یادداشت: سیاسی جزر و مد در بحران را تهدید می کند به نوبه خود در برابر تهمت

سیاسی جزر و مد در coronavirus بحران تهدید به نوبه خود در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج می شود تهمت ضربه شلاق در نیویورک تایمز گزارش coronavirus پاسخ رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی” بیشترکه چهره چه او خود را به نام بزرگترین تصمیم ریاست جمهوری خود را در چگونه به سرعت به توصیه بازگشایی یک ملت کمانش تحت همه گیر اقتصادی فشار است.

نظرسنجی های اخیر نشان داده اند عمومی تصویب مدیریت بحران تیک تاک رو به پایین. خود را به طور کلی تایید اعتبار باید به دنبال یک شبیه مسیر معکوس دستاوردهای او در آغاز بحران است.

تهمت نیز می تواند صدمه دیده است به عنوان قدر واقعی بحران اقتصادی شروع به نیش می زنند.

تبلیغات

بیکاری آمار و ارقام منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد اضافی 6.6 میلیون نفر تا به حال ساخته شده جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ آوردن تعداد ادعا می کند در طول سه هفته گذشته به حدود 16 میلیون — یک شکل از راه دور و بدون هر گونه سابقه.

فضای سیاسی نیز شکننده است و تب را با ملت در میان یک بحران است که هر دو در حال تغییر سریع و بی نظیر در حافظه زندگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرض حریف در ماه نوامبر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWhy جو بایدن ضعیف است در چین نظرسنجی پیدا کردن غیر منتظره مزیت: آمریکایی ها گیر در خانه حاضر به صحبت با جو بایدن ایجاد شور و هیجان خود را برای نامزدی در میان coronavirus? بیشتریک خوش شانس برای متحد کردن حزب دموکرات و ترقی خواهان در سراسر مبارزات انتخاباتی خود پس از ایالت برن ساندرز (I-Vt.) به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود. که می تواند یکی دیگر از تکه ای از اخبار بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن که به احتمال زیاد سود در سال 2016 زمانی که ساندرز در زمان خود را به چالش به نامزد دموکرات هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonComey: پیشرو در طول یک بحران معنا نیست که امیدوار کننده مردم تمام خواهد شد خوب’ آلاسکا دموکرات دیدن سنبله در برگه های رای در سال 2020 رای-با-ایمیل اولیه بایدن را می بیند باز کردن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با رای دهندگان بیشتر از طریق تابستان است.

وجود دارد برخی از نشانه هایی که بدترین برنامه ریزی برای مرگ, عوارض از COVID-19 ممکن است متوجه نمی شود. روز یکشنبه تهمت توییتی که “یک علامت بسیار خوبی است که خالی کردن تخت بیمارستان در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج است.”

اما در حال حاضر چقدر است ناشناختنی.

خواهد شهرهای دیگر تبدیل به کروناویروس نقاط مهم و شاهد همان صحنه های ناراحت کننده است که بازی کردن در نیویورک بیمارستان ها در هفته های اخیر? خواهد تلفات آهسته در طول این ماه به یک نقطه که در آن ایالات متحده به وضوح دارای این بیماری همه گیر در زیر نوعی از کنترل و یا نه ؟

و چه خواهد شد خلق و خوی عمومی بود هر زمان که ملت را گام به عقب به سمت عادی-رها و خیلی خوشحال و یا ضرب و شتم و عصبانی ؟

تبلیغات

هفت های مختلف نظر سنجی منتشر شد هفته گذشته اندازه گیری در سراسر کشور مسابقه بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن. از حزب دموکرات بود لبه از آنها را در شش و هفتم بود و یک کراوات.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص باقی می ماند صعودی در بهداشت عمومی جنبه ای از بحران اقتصاد خود و انتخاب مجدد چشم انداز.

او توییتی در روز جمعه که “نامرئی دشمن” — به معنی ویروس “به زودی به طور کامل عقب نشینی است.”

در روزهای اخیر تهمت نیز افتخار بیش از یک بار در مورد تلویزیون های رتبه بندی خود را از کاخ سفید در کنفرانس های مطبوعاتی به دنبال ایجاد اختلاف در میان دموکرات ها نشان می دهد ساندرز’ شانس در بخش مسابقه بودند hobbled توسط سناتور. الیزابت وارنالیزابت WarrenAlaska دموکرات دیدن سنبله در برگه های رای در سال 2020 رای-با-ایمیل اصلی وارن کیسی می خواهیم برای حمایت از معلولان و افراد مسن در میان coronavirus همه گیر وارن جرم. دموکرات ها برای تماس نژادی اطلاعات در مدیکر coronavirus بیماران بیشتر (D-جرم.), و بازتوییت یک کاربر توییتر ادعا که “اگر تهمت است با بایدن آن احتمالا در واقع به این معناست که او 10 امتیاز جلوتر است.”

اما حتی فراتر از انتخابات “مسابقه اسب دوانی” نظرسنجی ها وجود دارد نشانه هایی از نور عمومی و اعتماد به نفس در توانایی خود را برای رسیدگی به بحران که از یکشنبه شب تا به حال منجر به مرگ و میر تقریبا 22,000 نفر در آمریکا

در حداقل سه نفر معتبر نظر سنجی افکار عمومی از دست زدن به بحران رو به وخامت گذاشته است.

یک ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه نشان داد 55 درصد از آمریکایی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بحران و 44 درصد تصویب. 11-نقطه تفاوت منفی بوده و تنها پنج امتیاز یک هفته قبل از.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی انجام شده مارس 2-6 یافت 51 درصد از پاسخ دهندگان انتقاد از رویکرد خود را به کروناویروس و تنها 46 درصد تصویب.

حدود یک ماه قبل یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی نشان داده کثرت تصویب تهمت رویکرد 49 درصد به 43 درصد است.

یک همشهری نظرسنجی منتشر شد سهشنبه یافت 52 درصد از آمریکایی ها تصریح می کند که او تا به حال انجام یک کار بد در پاسخ به این بحران در حالی که تنها 47 درصد گفت که او تا به حال یک کار خوب انجام داده آن را در هفته دوم در یک ردیف در صد گفت که او تا به حال یک کار خوب انجام داده بود و علامت پایین از ماه مارس بالا از 53 درصد است.

الگوهای مشابه دیده می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور کلی تایید اعتبار. در Real Clear Politics متوسط از نظر سنجی در یکشنبه شب این دیدگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی بود خالص منفی 6.5 امتیاز (44.9 درصد تایید 51.4 رد) از یک شبکه منفی 2.3 درصد حدود دو هفته پیش.

دموکرات ها به مدت طولانی بر این باور است که وجود یک سقف کم به مغلوب ساختن پیشی جستن و پشتیبانی است که یک ملت خسته از مجادلات بی پایان از سه سال گذشته خواهد بلک در reelecting او. آنها بر این باورند که بحران کنونی مس-fastens که مشاهده.

نیز وجود دارد این سوال که آیا بیشتر آیات در مورد برگ برنده دولت در پاسخ به این بحران ممکن است سرعت بخشیدن به تغییر در افکار عمومی علیه او. نیویورک تایمز در روز یکشنبه منتشر طولانی داستان از جمله تعدادی از آسیب رساندن وحی است که آن را ” نشان داد که چگونه “اختلافات داخلی و عدم برنامه ریزی و [تهمت] و ایمان به غرایز خود را منجر به توقف پاسخ.”

کیر Harpootlian یک دولت دموکراتیک سناتور در ایالت کارولینای جنوبی و عضو کمیته مالی از بایدن کمپین گفت که او امیدوار بود که برنده خواهد تا به خاطر کشور خواهد بود و موثر در مبارزه با تهدید از coronavirus.

“اما وجود دارد نشانه های اولیه است که او دیر به آمدن به حزب و پس از او وجود دارد او همچنان به نمایش شگفت انگیز عدم درک نقش خود در این روند” Harpootlian گفت.

اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای اوایل بهبود اقتصادی و به خصوص خود را تکرار و تقویت هیدروکسی کلروکین به عنوان یک برنامه به طور بالقوه موثر برای درمان COVID-19 افراد مبتلا به Harpootlian افزود که “ما به دنبال مردم به قول ما چیزهایی است که جامعه علمی رد را از دست.”

برای مطمئن شود, اما تهمت سیاسی انعطاف پذیری بوده است, دست کم گرفت قبل از. بزرگ مجادلات از جمله مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر‘s گزارش و استیضاح شکست خورده اند برای صدمه زدن به او را به طور جدی در نظر افکار عمومی.

او طرفداران نیز استدلال می کنند که او می تواند در عین حال ظهور به عنوان یک سیاسی برنده از coronavirus بحران است.

آنها توجه داشته باشید که این کشور ممکن است در نزدیکی آن نادر در حال حاضر.

اگر انسان تحمیل تلفات توسط COVID-19 است نه کاملا خیلی فاجعه بار به عنوان یک بار بود می ترسید و اگر اقتصاد را نشان می دهد نشانه هایی از زندگی سقوط تهمت سیاسی و اقبال نیز می تواند احیا.

بری بنت که مشغول به کار به عنوان یک مشاور ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین استدلال کرد که “من فکر می کنم زمانی که آن را بیش از همه مردم فکر می کنم که فرمانداران و رئیس جمهور همه حال نقش مهمی در ساخت آن کمتر بد از آن می شده اند و این که قدردانی خواهد شد.”

تبلیغات

همانطور که برای اقتصاد بنت استدلال کرد که این تصویر بسیار متفاوت خواهد بود درست قبل از انتخابات به آن است که چگونه در حال حاضر.

“به یاد داشته باشید رشد از سه ماهه به سه ماهه بنابراین شکی وجود ندارد که در سپتامبر تعداد که می آید در ماه اکتبر در حال رفتن به واقعا خوب,” او گفت:. “به طوری که خواهد بود خوب به انتخابات است.”

در واقع چشم انداز اقتصادی است که تقریبا به طور کامل غیر قابل پیش بینی — به خصوص در شرایط با چه سرعتی افزایش نرخ بیکاری می تواند به ارمغان آورد پایین.

در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از دلایل عصبانیت در میان تیم مغلوب ساختن پیشی جستن.

این یادداشت یک گزارش ستون توسط Niall Stanage در درجه اول متمرکز بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>