یادداشت: آیا هرگز Trumpers موفق شوند ؟

تنش بین رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump داوطلب داشته ‘VIP’ لیست آگهی برای لوازم پزشکی: گزارش بیش از نیمی از نیروی کار در تایسون گیاه در آیووا تست مثبت برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد پشتیبانی برای کسانی که از دست داده اند و خانواده با توجه به کروناویروس بیشتر و به اصطلاح هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان را پشت سر هم به باز دوباره.

رئيس جمهور در زمان به توییتر به انفجار یک آگهی از لینکلن پروژه یک گروه اختصاص داده شده به خود را شکست که رهبری چندین شناخته شده ایران استراتژیست های, وکلا و آگهی سازان — از جمله جورج کانویجورج توماس ConwayGeorge کانوی گروه تهمت می زند برای ‘بچه گانه توهین’ تهمت ریپ جورج کانوی گروه: ‘همه آنها بازنده’ جورج کانوی گروه تهمت می زند با آگهی های جدید: ‘عزاداری در آمریکا بیشتر, شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانویکلیان الیزابت ConwayGeorge کانوی گروه تهمت می زند برای ‘بچه گانه توهین’ تهمت ریپ جورج کانوی گروه: ‘همه آنها بازنده’ جورج کانوی گروه تهمت می زند با آگهی های جدید: ‘عزاداری در آمریکا بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش های آتشفشانی ساخته شده روشن است که تلویزیون تبلیغ رو در زیر پوست است. اما آیا این بدان معناست که این انتقاد می تواند صدمه دیده انتخاباتی خود شانس بسیار متفاوت سوال.

تبلیغات

رئیس جمهور وفاداران توجه داشته باشید که در ایران تاسیس شد و در برابر او از آغاز تلاش خود را برای کاخ سفید و او غالب شد. او anti-ایجاد تصویر یک دارایی است که آنها ادعا می کنند.

طولانی شده است شک و تردید در مورد تهمت در میان روشنفکران ، این نشریه محافظه کار ملی را نقد کنید در ماه فوریه 2016 منتشر شده کل یک موضوع متمرکز در انفجار پس از آن نامزد و شامل 22 محافظه کاران آشكار مخالفت خود را با چشم انداز او را به تبدیل شدن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری نامزد.

چنین تلاش ها کار نمی کند پس از آن و وجود دارد شواهد نشان می دهد آنها کار کرده اند و پس از.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی هر چند به طور مداوم در زیر آب باقی می ماند بسیار بالا در میان رای دهندگان جمهوری خواه. در منموته دانشگاه نظرسنجی سه شنبه منتشر شد, 89 درصد از اوباما رای دهندگان تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی. در یک اقتصاددان-نظرسنجی منتشر شده در اواخر هفته گذشته به رقم 87 درصد است.

حتی پس از تغییرات کوچک می تواند تمام تفاوت را داده که برنده برنده انتخابات در سال 2016 تنها با باریکترین حاشیه و چهره انتخاب مجدد مبارزه است که در آن او به طور ناگهانی خود را از دست داده قوی ترین کارت — یک اقتصاد قوی بود که بخار توسط coronavirus.

این چیزی است که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن ارقام مانند ریک ویلسون بانکی هستند ، دیرین جمهوری خواه مشاور شناخته شده برای خود را pugnacity ویلسون نوشته است دو کتاب پرفروش excoriating تهمت و یکی از اعضای رهبری لینکلن پروژه.

تبلیغات

“ما را از چیزی که صحبت در یک زبان است که جمهوری خواهان به درک” ویلسون گفت: تپه با اشاره به تلویزیون تجاری دامن زده است که رئیس جمهور ire.

آگهی در سوال با عنوان “عزاداری در امریکا” — تلخ را در یک معروف و نشاط بخشی 1984 رئیس جمهور ریگان آگهی “صبح امروز در امریکا است.” آن ازدواج با هم فیلم از coronavirus بحران و ویرانی اقتصادی به این باور هستند که ایالات متحده “ضعیف تر و مریض تر و فقیر” تحت مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.

“حتی متعصب آشفته Trumpist نمی توانم بگویم ما بهتر از ما بودند و چهار سال پیش. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری به خصوص در لحظه ای از بحران شده است به طوری گردابی که او دوست ندارد برگزار می شود به حساب” ویلسون گفت:.

تبلیغ به دست آورده جداگانه counterblasts از رئیس جمهور در عرض 24 ساعت.

در یک سری از توییت فقط قبل از ساعت 1 صبح شنبه تهمت lampooned گروه پشت لینکلن پروژه گفت: “نمی دانم که چگونه به نفع خود.”

در اشاره به جورج کانوی مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “من نمی دانم چه کلیان را به او آشفته بازنده از شوهر Moonface اما این باید واقعا بد است.”

یکی دیگر از صدای جیر جیر بیش از 12 ساعت بعد متهم مردم پشت لینکلن پروژه از احتکار در حالی که رئیس جمهور همچنین اظهار داشت: “آنها باید عشق مغلوب ساختن پیشی جستن. مشکل من ضرب و شتم همه آنها را!”

صحبت با خبرنگاران را به عنوان او را ترک برای سفر به آریزونا شنبه تهمت با اشاره به لینکلن پروژه به عنوان “بازنده ” پروژه” و دوباره لعنتی کانوی در این زمان به عنوان یک “سنگ سرد بازنده است.”

جمهوری خواهان که در حال انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن بودند خوشدل در مورد میزان توجه رئیس جمهور رسم بود به داستان.

“آگهی آنقدر درخشان است که از آن دلخور تهمت آنقدر او توییتی در مورد آن — و در حال حاضر هر کس صحبت کردن در مورد آن گفت:” ریک تایلر یک استراتژیست ایران که مشغول به کار به عنوان مدیر ارتباطات برای بهداشت ، تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzBattle دم بر نحوه دریافت کمک بیشتری پول به آمریکایی ها تپه را Coronavirus گزارش: DeLauro سوال که چرا کاخ سفید مسدود Fauci از شهادت قبل از خانه پنل می خواهد پلوسی به ماندن در آینده کنگره یک طرح برای بهبود اقتصادی بیشتر‘s (R-تگزاس) 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

هنوز هم پرسش از اثر حملات مغلوب ساختن پیشی جستن از حق سوال برانگیز است.

پس از یک بار بوده کلاسیک خارجی او ساخته شده است که مذاکرات خود را پس از انتخاب شدن رئیس جمهور.

مغبون رقبا مانند کروز و سنسور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamThe هیل کمپین گزارش سنا نقشه نشان می دهد نشانه هایی از گسترش قاضی خواستار رسیدگی به اینکه آیا مک کانل تحت فشار قاضی بازنشسته تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی بازگشایی به عنوان ویروس مرگ و میر پیش بینی ماشه زنگ بیشتر (R-S. C.) و برامدگی لبه طبقات سنگ PaulRandal (رند) Howard PaulSenate مراحل به “عجیب و غریب” عصر جدید پنتاگون می گوید که او نمی نیاز به ماسک پس از coronavirus: “من در مورد تنها فرد سالم در واشنگتن’ سناتور. رند پل: اصلاح نظام سلامت با ارائه گزینه های بیشتر و بیشتر (R-Ky.) آواز ستایش خود را. کمیته ملی حزب جمهوری خواه که تماشا ظهور خود را با آشکار خبري در سال 2016 در حال حاضر راهپیمایی به لحن خود را. منتقدان مانند سابق بهداشت ، پوسته پوسته شدن جفجفری (جف) خط FlakeFormer GOP بهداشت ، پوسته پوسته شدن جف می گوید او نمی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن رامنی تنها سناتور جمهوریخواه و نه در جدید کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی McSally مبارزات انتخاباتی به حالت تعلیق در تلویزیون تبلیغات canvassing در میان همه گیر تر (R-Ariz.) و سابق کنگره مارک سنفوردعلامت SanfordLibertarians مشاهده Jalbi به عنوان پتانسیل 2020 تعویض بازی حزب برای مغلوب ساختن پیشی جستن می شود presumptive ایران نامزد پس از جارو مقدماتی بوستون گلوب تایید مغلوب ساختن پیشی جستن ایران چلنجر لایحه جوش بیشتر (R-S. C.) اند یا بازنشسته شده است و یا شکست در مقدماتی.

عواملی مانند است که به عنوان بالا تصویب رتبه بندی تهمت سوابق میان ایران رای دهندگان باعث می شود برخی در حزب بسیار شک و تردید است که ناگهانی از نارضایتی در میان جمهوری خواهان.

“من فکر نمی کنم کانوی تلاش نشان دهنده این است چگونه جمهوریخواهان احساس در مورد رئیس جمهور گفت: ایران استراتژیست ران Bonjean سابق اوباما در کنگره دستیار کار می کرد که در مغلوب ساختن پیشی جستن تیم که shepherded عدالت نیل Gorsuchنیل GorsuchThe هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید رسانه ها پوشش COVID-19 دیوان عالی کشور sidesteps عمده حاکم بر حقوق تفنگ شبانه انرژی: دادگاه عالی دست محیط زیست پیروزی در آلودگی آب مورد | تهمت مقامات زمین طرح هسته ای | Dems درخواست سازمان حفاظت محیط زیست برای جلسه در بحث یادداشت بیشتر به سنا تایید در سال 2017. “آنها نمی خصومت به رئیس جمهور و آنها بر این باورند COVID-19 گرفت و همه را غافلگیر کرد.”

Bonjean اضافه شده که خوب یا بد مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها گزینه واقعی در ماه نوامبر برای محافظه کاران است.

“آیا این گروه می خواهید به حمایت جو بایدنجو BidenSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش پلوسی می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ تهمت سیاهی فدرال و خصوصی تلاش برای مبارزه با کروناویروس در عمده سفر در طول همه گیر تر برای رئیس جمهور ؟ که در آن می کند که کسی از او پرسید:.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایران منتقدان مانند ویلسون آزادانه اذعان کرد که آنها در حال انتظار برای تغییر میلیون ها نفر از رای دهندگان تنها با یک تبلیغ و یا حتی خود را گسترده تر انتقاد. اما آنها ممکن است نیاز به او اصرار داشت با توجه به slimness از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی.

تبلیغات

رئیس جمهور برنده سه کلید آمریکا — میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین — توسط کل کل در مورد 77,000 رای.

پرسید که چگونه بسیاری از مردم ممکن است به اشتراک گذاری آگهی احساسات و یا تحت تأثیر آن Wilson پاسخ داد: “آن زن ، نه. اما این یک قبیله ای جامعه در حال حاضر و آن را یک بازی کوچک و اعداد.

“مرد برنده کمتر از 100,000 آرا در نوسان متحده است.”

این یادداشت یک گزارش ستون توسط Niall Stanage در درجه اول متمرکز بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>