارلمانی بازی کردن.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه در کاخ سفید جلسه توجیهی در بحران است. اتخاذ ویژه لحن غم انگیز تهمت پیش بینی “بسیار دردناک دو هفته” قبل از اینکه آمریکایی ها حتی شروع “برای شروع به دیدن برخی از املاک نور در انتهای تونل.”

هیچ ناظر انتخابات و یا دانشمند می تواند پیش بینی های سیاسی انشعابات بسیار خاموش کردن طولانی مدت ، مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شده از اولیه امیدواریم که ایالات متحده می تواند به عقب باز برای کسب و کار توسط مارس 12 به اذعان که زمان اجتماعی فاصله اقدامات و دستورالعمل های دیگر باید در محل اقامت حداقل تا پایان ماه.

دیگر مقامات منتخب پیشنهاد کرده اند بسیار طولانی بسته در. ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) روز دوشنبه با صدور “stay-at-home” منظور است که نمی خواهد منقضی تا ژوئن 10, اگر چه آن را می تواند برداشته شود قبل از آن.

با این حال به نظر می رسد که بدترین بحران خواهد بود بیش از قبل از ماه نوامبر انتخابات — حتی اگر اثرات اقتصادی به نظر می رسد مطمئن شوید که برای تحمل و قدرت.

آیا رای دهندگان در ماه نوامبر بیان آه جمعی و به برخی از اندازه گیری اعتبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن که بدترین است ؟ و یا انجام آنها ظهور بیشتر wearily, چشمک زدن به یک چشم انداز که در آن اقتصاد است در خطر مرگ و میر ممکن رسیده و شش چهره و مغلوب ساختن پیشی جستن شانس دوره دوم بوده است بخار?

تبلیغات

در حال حاضر هیچ کس نمی داند.

“این است که فقط بیش از حد سخت برای بازی کردن زمانی که ما ظاهرا خیلی زود در این روند گفت:” دیک Harpootlian یک دموکرات کارولینای جنوبی, سناتور و عضو معاون رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی کمیته مالی.

“در آن است رفتن به در ژوئن ؟ ژوئیه, اوت, سپتامبر ؟ ما نمی دانیم. ما می توانید آمد تا با راه های دیگر غیر از ضربه زدن بر روی درب به مبارزات انتخاباتی ؟ آنچه که در اقتصاد قصد بود ؟ وجود دارد فقط یک کل بی شمار از عوامل ما نمی دانیم.”

برخی از دموکرات ها اصرار دارند که رای دهندگان از جمله کسانی که در وسط زمین و یا حتی “نرم حامیان” از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آمد برای دیدن نقایص او حتی اگر این کشور به نظر می رسد به عقب بر شکوفایی در ماه نوامبر.

“برای آمریکا به طور متوسط آنها نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را شبیه او می داند آنچه که او انجام می دهند — و آن را نیز نگاه نمی کند به عنوان اگر او حاضر به تسلیم به افرادی که نمی دانم آنچه آنها در حال انجام گفت:” دموکراتیک استراتژیست ریحان Smikle جونیور

Smikle اضافه شده است که “حتی اگر رای دهندگان را به یاد داشته باشید روز به روز رفتار مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را با حس خود توانایی رهبری که معطل خواهد شد برای برخی از زمان.”

جمهوری خواهان می بینیم که به عنوان مقدار بیش از حد سخت. آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن وعده ها و اظهارات به عنوان به سادگی نوع تلاش است که انتظار می رود از هر رهبر در تلاش برای تقویت روحیه ملی در زمان بحران ملی.

“من فکر می کنم رئیس جمهور در تلاش است به, خوش” گفت: ایران استراتژیست جان Feehery که همچنین یک ستون نویس تپه. “او در تلاش است به صحبت کردن اقتصاد و بسیار تهاجمی در بازگشایی اقتصاد چرا که او می داند که اقتصاد نیز بسیار مهم است برای سلامت عاطفی مردم آمریکا.”

Feehery همچنین استدلال کرد که تهمت نباید لزوما محدود می شود هر پیشنهاد از کارشناسان بهداشت که پهلو او را در نزدیکی خود-روزانه جلسات مطبوعاتی به ویژه دکتر Anthony Fauciآنتونی FauciThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن می آمیزد خوش بین ویروس اطلاعات بالا و ما مرگ را پیش بینی یادداشت: نگرانی از رشد بیش از فشار سیاسی بر coronavirus یک شبه کارشناسان بهداشت: بیشتر کشورهای سفارش ساکنان به ماندن در خانه | تهمت به نظر می رسد به فروش عمومی در coronavirus پاسخ | قضات بلوک اوهایو تگزاس ممنوعیت سقط | Dems چشم زیرساخت در آینده امداد لایحه بیشتر و دکتر دبورا Birx.

او این استدلال را شنیده و با افزایش نظم در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن دایره که یک رئیس جمهور به نظر تعدد مسائل و عوامل و نه فقط یک گروه از کارشناسان.

“این یک عمل متعادل” Feehery گفت. “اگر شما آنچه را که همه کارشناسان پزشکی می گویند شما هرگز باز دوباره. همیشه وجود دارد خطر در زندگی می دانید ؟ آن را در مورد داشتن مناسب [سطح] خطر است.”

هنوز برگ برنده خود را به وضوح به دنبال تغییر انتظارات — و نه تنها از نظر تاریخ است که توسط ایالات متحده می تواند دوباره باز برای کسب و کار.

در روز سه شنبه جلسه توجیهی کاخ سفید گذاشته شده داده نشان می دهد که 240,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 حتی در یک سناریو که در آن کاهش تلاش هستند به طور گسترده ای به دنبال. “این یک موضوع از زندگی و مرگ, رک و پوست کنده گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز یکشنبه تهمت بود و اصرار داشت با توجه به احتمالی آمریکا death-toll “اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000…ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

که به نوبه خود در تضاد زودتر اظهارات از جمله تهمت ادعای در پایان ماه فوریه که تهدید از coronavirus “رفتن به ناپدید می شوند.”

در حال حاضر ملت battened خود را از دریچه. و حتی چاشنی فعالان سیاسی به سادگی نمی دانم چه اتفاقی می افتد هنگامی که طوفان را تصویب کرده است.

“نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است از این به عنوان یک قهرمان” گفت: Harpootlian, کارولینای جنوبی دموکرات. “من فکر می کنم که اتفاقی خواهد افتاد ؟ من فکر می کنم این احتمال وجود دارد? هیچ. اما آن را خیلی زود به بگویید.”

این یادداشت یک گزارش ستون توسط Niall Stanage در درجه اول متمرکز بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>