یادداشت: بولتون و تهمت دنده تا برای کتاب مبارزه

باز درگیری در یک نبرد بین رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump reschedules تولسا تجمع پس از انتقاد از همپوشانی با Juneteenth نیویورک تایمز تایید انگل اولیه رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین می گوید: 300,000 بلیط ثبت نام برای آینده تجمع بیشتر و سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonBolton کتاب به استدلال می کنند ‘تهمت سوء رفتار با دیگر کشورها فراتر از اوکراین: گزارش وکیل می گوید بولتون در حال حرکت رو به جلو با کتاب با وجود هشدار از کاخ سفید, کاخ سفید می گوید بولتون مقاله خود را شامل اطلاعات طبقه بندی شده تر بودند که جنگیدند روز جمعه — و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به آمده است.

بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” منتشر خواهد شد در ژوئن 23.

با توجه به مواد بازاریابی خود را از ناشر بولتون خواهد ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا كرده در مورد اوکراین — این مسئله که منجر به استیضاح در ماه دسامبر — تکرار شد “در سراسر طیف گسترده ای از سیاست خارجی است.”

تبلیغات

ناشر وعده داده است که بولتون “اسناد دقیقا چه کسانی بودند” و همچنین تاکید می کند که نویسنده شد “شگفت زده” برای دیدن “یک رئیس جمهور برای آنها گرفتن انتخاب خواهد شد و تنها چیزی که اهمیت, حتی اگر آن را به معنای به خطر انداختن و یا تضعیف ملت است.”

این کتاب به نظر می رسد مطمئن شوید که به استنباط ضد پانچ یا دو تا از رئیس جمهور. آن را نمی خواهد اولین بار تهمت قرار داده است بولتون در رسانه های اجتماعی تیررس.

در ژانویه تهمت شکایت در توییتر: “من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens. در واقع او هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی فسخ است. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش یک کتاب است.”

که پس از گزارش نیویورک تایمز که در مقاله منتشر نشده از بولتون ادعا که تهمت شخصا گفت که او می خواست برای توقف congressionally موظف به کمک به اوکراین تا زمانی که مقامات در شرق کشور اروپایی خواهد راه اندازی چنین تحقیقات.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تاکید کرد در توییتر که بولتون بود از کار اخراج شده در سپتامبر 2019.

بولتون در مقابل تهمت contretemps پیچیده اخلاقی و معنوی کانتور.

تبلیغات

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه, Bolton, نشانه های تمایل به شهادت اگر خدمت با یک حکم و در صورتی که حکم تایید شد در دادگاه. آمریکا در نهایت نه حکم او نکردند روند قانونی خواهد کشیدن بیش از حد طولانی است.

به متحدان خود بولتون مطرح مشروع سوالات. به منتقدان او درگیر در به تاخیر انداختن یک تاکتیک در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شهادت — و صرفه جویی مهم revelations برای کتاب خود.

علامت زید یک واشنگتن, دی سی, وکیل است که متخصص در امنیت ملی موارد و به مشتریان از هر دو طرف شد داغدار از بولتون موقعیت — به خصوص با توجه به گرانش از آنچه در این کتاب به نظر می رسد مجموعه ای برای ناشناس.

“او اساسا نکردن اطلاعات است که می شده اند به طور مستقیم مربوط به استیضاح تحقیق و او را ظاهرا برای تنها هدف از انتشار آن در یک کتاب. من می مشخص است که به عنوان فوق العاده ناامید کننده بود و این می تواند به عنوان unpatriotic.”

این سوال که آیا به شهادت زید افزود: “یک تصمیم است که او تا به حال قدرت به.”

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد در ماه فوریه که بولتون گفته بود در یک سخنرانی به دانشگاه وندربیلت که او نمی پشیمانی عدم شهادت به خاطر آن “را ساخته اند هیچ تفاوت به نتیجه نهایی.”

ریک ویلسون یک استراتژیست ایران در فلوریدا که نویسنده دو کتاب مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در جریان استیضاح بولتون “تا به حال یک فرصت قابل توجه برای انجام خدمت به کشور خود را و آن را بسیار روشن است آنچه که او شاهد” و به جای “او تصمیم به انجام آن را در کتاب خود.”

ویلسون که از چهره های پیشرو در این گروه از ضد برگ برنده جمهوری خواهان به نام لینکلن پروژه اضافه شده است که هنگامی که آن را به بولتون نمای کلی ترامپ: “من کاملا به آن اعتقاد دارند. هیچ سوال وجود دارد که جان بولتون شاهد به یک طیف از رفتار است که از محدوده جنایی به وحشتناک است.”

سخنگویان کاخ سفید و شورای امنیت ملی (NSC) پاسخ نمی دهند یک ایمیل به دعوت از نظر جمعه.

اما تقریبا هیچ کس انتظار دارد که سکوت به گذشته است. وجود دارد در حال حاضر یک نبرد طولانی مدت بیش از نسخه خطی کتاب با شورای امنیت ملی به دنبال تغییرات ظاهرا برای حفاظت از امنیت ملی است.

یک وکیل برای بولتون چاک کوپر نوشت: یک op-ed که در وال استریت ژورنال روز چهارشنبه که در آن او استدلال کرد که این مبلغ به “شفاف تلاش برای استفاده از امنیت ملی به عنوان بهانه ای برای سانسور آقای بولتون در نقض قانون اساسی خود را حق صحبت در مورد مسائل از اهمیت عمومی واردات.”

برخی از عربستان خودی ابراز بی میلی برای بولتون تلاش و احساس برخی از صورت ظاهر از همدردی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“من نمی خواهم که مردم را به استفاده از یک وضعیت برای به دست آوردن پول و یا خارج از vindictiveness,” گفت: یک جانباز از قبلی دولت جمهوری خواه که خواست ناشناس باقی می ماند. “تعداد بسیار کمی از مردم ترک و نوشتن درخشان کتاب در مورد خدمات خود را اگر شما تماس بگیرید تا از یک ناشر اولین چیزی که آنها می گویند این است که” چه شما می توانید به ما بگویید که ما نمی دانیم و واقعا بد است؟'”

این کتاب آخرین پیچ و تاب و در پر سر و صدا حرفه ای برای بولتون بود که عمیقا بحث برانگیز رقم در طول جمهور سابق جورج دبلیو بوش را اداره.

بولتون که در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در سازمان ملل بود یکی از شدید ترین طرفداران جنگ عراق. او در ادامه به حمایت از افزایش تدابیر موقعیت در ایران, کره شمالی و دیگر سیاست خارجی نقاط.

بولتون تمایل به انتقاد از تهمت برنده او برخی از غیر منتظره تحسین و بیگانه مقدار زیادی از متحدان سابق در ایران.

سناتور. کریس ون Hollen (D-Md.) نیویورک تایمز گفت در ماه ژانویه که به آن تبدیل شده بود “کاملا وارونه جهان” که آن را به برداشت از بولتون.

بولتون کتاب نیز در یک زمان می آید زمانی که تهمت مواجه شده است به انتقاد از دیگر آمار و ارقام در سیاست خارجی و یا جمهوری اسلامی از جمله وزیر امور خارجه سابق کالین پاولکالین لوتر PowellChris والاس به Colbert: ما دیده نشده و این سطح از ناآرامی های پس از سال 1968 یک شبه دفاع: مجلس سنا تایید نظامی آمریکا اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس خدمات | نیروی دریایی به ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم | ایران قانونگذاران اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش نیروهای نظامی در آلمان سنا تایید ملت اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس خدمات بیشتر و وزیر سابق دفاع جیمز Mattisجیمز نورمن MattisTrump سر به وست پوینت در میان تازه نظامی تنش Milley بحث استعفا از پست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op: گزارش صدها نفر از وست پوینت فارغ التحصیلان تماس Esper بیش نظامی نقش در اعتراضات بیشتر.

تبلیغات

اما برخی از ناظران تردید دارند که بولتون کتاب باید واقعی سیاسی تاثیر محرومیت برخی واقعا مواد منفجره و مستند وحی است.

سل Wisenberg یک وکیل است که در خدمت به عنوان معاون مشاور مستقل تحت کنت استار در طول کلینتون-Lewinsky رسوایی گفت که به اعتقاد او در بولتون بود که در حال حاضر دیده می شود که بسیار سیاسی و در نتیجه نکردند و همان دو حزبی بلند به عنوان کسی مثل Mattis.

“او بیشتر مانند بسیاری از مردم که کاهش یافته است را از مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع” Wisenberg گفت: Bolton. “من تا حدودی علاقه مند به آنچه او برای گفتن دارد. من فقط نمی دانم اگر آن را می سازد همه که بسیاری از تفاوت.”

ویلسون گفت: وجود حداقل یکی از چیزهایی است که بولتون می تواند به جلو نگاه به نزدیک اجتناب ناپذیر توییتهایی از رئیس جمهور که ممکن است savage کتاب بلکه بدون شک کمک به انتشار آن است.

“جان باید از خواب بیدار هر روز و امیدوارم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن روز” او گفت:.

این یادداشت یک گزارش ستون توسط Niall Stanage در درجه اول متمرکز بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>